Jump to content



Чат мания (Юни/Юли/Август, 2021)


Препоръчани коментари

Какво нещо- Енрике Иглесиас от 5 години е в същата компания Sony Music, където е и Рики от самото начало. Кога минаха 5 години откакто Енрике Иглесиас е подписал със Сони мюзик. Сони Мюзик са предложили голяма международна подкрепа и един от най-големите договори предлагани на всеки изпълнител през последните години по отношение на аванси и хонорари. Затова Енрике Иглесиас е напуснал Universal Music след толкова години и отиде при Рики, а Рики не мърда от Сони Мюзик. Sex and Love 2014 е последният албум на Иглесиас от Юнивърсъл мюзик. Новият му албум ще бъде издаден от Сони Мюзик.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, WindWalkerMonk каза:

И аз това казвам. Лято е, слънце е, кръвта кипи и хормоните бушуват. Хайде Таня, какво чакаш скъпа ?

Изобщо не ми е до това. Днес ще си почивам, дойде ми. Но Господ е с мен, защото изпревари с 2 дена. Така другия месец ще ми дойде навреме, защото иначе се падаше 2 дена преди Коце в Бургас и се чудех дали да ходя като няма да ми е добре, но Господ си знае работата- 2 дена по-рано, за да мога да ходя на Коце. 

  • Haha 2
  • Confused 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, zai4eto82 каза:

Изобщо не ми е до това. Днес ще си почивам, дойде ми. Но Господ е с мен, защото изпревари с 2 дена. Така другия месец ще ми дойде навреме, защото иначе се падаше 2 дена преди Коце в Бургас и се чудех дали да ходя като няма да ми е добре, но Господ си знае работата- 2 дена по-рано, за да мога да ходя на Коце. 

Скъпа, Коце ще се задоволи и с други неща, но да, всичко ще е наред с него. Пий там нещо, а за 19 годишния, почни със спорт. Народа го е казал, отдалеко, та да е леко. 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, WindWalkerMonk каза:

Скъпа, Коце ще се задоволи и с други неща, но да, всичко ще е наред с него. Пий там нещо, а за 19 годишния, почни със спорт. Народа го е казал, отдалеко, та да е леко. 

Остави го 19 годишния. Момчето си има приятелка. Нека е щастлив. 

Рики утре пуска нещо. Феновете казват, че ще пуска линия кремове. Но ще видим.

Пуснал е клипче с: Време е да си спомниш кой си. Ще бъде красиво. Красотата отвътре. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче Cancion Bonita стана егати хита в испаноезичните страни. В доста страни продължава да е номер 1, а в момента е номер 1 и в Латвия чак, което ме изненадва. 

По едно радио в Аржентина пък има една класация, където хората винаги гласуват за Рики и всяка една песен му я правят номер 1. И Cancion Bonita я направиха номер 1 там няколко седмици.. Сега като гледам и Que Rico Fuera се е запътила натам, 

А тази песен вече прави по 12 милиона на ден. Никой не може да я задмине:

Американските изпълнители само по 2 милиона на ден едва правят, уж големи имена, а преди не беше тъй. Или песните им не стават, или народа друго слуша явно:

:https://kworb.net/youtube/realtime_anglo.html

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, zai4eto82 каза:

Остави го 19 годишния. Момчето си има приятелка. Нека е щастлив. 

Щом хич не чука а направо е влез влез докат си в съблекалнята, нека продължи да си има приятелка, това да не те спира ;) Явно му се иска нещо, то може ли да си само с една от 14 годишен ... 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Луната е ревнива (Aй)
Защото блестиш повече от нея (дай)
Красавице, звездите ми говориха за теб '(Ммм, о)
Тeзи очи ме държат извън контрол (извън контрол)
Не съм спрял да те гледам (хайде)
 
Дай ми цяла нощ (че ти давам това, което искаш)
Че ти давам това, което искаш '(давам ти това, което искаш)
В замяна на обиколка на бедрата (Да-да)
Колко хубаво би било, ай, колко хубаво ще е (Ммм)
 
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, zai4eto82 каза:
Луната е ревнива (Aй)
Защото блестиш повече от нея (дай)
Красавице, звездите ми говориха за теб '(Ммм, о)
Тeзи очи ме държат извън контрол (извън контрол)
Не съм спрял да те гледам (хайде)
 
Дай ми цяла нощ (че ти давам това, което искаш)
Че ти давам това, което искаш '(давам ти това, което искаш)
В замяна на обиколка на бедрата (Да-да)
Колко хубаво би било, ай, колко хубаво ще е (Ммм)
 

Ами не ми харесва!

