Jump to content



Поп фолк скандали (Юни, 2021)


Препоръчани коментари

Не смятам, че е редно да твърдим подигравателно, че "Галин го правели на гъба", след като половината от форума обичат да ги дупчат като билетчета в градски транспорт. Аз се радвам за него, че е постоянно сексуално задоволен. Както се казва - дай Боже всекиму!

Не искам да си представям коментарите му, ако беше без секс 5-6 месеца.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Не смятам, че е редно да твърдим подигравателно, че "Галин го правели на гъба", след като половината от форума обичат да ги дупчат като билетчета в градски транспорт. Аз се радвам за него, че е постоянно сексуално задоволен. Както се казва - дай Боже всекиму!

Не искам да си представям коментарите му, ако беше без секс 5-6 месеца.

 

Той сам привлече тези подигравки, защото се получи разминаване между претенции и реалност. Това да се правиш на нещо, което не си, си е бреме. А той дори лъжеше, че харесва жени и т.н.

Нека се задоволява, но това не личи в светоусещането му - заядлив е. Ужасно много ще му олекне, ако се разкрие - и няма да загуби аудитория, а даже ще спечели. Пък тези, които би изгубил - значи толкова са му и били фенове, т.е. пак си е печеливша равносметка за него самия да си отсее таргета. Щото номерът с мачовщините няма да минава още 10 години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, adorable каза:

Той сам привлече тези подигравки, защото се получи разминаване между претенции и реалност. Това да се правиш на нещо, което не си, си е бреме. А той дори лъжеше, че харесва жени и т.н.

Нека се задоволява, но това не личи в светоусещането му - заядлив е. Ужасно много ще му олекне, ако се разкрие - и няма да загуби аудитория, а даже ще спечели. Пък тези, които би изгубил - значи толкова са му и били фенове, т.е. пак си е печеливша равносметка за него самия да си отсее таргета. Щото номерът с мачовщините няма да минава още 10 години.

А защо трябва да си признава каквото и да било? Може би не иска роднините му да разбират или просто не иска да се знае, защо ви е толкова важно да си бил признал, че е гей?

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, BobiTo каза:

А защо трябва да си признава каквото и да било? Може би не иска роднини му да разбират или просто не иска да се знае, защо ви е толкова важно да си бил признал, че е гей?

На мен не ми е важно, на него му е важно. Защото от личен опит знам, като споделиш, колко олеква - някак по-лесно се живее. Не се мъчиш да си нонстоп в някаква поза или да си на тръни, че някой ще те хване. Най-важните хора за него може и да знаят.

Въпросът е, като застане на интервю, да не симулира друга природа и да лъже, да си измисля приятелки... както и по клипове - разни мачовски пози, присвити очи, юмруци. Това всичко е по-издайно. Трябва да се отпусне. В Черешката дори е повече себе си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, adorable каза:

На мен не ми е важно, на него му е важно. Защото от личен опит знам, като споделиш, колко олеква - някак по-лесно се живее. Не се мъчиш да си нонстоп в някаква поза или да си на тръни, че някой ще те хване. Най-важните хора за него може и да знаят.

Въпросът е, като застане на интервю, да не симулира друга природа и да лъже, да си измисля приятелки... както и по клипове - разни мачовски пози, присвити очи, юмруци. Това всичко е по-издайно. Трябва да се отпусне. В Черешката дори е повече себе си.

Ако си признае публично, ще изгуби женската аудитория (да, още има тъпачки неискащи са повярвят, че е гей), според мен затова не иска да си признава. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, BobiTo каза:

Ако си признае публично, ще изгуби женската аудитория (да, още има тъпачки неискащи са повярвят, че е гей), според мен затова не иска да си признава. 

Знам, че има наивници, но пак ти казвам - ако ги изгуби заради това, значи не са му фенове. Ако това е причината, така или иначе ще ги изгуби след време, когато пораснат и вече не им е тръпка. Според мен не се е загрижил толкова за феновете си, колкото за това, че настроенията в обществото ни са такива, че малко или много ще го погнат. По-добре му е така явно. Макар че вече има достатъчно доказателства.

Както и да е - по-важното е, че музиката му вече не става, това е по-големият проблем, а той обяснява колко милиона гледания имал и как само чалгата съществувала в България.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, BobiTo каза:

@Willy В кое риалити би искал да видиш Галена? Да иде в "Черешката" и да вземе Делхислава да опитва ястията. Сменила ли е златните мебели в Търново? 

Survivor

  • Haha 8
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И като форумът е на гей вълна, да прочетем тематичното интервю на Кралица Десислава:

"Всеки човек има правото да покаже същността си" 🌈 

@adorable, май Деската ти е чела коментарите и се е вдъхновила от тях за отговорите си по темата. Хаха 😀 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, ice_hot_sm каза:

И като форумът е на гей вълна, да прочетем тематичното интервю на Кралица Десислава:

"Всеки човек има правото да покаже същността си" 🌈 

@adorable, май Деската ти е чела коментарите и се е вдъхновила от тях за отговорите си по темата. Хаха 😀 

Деси 2021: "Никога не ме е интересувало с каква сексуална ориентация са или дали са от малцинство."

Деси 2012 за победата на Софи за Евровизия: "Толкова ли много цигани има в България".😂

  • Haha 9
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , BobiTo каза:

Ако си признае публично, ще изгуби женската аудитория (да, още има тъпачки неискащи са повярвят, че е гей), според мен затова не иска да си признава. 

Зайка да не се е отказала от Рики дори след като бясно отричаше слуховете?

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, BobiTo каза:

Деси 2021: "Никога не ме е интересувало с каква сексуална ориентация са или дали са от малцинство."

Деси 2012 за победата на Софи за Евровизия: "Толкова ли много цигани има в България".😂

Деса още беше бясна на двойката от Софи в Пей с мен.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , xroflx9 каза:

При това е от мъжете,които на 10 реплика ти пишат "пращай минджата ма"..

И? Прати ли я?

 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , Andrew Cunanan. каза:

VALIA-2.jpg

VALIA202106024.jpg

VALIA-1.jpg

Това Валя ли е? Не я познах. Помислих, че е евтиното Данче, но тя едва ли има някакъв талант (пеенето не ѝ е такъв със сигурност).

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...