Jump to content

Ако изборите бяха днес, за кого бихте гласували? (ЮНИ, 2021)


Ако изборите бяха днес, за кого бихте гласували? (ЮНИ, 2021)  

56 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

преди 1 минута, omline каза:

Много сме серт. :D Мога ли да те попитам на колко години си?

На много - 33. Иначе е повече от сигурно, че герб няма как да управляват поне в следващите години. Не си ли съгласен? С кой ще се коалират, като никой не иска дори да си говори с тях. В последните интервюта дори ВМРО твърдят, че коалицията с герб е била грешка. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, plambata каза:

Винаги се е крадяло, но това сега е някакъв апогей на краденето и наглостта, така че мисля, че само зависим човек от мрежата на герб може да ги защитава. 

Гласувайте колкото искате за тях, но истината е една - те са история. Още на 12 юли ще го разберете окончателно. 

Аз не съм зависим и нямам нищо общо с тя. Както споменах само през 2009 гласувах за ГЕРБ. Не ми е най-важното да са ГЕРБ първи.

преди 25 минути, plambata каза:

На много - 33. Иначе е повече от сигурно, че герб няма как да управляват поне в следващите години. Не си ли съгласен? С кой ще се коалират, като никой не иска дори да си говори с тях. В последните интервюта дори ВМРО твърдят, че коалицията с герб е била грешка. 

Не знам откога следиш политическите процеси, но през 2013 година пак ГЕРБ бяха в изолация. БСП имаха едногодишно управление. 2014 се върнаха с нови сили. А тогава бяха едва след първи мандат и по-скоро се очакваше да потънат като НДСВ.

Естествено, сега е 2021, нищо не е тотално сигурно, но ми е забавно, когато антиГЕРБ хората се нахъсват. Най-големият проблем на противниците на ГЕРБ е, че са твърде много. Вотът се разпръсква между няколко партии. А докато това е налице, не виждам как ГЕРБ ще бъде незаобиколим фактор.

Едно е почти сигурно - ГЕРБ няма да излъчат кабинет след 11 юли. Но това вече се е случвало. А тия от ВМРО стратегически говорят така, защото само така могат да хванат част от загубените патриотични гласове към Слави и Манолова. 

Като дойде време за коалиции - те са доказали, че могат да са с всеки, както Сидеров.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, plambata каза:

На много - 33. Иначе е повече от сигурно, че герб няма как да управляват поне в следващите години. Не си ли съгласен? С кой ще се коалират, като никой не иска дори да си говори с тях. В последните интервюта дори ВМРО твърдят, че коалицията с герб е била грешка. 

ВМРО може да твърдят каквото поискат - щом помиришат 4-те процента, изведнъж ще се окаже, че имат "много общи виждания с ГЕРБ". Няма да дам гласа си за неуравновесени хора с реваншистки подбуди.

Когато държиш години наред далеч от кокала глутница вълци или пък правиш за смях шоумен, който те критикува, в собственото му предаване - това няма как да бъде простено.

И който и нов да дойде, единствено ще изплиска легена, ако продължава с анти ГЕРБ риториката. Тоз мач го играхме 2013-та, опозицията взе властта и се оака още на следващия месец, на следващата година пък допуснаха фалита на цяла банка, което сега се замислям е било пълен абсурд - световната икономика тамън се отърсила от кризата - в България фалит на банка, братче.

Да не мислиш, че тогава бяха по-малко войнствено настроени или по-малко кряскащи от сега? Тези твои приказки ги слушаме от всеки новоовластен - колко е скапан предишния и колко той може да направи тепърва - пълен минус за хора, които вярват на тази химера. Със злоба никой не е прокопсал, няма и да прокопса.

Няма как да гласувам за Слави, когато имахме "честта" Тошко да ни е депутат и да натиска изборния си кодекс в 12 без 5.

Няма как да гласувам за Ицака Иванов, когато в устата му е единствено "оставка", а погледът му е някъде високо отгоре ми.

Няма как да гласувам за кукумявки като Татяна Дончева и Мая Манолова, понеже аз в ежедневието си ненавиждам хора с техния публичен образ.

Как изобщо да ми мине през акъла да гласувам за някого като Хаджигенов, когато виждам една амалгама от болна претенция и зрелищна глупост ( дотам, че дори един Коста Костадинов го размаза в открит дебат по Bulgaria on air - за да не каже някой че си измислям ЦЪК). 

