Jump to content



Поп фолк скандали (Юни, 2021)


Препоръчани коментари

преди 54 минути, meleto каза:

Гледам в eventim, концертът на Глория е супер зле с билетите, докато Ивана е почти разпродала и във Варна, и в Бургас.

Направо се е разбила Ивана от продажби! :DDDDDD

Screenshot 2021-06-28 at 23.31.07.jpeg

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, DenFevgo каза:

Направо се е разбила Ивана от продажби! :DDDDDD

Screenshot 2021-06-28 at 23.31.07.jpeg

И на двете не вървят, защото хората в момента не искат да са затворени в зала и да висят. Лош момент просто за концерти. Иначе те двете специално могат.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

И на двете не вървят, защото хората в момента не искат да са затворени в зала и да висят. Лош момент просто за концерти. Иначе те двете специално могат.

Концертите са на открито. 

При Глория са пуснати определени редове в платформите, нямам идея на касата в Бургас дали се търсят повече. Иначе да, не са мръднали почти. 

При Ивана също виждам, че определени редове са неактивни за продажба, най-вероятно също се предлагат само на касите. Другият вариант е тя да ги е запазила за раздаване. Или да са за някоя партия, като при Веско М.! :D

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, kalpazanin каза:

Къде е хит :dontknow:

Във мозъка ми, в Рамания, в къщата ми, в южните квартали и във Дубай!

  • Love 3

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

image.png.5547c3c49ca7e2fefe3776b185ff0eee.png

Аз като станете прекалено серизони в тая тема и някой се разсърди, че споделяме Мая Нурѝ, Шефката Клея, Ваня Разбирасе Великова итн.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 3

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , DenFevgo каза:

Концертите са на открито. 

При Глория са пуснати определени редове в платформите, нямам идея на касата в Бургас дали се търсят повече. Иначе да, не са мръднали почти. 

При Ивана също виждам, че определени редове са неактивни за продажба, най-вероятно също се предлагат само на касите. Другият вариант е тя да ги е запазила за раздаване. Или да са за някоя партия, като при Веско М.! :D

Обикновено билети се купуват в последния момент. 

Аз лично на концерт на Ивана не бих отишъл. Първо не я харесвам, второ нямам нерви да ѝ слушам речите и философстването.

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Kriminal каза:

image.png.5547c3c49ca7e2fefe3776b185ff0eee.png

Аз като станете прекалено серизони в тая тема и някой се разсърди, че споделяме Мая Нурѝ, Шефката Клея, Ваня Разбирасе Великова итн.

Тази както блесна, така и угасна. Ванчето ѝ изяде хляба.

  • Haha 2
  • Sad 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , DenFevgo каза:

Направо се е разбила Ивана от продажби! :DDDDDD

Screenshot 2021-06-28 at 23.31.07.jpeg

Надявам се някой разбра иронията :D Нали се постваха снимки с реклами и прочее, та затова.

Бъзик, бъзик, ама май на Глория почти няма билети. Гледам 3-4 реда са останали, поне от тия пуснати онлайн.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , DarkChild каза:

Тази както блесна, така и угасна. Ванчето ѝ изяде хляба.

Просто явно реши да не засенчва култовия си дебютен хит и да остави на другите "да се блъскат в камерите" както казва "маминка" Гло."Шефът и шефката" = българската Макарена! Единственото разочароващо беше фейк новината за дует със Зоя. А представяте ли си общ проект между Клеа и Великова - ето това вече би било ТУРБОЛЕНЦИЯ!

  • Like 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Gerganafen каза:

Просто явно реши да не засенчва култовия си дебютен хит и да остави на другите "да се блъскат в камерите" както казва "маминка" Гло."Шефът и шефката" = българската Макарена! Единственото разочароващо беше фейк новината за дует със Зоя. А представяте ли си общ проект между Клеа и Великова - ето това вече би било ТУРБОЛЕНЦИЯ!

Не е фейк! Имаше дует, даже беше и сниман, нещо стана!

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, THE IIconic каза:

Не е фейк! Имаше дует, даже беше и сниман, нещо стана!

Сигурно е така, нали и някакви кадри бяха пуснали. Под фейк имам предвид, че до момента не сме видели крайния продукт. Някой да хакне чийто компютър трябва!

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Gerganafen каза:

Сигурно е така, нали и някакви кадри бяха пуснали. Под фейк имам предвид, че до момента не сме видели крайния продукт. Някой да хакне чийто компютър трябва!

Можеше да я питам, ама Боровинката ме накара да я питам коя зодия е и тя ме блокира.:D

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, THE IIconic каза:

Можеше да я питам, ама Боровинката ме накара да я питам коя зодия е и тя ме блокира.:D

Аз пък й честитих рождения ден и бях веднагически блокиран също! 

преди 29 минути, GSA каза:

Дано Терзийска ни огрее. 

Дано е Ариа. Или Ваня неВеликова. Сигурно ще е някакъв шит, обаче. 

  • Haha 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, THE IIconic каза:

СиянаСиСи е истинска кралица!

Да, наясно е, че подаде ли ни пръст, ще й отхапем ръката до лакътя. Мисли в перспектива. Знае, че рано или късно ще опрем до голи снимки. Тя е 

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Да, наясно е, че подаде ли ни пръст, ще й отхапем ръката до лакътя. Мисли в перспектива. Знае, че рано или късно ще опрем до голи снимки. Тя е 

 

Жената искара песента на 100летието и се пенсионира! Какво повече

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...