Jump to content

Нови модератори (06.2021-05.2022)


Препоръчани коментари

преди 50 минути, Fast каза:

Редно е да се отбележи първоизточника на основните обвинения към мен: непримиримата ми склонност да защитавам и търся правота. Това е конфликт на темпераменти преди всичко. За неартистичните и цинични натури, всеки който покаже привидно добри намерения задължително е лицемерен позьор с комплекс на месия, чисто и просто защото не могат да изпитват емпатия. Те никога няма да го признаят дори пред самите тях. Оттам започва търсенето им на пролуки, а понеже съм част от екипа, това често ескалира до модераторските ми действия. По-голяма част от "грешките" ми са в резултат от неизбежните моментни фрустрации, в следствие на менталните им игрички, като същите никога не са оказали значителен негативен ефект върху състоянието на форума. Ясно е че с този пост няма да повлия на тях и потребителите, които са купили тяхната версия, но се надявам страничните наблюдатели да видят ситуацията и през тази призма. 

1. Това са генерализации - аз съм доста емпатична (а и артистична!) личност и това не можеш да го оспориш, а и не е мястото тук във форума да се доказваме какви хора сме. Освен това, тук става въпрос за справедливост, а твоята перспектива е твърде изкривена, защото

2. Демонстрираш параноидно поведение. Никой не се интересува чак толкова от теб, бъди спокоен. Отпусни се и погледни с малко повече чувство за хумор над това, което ти пишем. ;) 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, asylum каза:

1. Това са генерализации - аз съм доста емпатична личност и това не можеш да го оспориш, а и не е мястото тук във форума да се доказваме какви хора сме. Освен това, тук става въпрос за справедливост, а твоята перспектива е твърде изкривена, защото

2. Демонстрираш параноидно поведение. Никой не се интересува чак толкова от теб, бъди спокоен. Отпусни се и погледни с малко повече чувство за хумор над това, което ти пишем. ;) 

Има нарцисти, и хора, които им симпатизират без въпроси, които използват за да нанасят допълнителни щети на жертвите си. Ти си второто.

В общи линии:
YL5LTKi.jpg
 

  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Fast каза:

Има нарцисти, и хора, които им симпатизират без въпроси, които използват за да нанасят допълнителни щети на жертвите си. Ти си второто.

В общи линии:
YL5LTKi.jpg
 

Не ми обяснявай - достатъчно психология съм учил и продължавам да се интересувам от темата за нарцистичните разстройства. Не ме карай да ти поставям диагноза, драги. ;) 

И не отклонявай темата. За друго сме се събрали. 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Форумското ДПС, което почти наскоро се заканваше да раздава банове за "маймунче", сега изпозлва подобно определение по адрес на потребители. 

А после се цупи, като му се потърси сметка за модераторски произвол, и има силното желание точно такива истории да бъдат сметени извън публичната част на форума. 

45 мандата стигат! Времето е наше! Форумското ДСП вън! 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Lelqtian каза:

Форумското ДПС, което почти наскоро се заканваше да раздава банове за "маймунче", сега изпозлва подобно определение по адрес на потребители. 

А после се цупи, като му се потърси сметка за модераторски произвол, и има силното желание точно такива истории да бъдат сметени извън публичната част на форума. 

45 мандата стигат! Времето е наше! Форумското ДСП вън! 

Както винаги си избираш нещо, което отстрани изглежда нередно, изваждаш от контекста, след което го изопачаваш и/или наместваш по някакъв начин с предишна случка.

  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Fast каза:

Както винаги си избираш нещо, което отстрани изглежда нередно, изваждаш от контекста, след което го изопачаваш и/или наместваш по някакъв начин с предишна случка.

Всички виждат черно на бяло какво си писал и си правят заключенията. Не е нужно никой нищо да намества. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Fast каза:

Както винаги си избираш нещо, което отстрани изглежда нередно, изваждаш от контекста, след което го изопачаваш и/или наместваш по някакъв начин с предишна случка.

