Jump to content

Нови модератори (06.2021-05.2022)


Препоръчани коментари

преди 1 час , Lelqtian каза:

Не мисла. Иначе твоите концперации машинации са очевидни и няма какво да те обвинявам - въпреки че @meleto гледам е скрил въпросните анкети, много добре се виждаше как за теб гласуват основно мъртви души, влизащи във форума да пуснат вод специално за теб и да не влезнат още 6 месеца. 

Но дали е съвсем случайно как винаги опираш до прехвърляне на топката в противниковото поле с безпочвени безмислици за концперации, летящи маймуни, и месианска жертвоготовност, когато нямаш не просто солидни, а изобщо нещо, с което да се аргументираш. 

Като за начало вече 3та страница ми е премного интересно как точно концперирам, като всичките ми постове в които повдигам въпросите около безкрайните своеволия, които си позволяваш като модератор, са в публичната част на форума. 

Нищо не съм крил. За какво става дума, че спорът ви е малко досаден, ако може да го преразкажете? Мързи ме да чета три страници. :D 

Ако може и някой да обобщи кандидатурите (като списък) ако така ги е следил между скандалите.

  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Fast каза:

Не споря, а подчертавам логическите грешки.

И аз имам едни познати дето казват "Аз не крада, аз вземам на съхранение".

  • Haha 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Fast каза:

1) Анкетите са там. 2) Обикновено за подобни гръмки твърдения са нужни доказателства.

Каквито ти нямаш ;) та си измисляш концперации и други фантасмагории, не съответстващи с обективната реалност 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 6.05.2021 г. от 14:00, meleto каза:

Нищо не съм крил. За какво става дума, че спорът ви е малко досаден, ако може да го преразкажете? Мързи ме да чета три страници. :D 

Ако може и някой да обобщи кандидатурите (като списък) ако така ги е следил между скандалите.

След твърдението на Лелятиан, че се наслаждавал и му доставяло удоволствие как се "гърча в глупавите ми своеволия" посочих няколко примера за нарцистични тактики. Той от своя страна отвърна с поредица от логически грешки, и направи някои шокиращи самопризнания, като например че водил лична война с мен за да му "правя весело с неадекватността ми" . 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Fast каза:

След твърдението на Лелятиан, че се наслаждавал и му доставяло удоволствие как се "гърча в глупавите ми своеволия" посочих няколко примера за нарцистични тактики. Той от своя страна отвърна с поредица от логически грешки, и направи някои шокиращи самопризнания, като например че водил лична война с мен за да му "правя весело с неадекватността ми" . 

@meleto Докладвам този пост, тия безпочвените обвинения от страна на самозабравили се бивши модератори почвам да ги намирам за обидни. Твърде дълго оставих това да продължи и е време негово диктаторство да си понася наказанията за обиди като всеки друг потребител. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...