Jump to content



Първи полуфинал на Евровизия 2021


Препоръчани коментари

Никакъв фаворит за победа не е Ефенди. Мина защото песента е брутална + изненадващо, но тя беше доста секси. Мисля че  щe се класира някъде от сорта на 14-18то място.

Иначе сега като гледах всички перформанси отново, мисля че Русия има шанс да е surprise winner. 

  • Like 2
  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Willy каза:

Никакъв фаворит за победа не е Ефенди. Мина защото песента е брутална + изненадващо, но тя беше доста секси. Мисля че  щe се класира някъде от сорта на 14-18то място.

Иначе сега като гледах всички перформанси отново, мисля че Русия има шанс да е surprise winner. 

На мен ми се струва, че има шанс да влезе и в топ 10. По-скоро Кипър ми се струва ще увяхне на 14-18 място.

За Русия... не мисля. Журитата едва ли ще я подкрепят. Украйна я виждам да обере малките точки, но от много държави... нещо като "Вода" от 2007ма.  Тоест да се класира на 3-6 място.

 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, meleto каза:

На мен ми се струва, че има шанс да влезе и в топ 10. По-скоро Кипър ми се струва ще увяхне на 14-18 място.

За Русия... не мисля. Журитата едва ли ще я подкрепят. Украйна я виждам да обере малките точки, но от много държави... нещо като "Вода" от 2007ма.  Тоест да се класира на 3-6 място.

 

По-скоро Украйна не е била подкрепена от журитата щом я казаха последна. От друга страна на жури шоу имаха някакъв проблем и може това да е причината, а на финал да минат добре.

  • Wow 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Willy каза:

По-скоро Украйна не е била подкрепена от журитата щом я казаха последна. От друга страна на жури шоу имаха някакъв проблем и може това да е причината, а на финал да минат добре.

Не се подлъгвай по десетата позиция. Гледах последните години и няма някакъв pattern, по който да се предположи кой как се е класирал.

И да, журитата гледат друго шоу и е напълно невъзможно да предвидим дали ще порежат някого. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Wild_Style каза:

Според мен победителя не беше в този полуфинал :D Efendi мина по default, а не видиш ли защото песента и е уоу или пък самото и изпълнение.

Беше!

 

  • Like 1
  • Dislike 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Wild_Style каза:

Италия няма да е победител :rolleyes:

От sf2 само Франция като участник в това семи има шанс, кой друг? Швейцария уби шансовете си. Финландия и Бг грам не звучат като победители.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Willy каза:

От sf2 само Франция като участник в това семи има шанс, кой друг? Швейцария уби шансовете си. Финландия и Бг грам не звучат като победители.

Швейцария не си е убила шансовете. Много от журналистите и доброволците бяха коментирали, че цялостното шоу е красиво, а хората съдят по десет секунди, извадени от контекст.

България и Исландия не са за отписване, защото годината е като 2011, ама наобратно - там имаше много слаби предложения, тук има много силни.

Всъщност никой не е за отписване, освен Холандия, Германия, Великобритания и Испания 💋

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Willy каза:

Беше!

 

От цялата работа - само припевът е запомнящ се. Не е малко, но въобще не ме впечатлява като цяло. То ако с пиротехника се печели Евровизия... 

Иначе припевът е запомнящ се, става за победител, но нямам усещането да се случи.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , BobiTo каза:

Чак сега чух някой от песните, Кипърската защо е 1:1 с "Bad rоmance" на Гага? Иначе фаворита е ясен: 

 

Анелия да я налазва за дует - Гъзарки, Клеопатри, Матахарита и Котки! 

преди 3 часа , Willy каза:

Никакъв фаворит за победа не е Ефенди. Мина защото песента е брутална + изненадващо, но тя беше доста секси. Мисля че  щe се класира някъде от сорта на 14-18то място.

Иначе сега като гледах всички перформанси отново, мисля че Русия има шанс да е surprise winner. 

И мен приятно ме изненада Ефенди - на репетиции и интервюта беше супер скована и стерилна. Вчера очевидно беше на кеф и отпусната. Не вярвам да си надмине представянето на финала...

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, asylum каза:

Анелия да я налазва за дует - Гъзарки, Клеопатри, Матахарита и Котки! 

И мен приятно ме изненада Ефенди - на репетиции и интервюта беше супер скована и стерилна. Вчера очевидно беше на кеф и отпусната. Не вярвам да си надмине представянето на финала...

За жалост Ефенди няма шанс за победа, там печелят все някакви бавни песни, почти да заспиш. 2017 беше възможно най-противната победа.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Willy каза:

На Сенхит и двете highnotes й се разминаха на жури шоу. Фло Рида беше супер.

Ама, чакай, не е ли утре вторият полуфинал? 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 часа , ANGEL каза:

Точно тази от Ураганките изглежда като най-голямата мастия, но ми направи страшно добро впечатление на синия килим с английския си - главно тя говореше и ги отсрамваше другите две.  Иначе той Галин беше ходил и в Сърбия да се виждат чак и беше написал "с любимата ми сръбска изпълнителка", а всички знаем, че брата всъшност е бил причината за виждането. Ама сигурно както и с Адам, за статист за някой клип го е последвал :D :D :D

Тя тази Саня участваше и през 2016г. с много хубава и различна песен. Беше доста сериозна и облечена. Представи си шока ми, когато я видях миналата година преобразена като пластмасова мастия...

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...