Jump to content



Галена x Меди - Скандал


Препоръчани коментари

преди 2 минути, Hurricane каза:

Жалко... Много жалко за бруталната музика и аранжимент... Текстът и изпяването куцат на доста места!

За моя изненада изпяването на Галена е мн по добро от това на Меди!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, presi_fen! каза:

За моя изненада изпяването на Галена е мн по добро от това на Меди!

Да, яко чувство влага Галошка. Най-открояващата се песен за сезона, след, разбира се

Други песни не запомних. Да бълват колкото си щат! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Hurricane каза:

Жалко... Много жалко за бруталната музика и аранжимент... Текстът и изпяването куцат на доста места!

Отново пиленце показваш представителна извадка на това какви мишоци с ниски страсти сте феновете на Пепа Джексън B) Почти ми е тажно за вас :lol:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, BobiTo каза:

А може ли да говорим и затова че за пържи път се обединяват Анастасия и Гурманов.

Не ме вълнуват тия, особено втория. Композиторите обаче носят целият жанр на гърба си вече 10 години.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Hurricane каза:

Хитрушана смени авторите на музиката. Написа G Music. Гале, знаем, че си кавърна и дуетна певица. Българската Сладжа Алегро :D 

Прави номерата на Гери-Никол, ама като гепи такъв хит, няма смисъл да пише Gmusic, дори обикновен слушател ще познае, че е кавър.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, чушка. каза:

Галена отдавна е на такова ниво, че малките ограничени мозъци, не могат да разберат нито идеята, нито смисъла над всичко това. Отдавна се състезава сама със себе си.  

Такава певица като нея, в България никога не е имало, няма и да има!

Обожавам я!

За артист ме съгласяваш , но ПЕВИЦА със сигурност неможе да я наречен една от най-добрите! Тя бледнее гласово при Преслава , Софи Маринова , Глория , Бони , Джена и още мн други! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Защо сте изненадани, не всички, но една голяма част от феновете на Преслава никога не са били обективни спрямо Галена. Чак след време си признават че им харесва. wbk

Изненадан съм само как уж щеше да е кавър на Сани :) Иначе не е лошо, но не съм впечатлен. Да вика Ванчето за дует за да види истински гърмеж. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, BobiTo каза:

Феновете на Галена обаче само чакат да видят някъв коментар против Галена и да сложат палец надолу, недейте така печени чушлета. :gora:

Добре, Ива Николова от пик.бг
 

ишешеишиш.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, presi_fen! каза:

За артист ме съгласяваш , но ПЕВИЦА със сигурност неможе да я наречен една от най-добрите! Тя бледнее гласово при Преслава , Софи Маринова , Глория , Бони , Джена и още мн други! 

Дори и в световен мащаб има певици с не чак толкова добри гласови данни, но компенсират. И са №1 години наред.

Когато едната пуска нови песни цяла пандемична година и радва феновете си, другата чакаше 29 Април 2021 да и отворят дискотечките, за да пусне нова песен. Но така е, не можеш да очакваш нещо кой знае какво от феновете на подобни певици. Shame баце shame :1000(10):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде виждате Ганев ?

 

музика: GMusic аранжимент: Йорданчо Василкоски - Оцко текст: Анастасия Мавродиева & Николай Гурманов режисьор: Виктор Антонов оператор: Радослав Гочев Creative Director: Добромир Киряков

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, BobiTo каза:

Феновете на Галена обаче само чакат да видят някъв коментар против Галена и да сложат палец надолу, недейте така печени чушлета. :gora:

А ти за човек, който не е фен на Галена изписа повече коментари в темата от нейните фенове. 😂😂😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

А ти за човек, който не е фен на Галена изписа повече коментари в темата от нейните фенове. 😂😂😂

Аз харесвам Галена, казвал съм го и преди, просто отчитам фактите, а не я издигам в небесата само. 😀

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Stela каза:

А ти за човек, който не е фен на Галена изписа повече коментари в темата от нейните фенове. 😂😂😂

Бъди по-благосклонен към човека де, неговата пусна 'котка' все пак 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесва ми. Поредната различна песен спрямо предишните на Галена. Звученето е много зарибяващо, песен за лятно настроение и купони. Двамата с Меди са страхотен екип и показаха защо са напред от другите. Клипа е брутален, изпипан и на световно ниво. ❤

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...