Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 9 минути, zai4eto82 каза:

Иначе Коце участва в песен на Лидия, другото обаче е тайна. Толкова. 

Надявам се да е грешка и да си искала да напишеш Лияна, иначе би било някъв хорър да свали нивото толкоз с няква Тройница да рекламират ефтините китайски парцали на Кукунашева. 

  • Haha 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, zai4eto82 каза:

Иначе Коце участва в песен на Лидия, другото обаче е тайна. Толкова. 

Целуваме те за прекрасната новина и ти желаем успешен и усмихнат ден ❤️

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, zai4eto82 каза:

Иначе Коце участва в песен на Лидия, другото обаче е тайна. Толкова. 

Вчера:

преди 15 часа , zai4eto82 каза:

Нищо общо. Не мога да казвам. ще разбереш. 

 

преди 15 часа , zai4eto82 каза:

Галин може да пише много неща. Който иска да вярва на коментара. 

Противоречиш си много, нали нямаше нищо общо? 😂

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, zai4eto82 каза:
Теб дори като те няма, има те
навсякъде край мен усещам те
цяла глутница от спомени
денонощно с мен върви на парчета ме разкъсва и боли.
 

Глупава песен, клипа е пародия. 

  • Dislike 2

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека в тези времена на мода не-чалгари да преминават в чалгата да си припомним и първата, която се осмели да го направи (и как едно малко и още тогава даващо шанс на всички момченце я гледаше и й се кефеше). :D

 

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Blueberry каза:

Целуваме те за прекрасната новина и ти желаем успешен и усмихнат ден ❤️

Мерси. Поне за песента с Лидия не ми е казвал да мълча уж. За дрехи не е споменавал. Но снощи го питах и ми потвърди за Лидия, затова и не спах заради него,. Даже му казах,че съм изненадана, че не съм очаквала точно с нея. И той ме пита лошо ли е и аз му отвърнах, че за мен е изненада И други изненади има ама не мога повече да казвам. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, zai4eto82 каза:

Най-добрата фолклорна песен спечели за Фолклорна песен на 2020. Доказателството,че Райна няма кой да я бутне във фолклора. Всяка една песен, албум печели. Браво :P

 

 

 

Повод за гордост и празник. Най-красивата песен наистина. И авторска при това. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, zai4eto82 каза:

Мерси. Поне за песента с Лидия не ми е казвал да мълча уж. За дрехи не е споменавал. Но снощи го питах и ми потвърди за Лидия, затова и не спах заради него,. Даже му казах,че съм изненадана, че не съм очаквала точно с нея. И той ме пита лошо ли е и аз му отвърнах, че за мен е изненада И други изненади има ама не мога повече да казвам. 

Кажи на Константин пак да покани Райна за дует!! 

  • Haha 2
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, zai4eto82 каза:

Мерси. Поне за песента с Лидия не ми е казвал да мълча уж. За дрехи не е споменавал. Но снощи го питах и ми потвърди за Лидия, затова и не спах заради него,. Даже му казах,че съм изненадана, че не съм очаквала точно с нея. И той ме пита лошо ли е и аз му отвърнах, че за мен е изненада И други изненади има ама не мога повече да казвам. 

Трябваше да си искрена - лошо е да прави точно с Тройница каквото и да е. Кажи му да направи с Ваня Великова другия път. Или Клеа. Или Майчето Нури ако реши да намине като свърши карантията. 

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, zai4eto82 каза:

Това никога няма да се случи дори и да искам. 

А ти искаш ли? 

Иначе като не искаш да ги поканиш на общ чат докато ти светят, нормално да не се случи

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Lelqtian каза:

Трябваше да си искрена - лошо е да прави точно с Тройница каквото и да е. Кажи му да направи с Ваня Великова другия път. Или Клеа. Или Майчето Нури ако реши да намине като свърши карантията. 

 

Явно Коце и Галин се имат, де да знам. То кой не иска с Коце като сме си говорили. Всеки го иска, 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, zai4eto82 каза:

Явно Коце и Галин се имат, де да знам. То кой не иска с Коце като сме си говорили. Всеки го иска, 

Колко му е, то тва се говори открай време също. 

