Jump to content

Чат мания (Юни/Юли/Август, 2021)


Препоръчани коментари

преди 2 минути, BobiTo каза:

Сега и за цикъла ти ли ще слушаме, нямаш никакви граници вече....

Мълчи, че не са давали Рики днес нито по Сити ,нито по The Voice TV, което не е добре. Затова пък гледах Коце- 2 пъти с Проблем, Като хлапе и преди малко Любов ли е. Ама все пак и Рики трябва да пуснат. Какво се правят. Вчера го пуснаха, днес хич. 

  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, zai4eto82 каза:

Мълчи, че не са давали Рики днес нито по Сити ,нито по The Voice TV, което не е добре. Затова пък гледах Коце- 2 пъти с Проблем, Като хлапе и преди малко Любов ли е. Ама все пак и Рики трябва да пуснат. Какво се правят. Вчера го пуснаха, днес хич. 

То за кво да го дават, като само ти го слушаш... 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, BobiTo каза:

@zai4eto82 виж, в "На кафе" са пуснали стареца днес накрая на видеото. 

 

А,тоз Яви е мъжа на Веси Бонева, която пък пусна новия си клип "Голо тяло" сниман на Замъка в Равадиново. 

Много яко, накрая звучи новото на Рики. Не за първи път пускат песни на Рики, и в други предавания са го правили. :P

Сега ще го пратя на феновете. 

Исмаил се включи сега на живо в Тик Ток. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рики сега в инстаграм напоследък взе много да настоява хората да се ваксинират. Само за това ваксиниране пише на стори. Да не вярват хората на конспирации в youtube, той се бил ваксинирал. То и аз, ама прекалена ми е тая пропаганда. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, zai4eto82 каза:

Рики сега в инстаграм напоследък взе много да настоява хората да се ваксинират. Само за това ваксиниране пише на стори. Да не вярват хората на конспирации в youtube, той се бил ваксинирал. То и аз, ама прекалена ми е тая пропаганда. 

Ще видиш като ви затворят пак есента.

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, zai4eto82 каза:

Рики сега в инстаграм напоследък взе много да настоява хората да се ваксинират. Само за това ваксиниране пише на стори. Да не вярват хората на конспирации в youtube, той се бил ваксинирал. То и аз, ама прекалена ми е тая пропаганда. 

Разбира се, защото само така може да постигнем колективен имунитет. Ако хората не проумеят това никога няма да излезем от този цикъл. Не знам защо е толкова трудно да се разбере. А това със ваксината в коша и сертификат дори няма да го коментирам, понеже е престъпление срещу обществото.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, WindWalkerMonk каза:

Разбира се, защото само така може да постигнем колективен имунитет. Ако хората не проумеят това никога няма да излезем от този цикъл. Не знам защо е толкова трудно да се разбере. А това със ваксината в коша и сертификат дори няма да го коментирам, понеже е престъпление срещу обществото.

Чак се гордеят с това. Амеби.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, zai4eto82 каза:

Ники пък ме искал руса днес като ми се обади. Вика не се правиш както аз те харесвам ами както ти искаш. 

Не стига, че две кобили язди, ами че и с претенции.

  • Like 2
  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, zai4eto82 каза:

Най-накрая сега Рики- Que Rico Fuera по City TV- 22:54. Или аз съм го изтървала или днес го пускат чак сега. 

Сериозно ли цял ден киснеш да следиш къде го пускат?

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, BobiTo каза:

Сериозно ли цял ден киснеш да следиш къде го пускат?

Пуснала съм ги онлайн Телевизиите на компа без звук да видя как го върътят ама в същото време си слушам друго и друго правя. 

Иииииииииииии нещо се задава утре- Тайният проект:

 

219338595_359521145531924_8376218163872924826_n.jpg

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не забравим и Global Citizen Live на 25 септември- 24-часов концерт ще се стриймва и Рики ще пее за първи път на това събитие с толкова много звезди и ще се предава и по доста телевизии. :P

 

E6MxgVFWYAMBLSG.jpg

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, zai4eto82 каза:

Пуснала съм ги онлайн Телевизиите на компа без звук да видя как го върътят ама в същото време си слушам друго и друго правя. 

Иииииииииииии нещо се задава утре- Тайният проект:

 

219338595_359521145531924_8376218163872924826_n.jpg

На златен дъжд ми мяза.

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , WindWalkerMonk каза:

Разбира се, защото само така може да постигнем колективен имунитет. Ако хората не проумеят това никога няма да излезем от този цикъл. Не знам защо е толкова трудно да се разбере. А това със ваксината в коша и сертификат дори няма да го коментирам, понеже е престъпление срещу обществото.

Престъпление срещу човечеството е геноцидът, наречен Ковид-19. 

При масова ваксинация в Англия, в момента има по 50 000 нови случая на ден.

При бракувани дози в България, има по 20. 

Толкова за колективния имунитет чрез ваксини.

Иначе от началото на пандемията американските милиардери са забогатели с 1,8 трлн. долара, като монополът на фармацевтичните гиганти върху ваксините срещу COVID-19 е довел до създаването на 9 нови милиардера. :)

 

  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , DenFevgo каза:

Престъпление срещу човечеството е геноцидът, наречен Ковид-19. 

При масова ваксинация в Англия, в момента има по 50 000 нови случая на ден.

При бракувани дози в България, има по 20. 

Толкова за колективния имунитет чрез ваксини.

Иначе от началото на пандемията американските милиардери са забогатели с 1,8 трлн. долара, като монополът на фармацевтичните гиганти върху ваксините срещу COVID-19 е довел до създаването на 9 нови милиардера. :)

 

Сигурно тия 9 са го създали, за да станат милиардери.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега една фенка от Италия в Туитър в чата специално за Рики тя пише на италиански, не знаела английски, но добре,че има Гугъл преводач. Тя казва, че Рики е винаги добър и харизматичен, но губи и продължава да губи откакто се обяви за гей, избор на деца, брак , беше дал глас за Пуерто Рико през 2019 за правителството им там, защитава LGBT общността, срещу Тръмп е, служи на Байдън, сега защитава и Куба, много хора го мразели в Ел Ей и Пуерто Рико, критикува себе си , скандали. Много млади хора даже не го познавали, защото харесвали регетон, вулгарност и почти голи жени. Гейовете го обвиняват, че продължава да прави песни за жени, а за тях- нищо. Това е много тъжно. Само, защото Рики е директен и винаги има мнение не му влияе добре. По-добре ли е да живее в лъжа пък. Не го разбирам, 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • pechenko unlocked and locked this Тема
  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...