"Да искаш" не винаги е равно на "да можеш", а още по-рядко е равно на "да имаш волята да го направиш".

  • Like 3
  • Haha 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ситуацията от 2013 e крайно различна от сега. Тогава ГЕРБ все още бяха силни, а сега буквално са токсична партия, което най-отчетливо се вижда по едно нещо - срамно е да кажеш, че си гербер. Моите познати се крият. А и във властта тогава се намърдаха ДПС, към които българинът има зверска непоносимост. Сега има различни партии, различни лица, олицетворяващи очаквания за някаква реална промяна.

Всички гербери винаги обръщате разговора към това колко са зле останалите, но никога нищо конкретно и с имена за вашите. Дани Кирилов по-голям експерт ли беше и по-подходящ за министър на правосъдието от проф. Янаки Стоилов? Николина Ангелкова добра министърка ли беше на туризма? А Любен Дилов-син с какво щеше да допринесе за същия този изстрадал туризъм? А какво ви е мнението за Кирил Петков - кой от икономическите гурута на Герб изобщо може да му стъпи на малкия пръст? Дядото Кирил Ананиев ли, който го менкаха на всички възможни службички? Или Влади Горанов, който живееше в апартамента на кума си? Изобщо назовете ми истински експерти сред кадрите на ГЕРБ. Аз за такива не се сещам. 

Но дори и темата за експертизата не е най-важната към днешна дата за мен. България има нужда от коренна промяна и реално справяне с мафията и олигархичните кръгове, защото иначе след 5 години съвсем ще дишаме прахта на Румъния, с които влязохме заедно в ЕС, а в момента няма икономически показател, по-който да са след нас.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, plambata каза:

Ситуацията от 2013 e крайно различна от сега. Тогава ГЕРБ все още бяха силни, а сега буквално са токсична партия, което най-отчетливо се вижда по едно нещо - срамно е да кажеш, че си гербер. Моите познати се крият. А и във властта тогава се намърдаха ДПС, към които българинът има зверска непоносимост. Сега има различни партии, различни лица, олицетворяващи очаквания за някаква реална промяна.

Всички гербери винаги обръщате разговора към това колко са зле останалите, но никога нищо конкретно и с имена за вашите. Дани Кирилов по-голям експерт ли беше и по-подходящ за министър на правосъдието от проф. Янаки Стоилов? Николина Ангелкова добра министърка ли беше на туризма? А Любен Дилов-син с какво щеше да допринесе за същия този изстрадал туризъм? А какво ви е мнението за Кирил Петков - кой от икономическите гурута на Герб изобщо може да му стъпи на малкия пръст? Дядото Кирил Ананиев ли, който го менкаха на всички възможни службички? Или Влади Горанов, който живееше в апартамента на кума си? Изобщо назовете ми истински експерти сред кадрите на ГЕРБ. Аз за такива не се сещам. 

Но дори и темата за експертизата не е най-важната към днешна дата за мен. България има нужда от коренна промяна и реално справяне с мафията и олигархичните кръгове, защото иначе след 5 години съвсем ще дишаме прахта на Румъния, с които влязохме заедно в ЕС, а в момента няма икономически показател, по-който да са след нас.

Факт е, че ГЕРБ ерозира. За първи път падна под милион гласа. В момента единствено като кажеш, че гласуваш за ДБ не е срамно. 

"Вашите", "Нашите"... ама министрите на ГЕРБ не са мои. Никой не твърди, че ГЕРБ са феноменални и прекрасни. 

Въпросът е, че след 4 април не видях никакви реални действия за промяна на каквото и да е. Само антиГЕРБ реторика, смяна на управленски кадри и дотам. 

Нито представиха примерен кабинет, нито докато имаха шанс не направиха големите промени, за които се борят. 

За мен трябва да се направи една широка коалиция - с всички парламентарно представени. И всички заедно да носят отговорност. Нали искат да спрат корупцията на ГЕРБ, ами да се коалират с ГЕРБ и да не позволят такава. Приказката да държиш врага близо е много вярна. Но не им стиска. 3 партии не можаха да намерят лица за новата ЦИК и по този повод номинираха стари муцуни, които уж били надеждни. 

На Радев ли служебният кабинет е с нови и некомпрометирани лица?

