Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 8 часа , ice_hot_sm каза:

Не го бях гледал това видео. 

Знам само официалното, което, между другото, макар и супер семпли, винаги много ми е харесвало. Стои ми много high. А Екстрата е супер секси в клипа. 😘

 

Нека не забравяме оригинала обаче:

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Danger. каза:

Красиви лъжи е не по-малък хит от Милион, но ти твърдиш, че първата не е хит. 🥴

По мои наблюдения, е. Не ми мери гледанията, ясно е, че "Криско в чалгата" е много по-интересно от "поредния дует на оня малкия". Не познавам никой, който още да си спомня за "Красиви лъжи", с "Кавала" я запушиха.

преди 1 минута, Willy каза:

Кратко, аз казах че Анелия няма огромен хит от Зоопарк, той ми отговаря с Милион, която и ти знаеш, че не е на това ниво, но пак е хит. ;D

Камелия нямаше огромен хит допреди "Името ти", Коцьо допреди "Проблем", Емилия допреди "Акула", ама не им бяхме погребали кариерите. 3 години без турболентен хит, но пак с някой сезонен не е никак зле. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, georgi_alivonov каза:

Джале също беше много голям хит 

Да, но темата беше за фолк хитс, иначе имаме и Наливай ми от попа и други песни от 2020 не мога да нарека огромни хитове. 

И това ще отмине и Кавала стартираха като такива, но май бързо угаснаха.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, BobiTo каза:

Зарежете глупостите и пускайте финала: 

 

Разочарован съм. Почти не показаха Кралица Ваня. Загубено време. 

Накрая дори не се появи пред хотела - явно бойкотира! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Абе, кой е бащата на детето на Биляниш? Разделени ли са, що нямат снимки? 

btw мислех че е на 19/20.

Казва се Ангел, ММА боец, но са разделени.

biliana.jpg

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Willy каза:

Абе, кой е бащата на детето на Биляниш? Разделени ли са, що нямат снимки? 

btw мислех че е на 19/20.

На толкова е, лятото става на 21, мисля, че Дева беше. Бащата на детето е този, на когото чушка е постнал снимка, но някъде 2-3 месеца след като роди, обяви, че са се разделили. С нехубави думи. 

Тя е племенница на Златьо Баретата, била е "Мис интернационална тийн принцеса" и пее от малка, колкото и да не личи в песента й:

https://www.vbox7.com/play:1d0b5bfe63

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

На толкова е, лятото става на 21, мисля, че Дева беше. чушка му е постнал снимка, но някъде 2-3 месеца след като роди, обяви, че са се разделили. С нехубави думи. 

Тя е племенница на Златьо Баретата, била е "Мис интернационална тийн принцеса" и пее от малка, колкото и да не личи в песента й:

https://www.vbox7.com/play:1d0b5bfe63

Ми и Ани Хумиау "пее" от малка и какво от това?

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, чушка. каза:

Казва се Ангел, ММА боец, но са разделени.

biliana.jpg

 

преди 1 минута, Blueberry каза:

На толкова е, лятото става на 21, мисля, че Дева беше. Бащата на детето е този, на когото чушка е постнал снимка, но някъде 2-3 месеца след като роди, обяви, че са се разделили. С нехубави думи. 

Тя е племенница на Златьо Баретата, била е "Мис интернационална тийн принцеса" и пее от малка, колкото и да не личи в песента й:

https://www.vbox7.com/play:1d0b5bfe63

Благодаря на отговорите. Нищо не знаех за нея, сега след Няма те, няма я последвах и ми стана интересно.

  • Like 1
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Мале, Емили с нулев интерес към тийзъра за новата песен. Под 1к за 3ч в канал с 100к абонати. От румънските абонати няма и следа.

 

Е, много ясно. 25% ако има българска аудитория. Всичко останало са чужденци, но явно и те изгубиха интерес. Тийзъра звучи обаче доста обещаващо. Да видим

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Willy каза:

 

Благодаря на отговорите. Нищо не знаех за нея, сега след Няма те, няма я последвах и ми стана интересно.

Била е част от Мърда бойз и между другото имат успешни песни заедно, въпреки че винаги е била хейтвана от техните фенове и са предпочитали Котенцето. Даже сега като пусна поп-фолк песен, тя пусна постове във фейсбук срещу нея.

Иначе във връзка с бащата на детето й, последният му пост във фейсбук.

