Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Този път Данна може би уцели сезонно хитче. Приятно парче, а и Робов си е пич. Жалко само, че никой от продуцентите им до сега не иска да зацепи, че им трябват други песни, за да се наложат като имена.

Само Лидия и Десита още не са издали нищо за сезона. Чакаме с нетърпение предложението на новата певица на годината и поданичките й!

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, SG каза:

Този път Данна може би уцели сезонно хитче. Приятно парче, а и Робов си е пич. Жалко само, че никой от продуцентите им до сега не иска да зацепи, че им трябват други песни, за да се наложат като имена.

Само Лидия и Десита още не са издали нищо за сезона. Чакаме с нетърпение предложението на новата певица на годината и поданичките й!

Това е най-добрият дует на Робов от всички, които излязоха. Вярно, че е пято и тн, но цялостно е най-доброто. Данна е сладка и готина, а и има кредити от "Той".

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, penakavalli каза:

Галин е дама на Сифонка на бала ѝ. 🥰

AE7A2243-1E3F-471C-97F8-D51B73E016EF.jpeg.c9854d358937012531590ba011e8cd4b.jpeg

Само циганите носят бял костюм, а безвкусните п*****си тениска със щампа под официално сако.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Само циганите носят бял костюм, а безвкусните п*****си тениска със щампа под официално сако.

Нали версачето се вижда долу. Симона е потрес, сама ли се е правила ???

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Нали версачето се вижда долу. Симона е потрес, сама ли се е правила ???

Галин може да я правил. :1000(29):

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Минах покрай Неро на Витошка и по велоалеята профучаха тийнове на скутери, най-дъртата от които беше натокана кифличка, крещяща им най-отпред "Яша, бейби, гърмеж да става! По-бързо! Близалкааааа"

Единственият хит, родил нови лафове, през последните години!

 

  • Like 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, SG каза:

Този път Данна може би уцели сезонно хитче. Приятно парче, а и Робов си е пич. Жалко само, че никой от продуцентите им до сега не иска да зацепи, че им трябват други песни, за да се наложат като имена.

Само Лидия и Десита още не са издали нищо за сезона. Чакаме с нетърпение предложението на новата певица на годината и поданичките й!

Визираш Ариа или Ванчето Великова? Ваня ще направи месец без нов хит - притеснявам се! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, WindWalkerMonk каза:

Нали версачето се вижда долу. Симона е потрес, сама ли се е правила ???

Ненавиждам като видя някой да носи тениска на Версаче. Едно, че имат супер много реплики,  не стоят класно, а като някоя циганка, която обикаля бул. Витоша и продава парфюми.

  • Like 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, чушка. каза:

Ненавиждам като видя някой да носи тениска на Версаче. Едно, че имат супер много реплики,  не стоят класно, а като някоя циганка, която обикаля бул. Витоша и продава парфюми.

Между другото, дори хора с пари не правят разлика между дърво и оригинал. Мислят си, че носят маркови дрехи, щото има лого или нещо друго там... 

  • Like 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Между другото, дори хора с пари не правят разлика между дърво и оригинал. Мислят си, че носят маркови дрехи, щото има лого или нещо друго там... 

Проблема на точно тези модели е, че ти навират логото в лицето. Имат далеч по обрани неща. Ако аз бях на негово място щях да заложа на черно бяло сако и бяла риза отново на версаче, ако толкова ги харесва нали. 

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Между другото, дори хора с пари не правят разлика между дърво и оригинал. Мислят си, че носят маркови дрехи, щото има лого или нещо друго там... 

Повярвай ми, веднага се разбира, най-малко от материята. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Проблема на точно тези модели е, че ти навират логото в лицето. Имат далеч по обрани неща. Ако аз бях на негово място щях да заложа на черно бяло сако и бяла риза отново на версаче. 

Аз много мразя да ми личат брандове. Трябва да е дискретно. Дори на евтини марки се дразня, като набичат едни ми ти лога, личащи от километри. 

Слушаме ли летни хитове?

 

  • Like 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, asylum каза:

Визираш Ариа или Ванчето Великова? Ваня ще направи месец без нов хит - притеснявам се! 

Ванчето се отчете вече, всяко предстоящо е добре дошъл бонус.❤️ Лиди чакаме.

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, чушка. каза:

Повярвай ми, веднага се разбира, най-малко от материята. 

Но тъпаци си ги купуват и мислят, че са оригинал. Не говоря за Златко и Благой, които съзнателно си купуват реплики и постоянно киснат в Еконт Лозенец за анцузи и прочее. Има хора, които са убедени, че купуват марка. 

  • Like 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

Ванчето се отчете вече, всяко предстоящо е добре дошъл бонус.❤️ Лиди чакаме.

 

Лидия снощи е била много добре приета в Театро. Имам приятели, които много рядко ходят по дискотеки, но снощи са били, с гости от морето и са си прекарали супер. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, чушка. каза:

Лидия снощи е била много добре приета в Театро. Имам приятели, които много рядко ходят по дискотеки, но снощи са били, с гости от морето и са си прекарали супер. 

Най - красивата поп - фолк певица за мен ❤️ Като фея е. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, WindWalkerMonk каза:

Най - красивата поп - фолк певица за мен ❤️ Като фея е. 

Лидия ми изглежда много добродушна и сладка, мисленето й ми допада. Бях попаднал на някакъв лайф и отговаряше адвекватно и различно за възрастта си. Не ми харесва, че е в Алфа, надявам се да й менажират кариерата добре за напред..

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...