Jump to content

Нови модератори (06.2021-05.2022)


Препоръчани коментари

преди 9 часа , Stela каза:

Здравейте. Вече имам опит като модератор в предната версия на форума. Обещавам да дам най-доброто от себе си. Кандидатирам се. 

Подкрепям! 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Имаме чудесни кандидати в лицето на Фиклена ❤️ , Омлине и Стела - готови сме, направо им дайте правата и да се насладим на малко разнообразие у форумището ни сладко! 

  • Like 2
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Fast каза:

Какво ДПС и задкулисие? Целта на предложенията в общи линии е модераторите да разполагат с по-добра защита от шантажиране и фабрикации. Модерирането би трябвало да е забавно и приятно начинание, а не стресиращо и натоварващо. Запитайте се защо повечето модератори се отказват след първия мандат, а много потребители, които биха могли да бъдат страхотни модератори избягват да се кандидатират. Всички свързано с модерирането в този форум е представено в негативна светлина. Без качествен екип този форум няма как да се развива.

Щом ти докарва стрес и натоварва да се чуди човек защо не си спал да се кандидатираш. 

А целта на предложенията е повече от очевидна - искаш всичко да е изцяло зад кОлисите с цел да не ти търсим отговорност за модераторските произволия които смяташ за привилегия като форумен клон на Движението за права и свободии. 

Инъф сед. Имаме вече 3ма свежи кандидати, мелето да си тегли чопа и да започваме начисто. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Lelqtian каза:

Щом ти докарва стрес и натоварва да се чуди човек защо не си спал да се кандидатираш. 

А целта на предложенията е повече от очевидна - искаш всичко да е изцяло зад кОлисите с цел да не ти търсим отговорност за модераторските произволия които смяташ за привилегия като форумен клон на Движението за права и свободии. 

Инъф сед. Имаме вече 3ма свежи кандидати, мелето да си тегли чопа и да започваме начисто. 

Не визирам себе си. Ако не можех да работя под трудни условия, досега да съм си тръгнал. Просто го намирам за ненужно и контрапродуктивно, защото се отразява кофти на форума в дългосрочен план.

Пак ще можете да търсите отговорност на членовете на екипа, само че чрез ясно изявени процедурни правила, които не допускат свободни съчинения и не потискат решенията на администрацията. Тук идва въпроса, действително ли държите членовете на екипа да модерират отговорно, или просто ви се гледа вечен сеир за тяхна сметка? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, Fast каза:

Не визирам себе си. Ако не можех да работя под трудни условия, досега да съм си тръгнал. Просто го намирам за ненужно и контрапродуктивно, защото се отразява кофти на форума в дългосрочен план.

Пак ще можете да търсите отговорност на членовете на екипа, само че чрез ясно изявени процедурни правила, които не допускат свободни съчинения и не потискат решенията на администрацията. Тук идва въпроса, действително ли държите членовете на екипа да модерират отговорно, или просто ви се гледа вечен сеир за тяхна сметка? 

Специално за с твоите произволия, имаме огромното удоволствие да съчетаем двете неща. 

Което си е още един сериозен аргумент в полза на това да не се случва всичко по любимия ти ДПС модел, зад кОлисите. Липсата на драма много тежко ще се отрази на форумната активност. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Lelqtian каза:

Специално за с твоите произволия, имаме огромното удоволствие да съчетаем двете неща. 

Което си е още един сериозен аргумент в полза на това да не се случва всичко по любимия ти ДПС модел, зад кОлисите. Липсата на драма много тежко ще се отрази на форумната активност. 

Значи признаваш, че умишлено произвеждате драми? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Fast каза:

Значи признаваш, че умишлено произвеждате драми? 

Нищо не произвеждаме, драги, просто се наслаждавам, доставя удоволствие да гледам как се гърчиш в глупавите ти своеволия. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Lelqtian каза:

Нищо не произвеждаме, драги, просто се наслаждавам, доставя удоволствие да гледам как се гърчиш в глупавите ти своеволия. 