Просто всичко се върти около едно и също. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, plambata каза:

Всички гербери винаги обръщате разговора към това колко са зле останалите, но никога нищо конкретно и с имена за вашите. Дани Кирилов по-голям експерт ли беше и по-подходящ за министър на правосъдието от проф. Янаки Стоилов? Николина Ангелкова добра министърка ли беше на туризма? А Любен Дилов-син с какво щеше да допринесе за същия този изстрадал туризъм? А какво ви е мнението за Кирил Петков - кой от икономическите гурута на Герб изобщо може да му стъпи на малкия пръст? Дядото Кирил Ананиев ли, който го менкаха на всички възможни службички? Или Влади Горанов, който живееше в апартамента на кума си? Изобщо назовете ми истински експерти сред кадрите на ГЕРБ. Аз за такива не се сещам. 

...за разлика от толкова широко скроената опозиция, която така услужливо си пести критиките. Айде моля ти се! 

Тук няма ваши и наши. Аз също искам промяна, но ако не виждам потенциал за такава в момента, ми се иска поне да не вървя назад. А господата кандидати за слава не дават вид на хора с поглед в бъдещето никак. Аз бих те попитал реципрочно нима Томислав Дончев не беше за поста си - миналия петък беше в Панорама заедно с  онзи министър на финансите от Харвард и ген. Атанасов - направих си труда да изгледам цялото предаване - пълно словесно надмощие и видима увереност в отговорите си, каквато не демонстрираха другите двама при все че към него паднаха въпросите за подслушването.

И още Красимир Вълчев, Деница Сачева, Лиляна Павлова, Николай Нанков, Десислава Атанасова  - за мен това са добри кадри на ГЕРБ.

Никой от служебния кабинет няма кредита на доверие, който носи едно легитимно избрано правителство и това те чудесно го знаят - тяхната задача сега е една единствена - да не оклепат президентския имидж - нищо повече нищо по-малко и затова ФИШЕЦИ, ФИШЕЦИ и пак ФИШЕЦИ. 

А между другото някой от нас можеше ли да предположи през тази една година, че проф. Кантарджиев е член на БСП?  И защо аджеба Корнелия не си го припозна в разгара на популярността му, а чак сега?

  • Haha 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , plambata каза:

Ситуацията от 2013 e крайно различна от сега. Тогава ГЕРБ все още бяха силни, а сега буквално са токсична партия, което най-отчетливо се вижда по едно нещо - срамно е да кажеш, че си гербер. Моите познати се крият. А и във властта тогава се намърдаха ДПС, към които българинът има зверска непоносимост. Сега има различни партии, различни лица, олицетворяващи очаквания за някаква реална промяна.

Всички гербери винаги обръщате разговора към това колко са зле останалите, но никога нищо конкретно и с имена за вашите. Дани Кирилов по-голям експерт ли беше и по-подходящ за министър на правосъдието от проф. Янаки Стоилов? Николина Ангелкова добра министърка ли беше на туризма? А Любен Дилов-син с какво щеше да допринесе за същия този изстрадал туризъм? А какво ви е мнението за Кирил Петков - кой от икономическите гурута на Герб изобщо може да му стъпи на малкия пръст? Дядото Кирил Ананиев ли, който го менкаха на всички възможни службички? Или Влади Горанов, който живееше в апартамента на кума си? Изобщо назовете ми истински експерти сред кадрите на ГЕРБ. Аз за такива не се сещам. 

Но дори и темата за експертизата не е най-важната към днешна дата за мен. България има нужда от коренна промяна и реално справяне с мафията и олигархичните кръгове, защото иначе след 5 години съвсем ще дишаме прахта на Румъния, с които влязохме заедно в ЕС, а в момента няма икономически показател, по-който да са след нас.

С какво Киро те спечели толкова ? Според мен той се изложи повече в момента, като уволни поръчково, отколкото да се издигне.

Кирил и Евгения защитават американските интееси в България. Самите те са финансирани от фондация Америка за България. Иначе Герб са имали по добри и уважавани истински експерти от Кирил. Кристалина която буквално беше най - уважавания кадър на България в ЕК дойде от Герб.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Понеже по-горе е цитиран сайта на 168 часа...Моля ви, достатъчно интелигентни сте, грамотни сте, знаете езици - информирайте се от чуждите сайтове.Нашите са един дол дренки.Ако все пак ви е трудно с превода - Дойче Веле имат преведен на български сайт.Влезте и вижте разликата в отразяването на събитията - това ще ви отвори очите за случващото се в държавата. 
Също така бих ви препоръчал да изгледате разследванията на Антикорупционния фонд в тубата.Имат няколко поредици, като най-известната се казва ''8те джуджета''.Гледат се като мини сериал.Сега са започнали ново разследване, в което участие взима Ивайла Бакалова - първи епизод е качен преди дни.

