Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 минути, THE IIconic каза:

Няма ли модератор да укроти малко Зайка? Стига е спамила. 

Трябва време да ѝ мине еуфоричния епизод.

Иначе и без това тя няма никакви граници и самопреценка, така че няма как да разбере, че досажда.

  • Like 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, zai4eto82 каза:

Да, ама някои роптаят. А пък аз не мога да се нарадвам на канала. 

Мила всички ползваме YouTube. Който желае да гледа. Ти прекаляваш! 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, zai4eto82 каза:

Да, ама някои роптаят. А пък аз не мога да се нарадвам на канала. 

Песните са хубави, ама не всеки има гейминг компютър. Забиват страниците, лимитирай се дои 3 клипа на ден.

Link to comment
Сподели в други сайтове

К'во сте се размрънкали? Момичето поства неща, незабранени според правилата на темата. То и на голяма част ни писва от безкрайната спам спирала на простотии от сорта на: Преслава или Галена; безкрайно YouTube и нет счетоводство; лайняните нови песьовки, от които една на 10 да е нещо различно и свястно; разни двойници, тройни и т.н., и т.н. Хаха 😀 

Е, т'ва е истинска форум Кралица! 

Давай, Зайче! 😘

  • Like 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, ice_hot_sm каза:

К'во сте се размрънкали? Момичето поства неща, незабранени според правилата на темата. То и на голяма част ни писва от безкрайната спам спирала на простотии от сорта на: Преслава или Галена; безкрайно YouTube и нет счетоводство; лайнвните нови песьовки, от които една на 10 да е нещо различно и сввстно; разни двойници, тройни и и т.н., и т.н. Хаха 😀 

Едно от малкото правилата на темата е - без спам.

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Olay каза:

Едно от малкото правилата на темата е - без спам.

Кое всъщност е спам, и кое - не? Ако постнат клип е, то половината тема е за чистене, щото всекидневно се постват десетки такива. Просто Танчето явно е по-емоционална и ги дава един след друг, но к'во лошо... Някои ѝ се кефим, хах 😋

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

@zai4eto82 не знам дали помня добре или е просто фалшива мемория, но мисля че преди в тази тема имаше правило по макс. 2-3 последователни постове на един потребител, а ти на предната страница си изредила 10 такива и то само с песни, без нищо друго. Това се води спам и ще те помоля да се ограничиш малко. :))

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

К'во, бе, тамън Зайчето ви/ни е наредило една страхотна плейлиста за през иначе скучната нощ. 😋

Не може да не ѝ се признае, че поне ги е подбрала добре. 😉

  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, ice_hot_sm каза:

К'во, бе, тамън Зайчето ви/ни е наредило една страхотна плейлиста за през иначе скучната нощ. 😋

Не може да не ѝ се признае, че поне ги е подбрала добре. 😉

Аз си имам друг плейлист. Една песен е, но я пускам веднага същата като свърши и така цяла скучна нощ.

 

  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, ice_hot_sm каза:

К'во, бе, тамън Зайчето ви/ни е наредило една страхотна плейлиста за през иначе скучната нощ. 😋

Не може да не ѝ се признае, че поне ги е подбрала добре. 😉

Не ще да стана водеща по Фенчето, а се вихри тука с плейлисти! Двоен аршин! Бързо при Анна-Мария и Софчето, Зайке! 

  • Like 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, gabbati каза:

Аз си имам друг плейлист. Една песен е, но я пускам веднага същата като свърши и така цяла скучна нощ.

Този пост остави в мен следи... 😢 

Но всеки с вкуса си, де. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зайке, моля те пробвай се като водеща по фен тв. Покажи им на онези двете, че ти си по-добра! Нека видят коя е Таня Узунова а.к.а Кралицата на форум Рамания!

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, zai4eto82 каза:

Всичко, което качих тук го свалих от канала. Утре преди работа продължавам с Bulgarian Music History, Ретро Хит 2 каналите да си сваля някой клип и оттам. 

 

Ще се мре, значи! 😂

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...