Имаш сериозен проблем...

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Fast каза:

Имаш сериозен проблем...

Ти директно си заявяш как въпросните предложения са за да сметеш всички глупости и своеволия някъде извън публично достъпната част на форума, за да може да избягаш от отговорност. В същото време имаш наглостта да търсиш пореден мандат, избирателите щели да решават, въпреки очевадното нежелание на повечето активни потребители. 

Но аз съм имал сериозен проблем. Стига с сменя темата. Уотабаутизъм мъч? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Как да бъдеш жертва в Рамания (кратък наръчник) 

1 - оснотнва и най-задължителната точка - Ника ти е Фаст 

2 - потребители не са съгласни с безумните ти модераторски решения 

3 - обвиняваш ги в концперация 

4 - Честито, ти си жертва на най-малко психиатрически тормоз. 

5 - Сам продължаваш да се буташ между шамарите, започни точка 2 отначало. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Lelqtian каза:

Как да бъдеш жертва в Рамания (кратък наръчник) 

1 - оснотнва и най-задължителната точка - Ника ти е Фаст 

2 - потребители не са съгласни с безумните ти модераторски решения 

3 - обвиняваш ги в концперация 

4 - Честито, ти си жертва на най-малко психиатрически тормоз. 

5 - Сам продължаваш да се буташ между шамарите, започни точка 2 отначало. 

Правиш точно това от снимката. В продължение на години се опитваш се да ми опетниш образа и репутацията, правейки несъществени и/или преувеличени обвинения на лично и професионално ниво, след което насъскваш други потребители срещу мен. Всичко това на база чернобели предразсъдъци и фенски различия, без никога да съм те провокирал. Истината е, че поемах ударите ти, за да предпазя останалите модератори от потенциално нарочване от теб и себеподобните ти. Време е да се сложи край на този цикъл.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Fast каза:

Правиш точно това от снимката. В продължение на години се опитваш се да ми опетниш образа и репутацията, правейки несъществени и/или преувеличени обвинения на лично и професионално ниво, след което насъскваш други потребители срещу мен. Всичко това на база чернобели предразсъдъци и фенски различия, без никога да съм те провокирал. Истината е, че поемах ударите ти, за да предпазя останалите модератори от потенциално нарочване от теб и себеподобните ти. Време е да се сложи край на този цикъл.

А ти много удобно използваш моя кратък наръчник. Като все едно специално за теб да съм го писал ... 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Lelqtian каза:

А ти много удобно използваш моя кратък наръчник. Като все едно специално за теб да съм го писал ... 

Никога не бих паднал на нивото ти, и това те изяжда. :)

  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Fast каза:

Никога не бих паднал на нивото ти, и това те изяжда. :)

Тъжн мие когато не може да приемеш собствените си грешки, но се радвам че мога да бъда поне от ползва като вечното ти оправдание за тях. ;) 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Lelqtian каза:

Тъжн мие когато не може да приемеш собствените си грешки, но се радвам че мога да бъда поне от ползва като вечното ти оправдание за тях. ;) 

Никой не е търсил експертизата ти.

  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Редно е да се отбележи първоизточника на основните обвинения към мен: непримиримата ми склонност да защитавам и търся правота. Това е конфликт на темпераменти преди всичко. За неартистичните и цинични натури, всеки който покаже привидно добри намерения задължително е лицемерен позьор с комплекс на месия, чисто и просто защото не могат да изпитват емпатия. Те никога няма да го признаят дори пред самите тях. Оттам започва търсенето им на пролуки, а понеже съм част от екипа, това често ескалира до модераторските ми действия. По-голяма част от "грешките" ми са в резултат от неизбежните моментни фрустрации, в следствие на менталните им игрички, като същите никога не са оказали значителен негативен ефект върху състоянието на форума. Ясно е че с този пост няма да повлия на тях и потребителите, които са купили тяхната версия, но се надявам страничните наблюдатели да видят ситуацията и през тази призма. 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...