Вижте ги и се запитайте защо нито една българска медия не ги излъчва, а ги качват само в youtube.Тогава ще разберете защо ви препоръчвам да се информирате от чужди медии, а не от такива собственост на българи.
Когато четете български сайтове не забравяйте, че сме последни в ЕС по свобода на медиите - това не е случайно!

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 9.06.2021 г. от 0:28, FikLena каза:

от новите партии само Мая Манолова опита да прави нещо !

0000253224-middle.jpg

https://pik.bg/бомба-в-пик-дъщерята-на-мая-манолова-едва-на-21-вади-100-000-евро-за-лукс-имот-на-пъпа-на--news865662.html

Мая нова :staro:

  • Like 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , nikitrz каза:

Понеже по-горе е цитиран сайта на 168 часа...Моля ви, достатъчно интелигентни сте, грамотни сте, знаете езици - информирайте се от чуждите сайтове.Нашите са един дол дренки.Ако все пак ви е трудно с превода - Дойче Веле имат преведен на български сайт.Влезте и вижте разликата в отразяването на събитията - това ще ви отвори очите за случващото се в държавата. 
Също така бих ви препоръчал да изгледате разследванията на Антикорупционния фонд в тубата.Имат няколко поредици, като най-известната се казва ''8те джуджета''.Гледат се като мини сериал.Сега са започнали ново разследване, в което участие взима Ивайла Бакалова - първи епизод е качен преди дни.

Вижте ги и се запитайте защо нито една българска медия не ги излъчва, а ги качват само в youtube.Тогава ще разберете защо ви препоръчвам да се информирате от чужди медии, а не от такива собственост на българи.
Когато четете български сайтове не забравяйте, че сме последни в ЕС по свобода на медиите - това не е случайно!

Ти се информирай за българите, които пишат в Дойче Веле и кого защитават.

Няма независими медии. Всички са преразпределени. Дневник например е ДБ. Въпреки това от всяка статия може да се извлече нещо.

Кои са Антикорупционния фонд? 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , meleto каза:

Ти се информирай за българите, които пишат в Дойче Веле и кого защитават.

Чел съм ужасни неща в статиите им от 2006-7 да речем, но в момента редакторския им екип е много добър, и доста медии преписват дословно статиите им. Какво нередно има?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, Fast каза:

Чел съм ужасни неща в статиите им от 2006-7 да речем, но в момента редакторския им екип е много добър, и доста медии преписват дословно статиите им. Какво нередно има?

Че пишат тенденциозно в една посока. Тоест отразяват едната гледна точка. Това е валидно за всички медии, не го казвам с негативна конотация. Просто отразяват истината на антиГЕРБ движението без да допускат тяхната позиция. Но има медии, които пък са проГЕРБ и тн. Но да представяте Дойче Веле като независима медия... моля те.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, meleto каза:

Че пишат тенденциозно в една посока. Тоест отразяват едната гледна точка. Това е валидно за всички медии, не го казвам с негативна конотация. Просто отразяват истината на антиГЕРБ движението без да допускат тяхната позиция. Но има медии, които пък са проГЕРБ и тн. Но да представяте Дойче Веле като независима медия... моля те.

Западно настроените медии не понасят популисти като ББ и компания, защото за да функционира идеологията им е нужен вожд, външен враг и кронизъм, а това подкопава либералната демокрация и разрушава морални устои. И на ИТН няма да им се размине ако влязат във властта.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Fast каза:

Западно настроените медии не понасят популисти като ББ и компания, защото за да функционира идеологията им е нужен вожд, външен враг и кронизъм, а това подкопава либералната демокрация и разрушава морални устои. И на ИТН няма да им се размине ако влязат във властта.

Дойче Веле просто дава трибуна на журналисти да изразяват позиция. Ако питаш британците (питал съм!) дали ББС или Гардиън, които у нас се приемат като последна инстанция, са обективни медии, ще разбереш, че при тях това са нашите Дневник, Пик и всяка друга медия.

Няма независими медии, но изглежда пропагандата на 112 място работи. И тя далеч не приключва с Пеевски.