А това че всеки го иска, не означава че трябва да опраши всички. Включително баш тоя койот. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, SG каза:

Нека в тези времена на мода не-чалгари да преминават в чалгата да си припомним и първата, която се осмели да го направи (и как едно малко и още тогава даващо шанс на всички момченце я гледаше и й се кефеше). :D

 

Тя сама си го изпя - "Знааеш, че съм талант". Талант си е Елвирчето. Наскоро й гледах прясно интервю в На кафе, с мъжо й, попиках се от смях с нея.

Ето и паралел между два тотални хита, но си предпочитам Катината версия!

 

преди 19 минути, zai4eto82 каза:

Мерси. Поне за песента с Лидия не ми е казвал да мълча уж. За дрехи не е споменавал. Но снощи го питах и ми потвърди за Лидия, затова и не спах заради него,. Даже му казах,че съм изненадана, че не съм очаквала точно с нея. И той ме пита лошо ли е и аз му отвърнах, че за мен е изненада И други изненади има ама не мога повече да казвам. 

С половин уста си намекнала, че лош избор направил. Все още има възможност да се откаже и ще ти бъдем благодарни! 

преди 10 минути, Lelqtian каза:

Трябваше да си искрена - лошо е да прави точно с Тройница каквото и да е. Кажи му да направи с Ваня Великова другия път. Или Клеа. Или Майчето Нури ако реши да намине като свърши карантията. 

Нурито ще му уреди турне в Хамерика, но той май никога не пее в чужбина? Да не е осъждан и да не може да напуща страната? :D 

преди 6 минути, zai4eto82 каза:

Явно Коце и Галин се имат, де да знам. То кой не иска с Коце като сме си говорили. Всеки го иска, 

Той Гъбин го иска по друг начин и те конкурира, така че пристъпвай в действие, преди да те е изпреварил! 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Тя сама си го изпя - "Знааеш, че съм талант". Талант си е Елвирчето. Наскоро й гледах прясно интервю в На кафе, с мъжо й, попиках се от смях с нея.

Ето и паралел между два тотални хита, но си предпочитам Катината версия!

 

С половин уста си намекнала, че лош избор направил. Все още има възможност да се откаже и ще ти бъдем благодарни! 

Нурито ще му уреди турне в Хамерика, но той май никога не пее в чужбина? Да не е осъждан и да не може да напуща страната? :D 

Той Гъбин го иска по друг начин и те конкурира, така че пристъпвай в действие, преди да те е изпреварил! 

Аз мисла че е пял по чужбина, преди карантийно не беше ли някъде из Европа? Или са бъркам, все пак беше преди около 20 лета. 

А Гъбин е повече от ясен, само не знам защо му е пробутал Тройницата вместо себе си? 

 

  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, asylum каза:

Тя сама си го изпя - "Знааеш, че съм талант". Талант си е Елвирчето. Наскоро й гледах прясно интервю в На кафе, с мъжо й, попиках се от смях с нея.

Ето и паралел между два тотални хита, но си предпочитам Катината версия!

 

Велика е!

Най-яркия спомен за нея от детските ми години е един клип как се разхожда в някакъв парк, сред дръвчета и храстчета. Излъчваха го постоянно в Топ Фолк. Не успявам за го намеря, но ако имаш идея кой е или ако някой друг има идея- ще съм благодарен. :D

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

Велика е!

Най-яркия спомен за нея от детските ми години е един клип как се разхожда в някакъв парк, сред дръвчета и храстчета. Излъчваха го постоянно в Топ Фолк. Не успявам за го намеря, но ако имаш идея кой е или ако някой друг има идея- ще съм благодарен. :D

И аз го помня този клип!

Но като заглавия помня само Борчо, Пустоно лудо и младо, Седнало е Джоре, Нежност, Наранена душа, Телефонна любов и Коминочистача!

За липсващото заглавие може да попитаме

 

  • Thanks 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Lelqtian каза:

Аз мисла че е пял по чужбина, преди карантийно не беше ли някъде из Европа? Или са бъркам, все пак беше преди около 20 лета. 

А Гъбин е повече от ясен, само не знам защо му е пробутал Тройницата вместо себе си? 

 

Надушвам

 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Окей, една година, две години, ама вече започва третата година от кариерата си и пак ще я кара само на дуети и feats. 😃

аз лично

 

  • Like 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...