Как ще прекараш днес почивния ден?

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, THE IIconic каза:

Ами не ми харесва!

Как ще прекараш днес почивния ден?

Мен ме кефи, даже звъня с нея. Ще си почина хубаво вкъщи. Ники е изморен, карал е цяла нощ , даже се връщаше от Влас, събуди ме в 7:45 като се връщал, не е спал хич и ще спи. Пък и аз не ми е добре, изморена съм и ще си слушам музика. Малко и вкъщи да се застоя. Навън е такъв пек без това. 

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, zai4eto82 каза:

Мен ме кефи, даже звъня с нея. Ще си почина хубаво вкъщи. Ники е изморен, карал е цяла нощ , даже се връщаше от Влас, събуди ме в 7:45 като се връщал, не е спал хич и ще спи. Пък и аз не ми е добре, изморена съм и ще си слушам музика. Малко и вкъщи да се застоя. Навън е такъв пек без това. 

Е сготви нещо! Недей да лежиш цял ден.

  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, FikLena каза:

Честит празник на всички, които празнуват Курбан Байрам! Здраве, дълъг живот и щастие във всеки дом!

Пожелавам ви Аллах да приеме вашия курбан.

 

 

20210720_121012.jpg

Ужас.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, THE IIconic каза:

Е сготви нещо! Недей да лежиш цял ден.

Напротив. Днес нищо няма да правя. Как ли не съм заготвила в тоя пек. Това не е за мен аз на печката. Цяла седмица съм се блъскала . Днес само ще почивам. А и лятото манджи. луд ли си. Яде се леко. На 40 градуса сме работили 6 дена, имам нужда от почивка. 

Е в момента съм със сладоледа и кафето в стаята и на климатика. 

  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ооооооооо, Рики и Енрике Иглесиас на 25 септември на концерта си в Лас Вегас част от съвместното им турне ще имат Meet & Greet. Феновете ще могат да се срещнат с тях и снимат:

E6pWcwgUUAMqrFZ.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре,че днес почивам. Тъй да ме боли корема. Пък хич не ми се пие аулин. 

На днешния ден, но през 2019 имам спомен с Коце в клуб Плей, Бургас на плажа. Правили сме косата, даже Коце ми е харесал във фейса.

Руса съм била :

 

 

viber_image_2019-07-19_20-47-03.jpg

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Aма как песен на годината ще спечели Але Але на Скандау на 359 Хип Хоп наградите тази година. Това е смешно просто. "Наливай ми" на Били Хлапето и Д3мо трябваше да спечели и Скандау бяха изненадани,че печелят, а не "Наливай ми". Много точно казаха: Песен на годината е "Наливай ми", за какво тя не спечели.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, DarkChild каза:

А Ники си има законна съпруга, но това не те спира.

С Ники сме заедно от 100 години. Даже преди малко ми звънна да ме чуе като се е събудил и ше ходи да работи и пак ще ми звънне. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Бях на една лекция тук в университета на една доцентка от България. Умрях от срам, умрях. Женицата просто не си беше направила грам труда да се подготви. Хората бяха толерантни и мълчаха, аз даже леко нервно гледах. Може ли да не се подготвиш предварително, поне като нямаш знанието гледай в нета, направи си демо вкъщи. УМРЯХ. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, zai4eto82 каза:

С Ники сме заедно от 100 години. Даже преди малко ми звънна да ме чуе като се е събудил и ше ходи да работи и пак ще ми звънне. 

Преди да се ожени ли?

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, DarkChild каза:

Преди да се ожени ли?

Погледни, е тая маймуна я видях:

Гнусната афера „Хелп Карма“: Как Ралица обикаля света с дарения и си купува нов апартамент, лапали пари дори и от децата на Милен Цветков (РАЗКРИТИЯ) - Narod.bg

Сега си е взела ново BMW. 

  • Like 1
  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Изроди. Ще им се върне.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, DarkChild каза:

Изроди. Ще им се върне.

А дано! Не мога да повярвам, че избягаха от затвора. Не само това, но вместо да се затегнат мерките, държавата и тя създаде закон да краде от даренията. Нямам думи просто, И тая я броят за ВИП, къф вип, тя е разбойник. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • pechenko unlocked and locked this Тема
  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...