Много е тъжно когато някой не само има наглостта да ти държи сметка, а отгоре на всичко помни и повечето, ако не всички, стари глупости, своеволия и несъответствие между думи и действия, за да може да е виновен вместо теб. Такива видни особи като твоя модераторска милост не подлежат на правилата важащи за раята или да носят отговорност за собствените си действия.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 часа , asylum каза:

Не ми обяснявай - достатъчно психология съм учил и продължавам да се интересувам от темата за нарцистичните разстройства. Не ме карай да ти поставям диагноза, драги. ;) 

И не отклонявай темата. За друго сме се събрали. 

Няма смисъл да се впрягаш. Въпрос на характер е. Някои устояват на такива хора по-лесно, други по-трудно. Ключът е да подбираш с какви хора се събираш.

  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Lelqtian каза:

Много е тъжно когато някой не само има наглостта да ти държи сметка, а отгоре на всичко помни и повечето, ако не всички, стари глупости, своеволия и несъответствие между думи и действия, за да може да е виновен вместо теб. Такива видни особи като твоя модераторска милост не подлежат на правилата важащи за раята или да носят отговорност за собствените си действия.

 

Нямаш какво да кажеш повече, и проектираш собствените си грехове върху мен. Съжалявам, цирка свърши.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Fast каза:

Нямаш какво да кажеш повече, и проектираш собствените си грехове върху мен. Съжалявам, цирка свърши.

С тебе циркът никога не свършва. :D 

  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Fast каза:

Нямаш какво да кажеш повече, и проектираш собствените си грехове върху мен. Съжалявам, цирка свърши.

Няма. Но знам че много ти се иска. 

И кво скачаш? Уж си SJW които друга работа си нямат, освен да канцелират наред ровейки прашали твийтове. Да не сокаже много лошо палачинката да се обърне и си от другата страна на собствените ти похвати? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Lelqtian каза:

Няма. Но знам че много ти се иска. 

И кво скачаш? Уж си SJW които друга работа си нямат, освен да канцелират наред ровейки прашали твийтове. Да не сокаже много лошо палачинката да се обърне и си от другата страна на собствените ти похвати? 

И се връщаме отново тук:

От 4.05.2021 г. от 12:30, Fast каза:

Това е конфликт на темпераменти преди всичко. За неартистичните и цинични натури, всеки който покаже привидно добри намерения задължително е лицемерен позьор с комплекс на месия, чисто и просто защото не могат да изпитват емпатия. 


Водиш измислена война с т.нар. "social justice warriors" което всъщност е война с надигащата се обществена съвест (т.е.  изгубена кауза) и възприемаш всичко извън предначертаната ти линия като лична атака. 
 

преди 6 часа , FikLena каза:

живеем в демократична държава.! Никой не е вечен ! Фаст ще бъде свален от върха (като Герб-Бойко!)


В нашата структура няма лидери. Работим в екип през повечето време. Вътрешната ми роля е по-скоро експертна, от позицията на по-стар член на екипа.

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Fast каза:

И се връщаме отново тук:


Водиш измислена война с т.нар. "social justice warriors" което всъщност е война с надигащата се обществена съвест (т.е.  изгубена кауза) и възприемаш всичко извън предначертаната ти линия като лична атака. 

Война водя единствено с твоя диктаторска милост, а другото е плод единствено на разхлопаното ти въображение и все по притесняваща параноя. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, Lelqtian каза:

Война водя единствено с твоя диктаторска милост, а другото е плод единствено на разхлопаното ти въображение и все по притесняваща параноя. 

Значи сам си признаваш, че имаш личен мотив, и през цялото това време си се опитвал да организираш преврат върху демократично избран модератор? Нещата не изглеждат много хубаво за теб. Бих посъветвал @meleto повече да не те изслушва, що се отнася до въпроси свързани с модераторския екип.

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Fast каза:

Значи сам си признаваш, че имаш личен мотив, и през цялото това време си се опитвал да организираш преврат върху демократично избран модератор? Нещата не изглеждат много хубаво за теб. Бих посъветвал @meleto

Не се и съмнявам, че си даваш препоръките, където не ти ги искат, ама се чудя на каква база, когато някой каже, че се бори срещу диктаторски модел на работа, правиш извод, че е лично?