Ти сам каза: защо тези "обективни" медии не задават въпроси на антиГЕРБ партиите? Точно, защото защитават интересите на антиправителствени партии. 

Онзи ден гледах новините на БТВ и НОВА. Първите излагаха само страната на антиГЕРБ, а другите бяха по-скоро проГЕРБ, но все пак излъчиха двете гледни точки. Следователно има разпределение на медийния пазар и то хич не е от вчера. 

Изводът: всеки чете това, което иска да чете и вярва в това, което иска да вярва. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, meleto каза:

Дойче Веле просто дава трибуна на журналисти да изразяват позиция. Ако питаш британците (питал съм!) дали ББС или Гардиън, които у нас се приемат като последна инстанция, са обективни медии, ще разбереш, че при тях това са нашите Дневник, Пик и всяка друга медия.

Няма независими медии, но изглежда пропагандата на 112 място работи. И тя далеч не приключва с Пеевски.

Ти сам каза: защо тези "обективни" медии не задават въпроси на антиГЕРБ партиите? Точно, защото защитават интересите на антиправителствени партии. 

Онзи ден гледах новините на БТВ и НОВА. Първите излагаха само страната на антиГЕРБ, а другите бяха по-скоро проГЕРБ, но все пак излъчиха двете гледни точки. Следователно има разпределение на медийния пазар и то хич не е от вчера. 

Изводът: всеки чете това, което иска да чете и вярва в това, което иска да вярва. 

 

Какво значи пропаганда? На 112-то място ли сме в тази класация или не сме? 

Как ще коментирате актуалната изцепка на герб - язовирът, за който Кирил Петков говори вчера, бил пълен и сега го изпразнили нарочно за снимките. :D Изобщо някой вярва ли на подобни измишльотини?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , plambata каза:

Какво значи пропаганда? На 112-то място ли сме в тази класация или не сме? 

Как ще коментирате актуалната изцепка на герб - язовирът, за който Кирил Петков говори вчера, бил пълен и сега го изпразнили нарочно за снимките. :D Изобщо някой вярва ли на подобни измишльотини?

При все, че сутринта в национален ефир ти показаха снимки с 1 ден разлика, аз не бих повдигал въпроса, ако съм протестно настроен - както видимо не го правят и "сериозни" издания като Дневник и DW. Не твърдя, че точно служебният кабинет го е изпразнил нарочно, но твърдя, че някой услужливо им е подхвърлил стръв, на която те са клъвнали.

Впрочем в тези издания няма и думица по отношение на видеозаписа с плика на Пламен Узунов. Сигурно са били заети да пишат за София Прайд, понеже тази година дори Ицака Иванов не ги подкрепи. Хейтърът ще каже, че е предизборно. :D

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , meleto каза:

Кои са Антикорупционния фонд? 

Влез на acf.bg и виж в раздел "Кои сме ние?"
Но в случая може би е по-добре директно да изгледаш поредиците им в тубата.

Миналата година, когато стартираха протестите и цяла София беше блокирана и аз бях от недоволните и се чудех на тия хора за какво протестират и по-точно какво очакват да се промени.Изгледах поредицата на Антикорупционния Фонд и ми светнаха много примери, които бях забравил.Просто в техните разследвания има таква концентрация на корупция на най-високо ниво, че докато ги гледаш се сещаш за всичко, което ти е правило впечатление, но си подминавал с лека ръка през последните години.Тогава разбрах исканията на хората от площада и започнах да ги подкрепям.

За съжаление, толкова сме свиканли с корупцията, че не я забелязваме, не я отразяваме.Най-вероятно хората, които в анкетата са отбелязали, че ще гласуват отново за ГЕРБ, въпреки всичко, което лъсна за тях напоследък(а ние тайно си знаехме), въпреки че лидера им се крие като мишка в къщата си и не се появява пред медии повече от година, са в същото положение.Мозъците ни дълги години бяха промивани с изрази от сорта на "Само ние имаме капацитета да управляваме" или "Като ни няма европарите спират" и т.н.

БСП не е никаква опозиция, защото между тях и ГЕРБ има договорки - за пример мога да дам кандидатурата на Цецка Цачева за президент.Това си беше чиста договорка между ГЕРБ и БСП, за да може Радев да спечели.В противен случай от ГЕРБ можеха да предложат Томислав Дончев и Радев щеше да гледа президентството през крив макарон.