Сега ще ви обясня защо вие голям брой същества от женски пол нямате право на претенции, тъй като предлагате единствено входното си кисело черво. Българското женско същество тотално затъпя. Тези Момичета,които дължаха красотата си единствено на чистия селски въздух, плодовете и зеленчуците без нитрати се смесиха с квартална женска паплач .Благодарение на козметиката и на богатите синчета, които бяха отворени от забогателите си родители след прехода, вие женски същества започнахте да се обличате добре, да се храните добре и да се държите по-възпитано. Малко пластични операции, някои друг безсмислен татус, малко дрънкулки и ефекта на едни от най-красивите жени по света се получи. Завършихте елементарно лесните ни университети, за да можете легално и със самочувствие да духате във фирмите на шефовете си. Прочетохте няколко комерсиални книги, разходихте се из три, четири столици и добихте самочувствие на жени, които изискват мъжа до тях да е истински и длъжен да ви осигури висок стандарт на живот. Бедни момичета, прости, без амбиция решиха че заслужават истински мъж и осигурен охолен живот. Защо ? Какво давате вие освен проникване в киселото входно черно? Може да готвите разнообразно сутрин,обяд и вечеря ? Може да гладите,чистите, перете и гледате деца адекватно или имате добре платена работа която да отговаря на претенциите ви за начин на живот ? НЕ !!! Значи момичетата започнаха да искат от младите момчета да им предоставят всичко и да са длъжни да се грижат за тях а в замяна освен киселото черво което много хора преди това са употребили не могат да дадат нищо. Когато имаш претенции да се возиш в скъп автомобил, да вечеряш в изискани ресторанти, да получаваш скъпи подаръци трябва да даваш на мъжа всичко ,което дават вашите майки на бащите ви!

  • Like 1
  • Wow 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 1 минута, Willy каза:

 

Благодаря на отговорите. Нищо не знаех за нея, сега след Няма те, няма я последвах и ми стана интересно.

Много е готина. Супер надменна, ама ти става симпатично чак. 

Беше и meme заради тези два клипа и по-точно култовите моменти от тях:

 

 

 

  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, чушка. каза:

Била е част от Мърда бойз и между другото имат успешни песни заедно, въпреки че винаги е била хейтвана от техните фенове и са предпочитали Котенцето. Даже сега като пусне поп-фолк песн, тя пусна постове във фейсбук срещу нея.

Иначе във връзка с бащата на детето й, последният му пост във фейсбук.

Сега ще ви обясня защо вие голям брой същества от женски пол нямате право на претенции, тъй като предлагате единствено входното си кисело черво. Българското женско същество тотално затъпя. Тези Момичета,които дължаха красотата си единствено на чистия селски въздух, плодовете и зеленчуците без нитрати се смесиха с квартална женска паплач .Благодарение на козметиката и на богатите синчета, които бяха отворени от забогателите си родители след прехода, вие женски същества започнахте да се обличате добре, да се храните добре и да се държите по-възпитано. Малко пластични операции, някои друг безсмислен татус, малко дрънкулки и ефекта на едни от най-красивите жени по света се получи. Завършихте елементарно лесните ни университети, за да можете легално и със самочувствие да духате във фирмите на шефовете си. Прочетохте няколко комерсиални книги, разходихте се из три, четири столици и добихте самочувствие на жени, които изискват мъжа до тях да е истински и длъжен да ви осигури висок стандарт на живот. Бедни момичета, прости, без амбиция решиха че заслужават истински мъж и осигурен охолен живот. Защо ? Какво давате вие освен проникване в киселото входно черно? Може да готвите разнообразно сутрин,обяд и вечеря ? Може да гладите,чистите, перете и гледате деца адекватно или имате добре платена работа която да отговаря на претенциите ви за начин на живот ? НЕ !!! Значи момичетата започнаха да искат от младите момчета да им предоставят всичко и да са длъжни да се грижат за тях а в замяна освен киселото черво което много хора преди това са употребили не могат да дадат нищо. Когато имаш претенции да се возиш в скъп автомобил, да вечеряш в изискани ресторанти, да получаваш скъпи подаръци трябва да даваш на мъжа всичко ,което дават вашите майки на бащите ви!

Крайно грозен коментар. Детето им като порасне може да се срамува от простите постове на родителите си. Това че той е попаднал на такава жена, не му дава право да слага всички български жени под един пост. Като е бил с нея, не е знаел ли че тя е от така наречените "мацки", "кифли" или както и да ги нарича.

  • Like 5
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Blueberry каза:

 

Много е готина. Супер надменна, ама ти става симпатично чак. 

Беше и meme заради тези два клипа и по-точно култовите моменти от тях:

 

 

 

Да, това клипче ми излезе като предложение и умирах от смях още от самата обложка!

 

  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...