  • Like 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Fast каза:

Значи сам си признаваш, че имаш личен мотив, и през цялото това време си се опитвал да организираш преврат върху демократично избран модератор? Нещата не изглеждат много хубаво за теб. Бих посъветвал @meleto повече да не те изслушва, що се отнася до въпроси свързани с модераторския екип.

Казах ти вече, единствения личен мотив, който имам, е да ми правиш веселото с неадекватността си. По който повод съветвам @meleto да ти приема оставката и да приключваме. Никой тук не забравя колко "демократично" си избран с гласове на 90% от форумни мъртви души. Не приписвай собствените си мръсни похвати за агитация на хора, които няма време и желание за такива простотии. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, omline каза:

Не се и съмнявам, че си даваш препоръките, където не ти ги искат, ама се чудя на каква база, когато някой каже, че се бори срещу диктаторски модел на работа, правиш извод, че е лично?

Твърде лесно е някой друг да е виновен, вместо да си посипе главата с пепел и да си признае глупостите и собствената неадекватност. Все пак кои сме ние, форумната рая да търсим отговорност от негово форумско величие? Дори не е е просто е лично, а организирам концперация. 

Иначе на сравнения с видния теорик на Консцперацията Ема Тъпото се обижда нашичкия.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, Lelqtian каза:

Никой тук не забравя колко "демократично" си избран с гласове на 90% от форумни мъртви души. Не приписвай собствените си мръсни похвати за агитация на хора, които няма време и желание за такива простотии. 

 

преди 34 минути, Lelqtian каза:

Дори не е е просто е лично, а организирам концперация. 

Иначе на сравнения с видния теорик на Консцперацията Ема Тъпото се обижда нашичкия.

Конспирираш и обвиняваш ответната страна в конспирация. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Fast каза:

 

Конспирираш и обвиняваш ответната страна в конспирация. 

 

Не мисла. Иначе твоите концперации машинации са очевидни и няма какво да те обвинявам - въпреки че @meleto гледам е скрил въпросните анкети, много добре се виждаше как за теб гласуват основно мъртви души, влизащи във форума да пуснат вод специално за теб и да не влезнат още 6 месеца. 

Но дали е съвсем случайно как винаги опираш до прехвърляне на топката в противниковото поле с безпочвени безмислици за концперации, летящи маймуни, и месианска жертвоготовност, когато нямаш не просто солидни, а изобщо нещо, с което да се аргументираш. 

Като за начало вече 3та страница ми е премного интересно как точно концперирам, като всичките ми постове в които повдигам въпросите около безкрайните своеволия, които си позволяваш като модератор, са в публичната част на форума. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Всеки допуска грешки, но не разбирам защо Фаст трябва да намира виновници за своите. Станалото-станало, изтупай се и продължи напред. Не си правиш услуга, обвинявайки другите в конспирации, нарцисизъм и прочее некореспондиращи с действителността манипулации. 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, asylum каза:

Всеки допуска грешки, но не разбирам защо Фаст трябва да намира виновници за своите. Станалото-станало, изтупай се и продължи напред. Не си правиш услуга, обвинявайки другите в конспирации, нарцисизъм и прочее некореспондиращи с действителността манипулации. 

Аз не обвинявам,  а правя заключения, които са свободни за интерпретация. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Fast каза:

Аз не обвинявам,  а правя заключения, които са свободни за интерпретация. 

Що спориш тогава, след като всеки е свободен да интерпретира?

  • Like 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Lelqtian каза:

Не мисла. Иначе твоите концперации машинации са очевидни и няма какво да те обвинявам - въпреки че @meleto гледам е скрил въпросните анкети, много добре се виждаше как за теб гласуват основно мъртви души, влизащи във форума да пуснат вод специално за теб и да не влезнат още 6 месеца. 

1) Анкетите са там. 2) Обикновено за подобни гръмки твърдения са нужни доказателства.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...