На същите договорки ставаме свидетели и тези дни, когато Мустава Карадайъ умишлено се изказа пред турския президент, за да може да стане скандал от който патриотите и ВМРО да извлекат ползи.Те, горките иначе няма с какво да блеснат.Но хората не са забравили, че на предишните избори ВМРО агитираха на турски език!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, omline каза:

При все, че сутринта в национален ефир ти показаха снимки с 1 ден разлика, аз не бих повдигал въпроса, ако съм протестно настроен - както видимо не го правят и "сериозни" издания като Дневник и DW. Не твърдя, че точно служебният кабинет го е изпразнил нарочно, но твърдя, че някой услужливо им е подхвърлил стръв, на която те са клъвнали.

Впрочем в тези издания няма и думица по отношение на видеозаписа с плика на Пламен Узунов. Сигурно са били заети да пишат за София Прайд, понеже тази година дори Ицака Иванов не ги подкрепи. Хейтърът ще каже, че е предизборно. :D

Значи според теб за няколко дни след източването на язовира земята отдолу се е нацепила? И трева даже е поникнала? А за бутилката от Кока-кола каква е партийната повеля, кажи да чуем, явно си запознат. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Maimoudaki каза:

Разбираш колко е ниско нивото на човек, когато ползва за източник pikлива медиа...🤣💩

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Moovit каза:

* Поглеждам кои са гласували за ГРОБ-ДДС в анкетата *

* Прекратявам какъвто и да било разговор с тях *

🤣💩

Доста народ изтрих от фейса си, които публично защитаваха шайката. И не съм само аз. По изборите много хора бяха писали нещо от сорта "Който гласува за герб да ме изтрие, преди да го направя аз". Неслучайно казах, че са токсична партия, групировка по-точно. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, plambata каза:

Значи според теб за няколко дни след източването на язовира земята отдолу се е нацепила? И трева даже е поникнала? А за бутилката от Кока-кола каква е партийната повеля, кажи да чуем, явно си запознат. 

Сигурно има някакви обективни причини, които пропускам,  поради които изглеждам "запознат" без дори да съм отправил обвинение или твърдение. 

Прави ми неприятно впечатление, че не мога да намеря запис от тази сутрин от гостуването на Александър Сиди при Жени Марчева - не знам каква е причината, но трева може да избуи за отрицателно време, ако е налице топло време като сегашното - това не е толкова важно.

Важно е, че за толкова време никой от опозицията (включително новата) не схвана що за животно е ББ и че това първично поведение не работи, когато искаш да свалиш такъв човек от власт.

Дори в момента не ти идва грам мисъл колко невероятно удобно е предишните управляващи да бъдат обвинени несправедливо и да имат доказателства на лесно месец преди изборите. Не само това - изключително удобен удар по Президента е да му бъде лепнато петно на интригант, който жертва държавни блага в името на властта. Така всички обвинения към предишната власт от миналите месеци отиват в канала, превръщат се в жертва и чао на протеста. 

За 10 години не се намери дори един човек с такт, който да му хване спатиите, защото в тези среди видимо няма човек с толкова НЕранимо его, който все пак да признае някои негови достойнства - напротив винаги са напред с капаците и злобата. Ами как да не кажа, че си заслужаваме положението!

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , plambata каза:

Какво значи пропаганда? На 112-то място ли сме в тази класация или не сме? 

Как ще коментирате актуалната изцепка на герб - язовирът, за който Кирил Петков говори вчера, бил пълен и сега го изпразнили нарочно за снимките. :D Изобщо някой вярва ли на подобни измишльотини?

Пропагандата, че видиш ли едни медии са обективни, а други - не. Всички имат финансиране отнякъде и лоби.

Нямам мнение докато не се докаже. И двете позиции изглеждат абсурдни.

Според Петков язовирът е празен (били правени някакви нередности, не разбрах какви. И по-точно как изпразването на язовира има отношение към дадените пари за ремонти и тн). Позицията на ГЕРБ е, че язовирът е бил изпразнен в последните две седмици и показаха панорамни снимки. Честно казано ми изглежда доста по-убедително доказателство за изпразването. Не говоря за даваните пари за ремонти и тн. Там няма нищо конкретно, само хвърлени обвинения за момента.

Не разбирам от язовири, може да е имало някаква причина да бъде изпразнен? А ако наистина това е станало на 31 май... не виждам как ГЕРБ имат каквото и да е отношение.

 

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...