Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 14 минути, Danger. каза:

Какво стана с мерките? Чух удължаване с още три месеца, факт ли е? 

От това, което аз разбрх магазините в моловете ще работят, а заведенията ще работят до 22:30. Официално няма инфо, че ще има удължаване. А и няма смисъл. Все пак вече ваксини се слагат. Болните са все по малко на 10ка теста. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Danger. каза:

@Slavi коментирай това :1000(23):

37BD68B1-48C7-4659-B1A3-3213CD6DA9F4.jpeg

Е явно е, че на Арата е по успешна, но по удачно е да съревноваваш Живее ми се с Поредната цигара. Хем излязоха в малък диапазон от време,хем са самостоятелни. И за да ти спестя влизане в нейбъла:

 

Screenshot_20210122_042636_com.android.chrome.jpg

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен ми излиза новата на Галена в търсачката. А в обложката няма проблем, не е разголена или сексуална, че да се скрива. 

Лично аз смятам, че песента не оправда първоначалния интерес и затова спаднаха гледанията. Сори-мотори. 

  • Like 5
  • Haha 1
  • Angry 1
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Slavi каза:

От това, което аз разбрх магазините в моловете ще работят, а заведенията ще работят до 22:30. Официално няма инфо, че ще има удължаване. А и няма смисъл. Все пак вече ваксини се слагат. Болните са все по малко на 10ка теста. 

Нищо няма да отвори. Заведенията или фалираха, или се продават. отделно вчера един от собствениците до нашето е заведение е казал,че няма да отвори, защото нямало смисъл да наеме персонал, да ни затворят пак и пак да освобождава хора и пак да се хвърля стока. Напълно безумно е. Дори и при нас не се знае дали ще отворим нормално да работим. То е толкова несигурно. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, zai4eto82 каза:

Нищо няма да отвори. Заведенията или фалираха, или се продават. отделно вчера един от собствениците до нашето е заведение е казал,че няма да отвори, защото нямало смисъл да наеме персонал, да ни затворят пак и пак да освобождава хора и пак да се хвърля стока. Напълно безумно е. Дори и при нас не се знае дали ще отворим нормално да работим. То е толкова несигурно. 

Танче, ти си по-осведомена от министрите бе, кака. Идват избори - кандидатирай се да видиш как ще избиеш рибата и ще победиш. Цяла рама е зад теб. Да не говорим, че Коце и Боре ще пеят безплатно да агитирате. И онлайн концерти ще направят хората. Ако влезнеш в политиката ще ги имаш на разположение 24/7. Замисли се. Коцьо ще зареже Надя до две, за да е с президендшата.

  • Like 2
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, GSA каза:

Танче, ти си по-осведомена от министрите бе, кака. Идват избори - кандидатирай се да видиш как ще избиеш рибата и ще победиш. Цяла рама е зад теб. Да не говорим, че Коце и Боре ще пеят безплатно да агитирате. И онлайн концерти ще направят хората. Ако влезнеш в политиката ще ги имаш на разположение 24/7. Замисли се. Коцьо ще зареже Надя до две, за да е с президендшата.

Ама има истина в думите й. Мерките трябва да са безупречни и да се спазват. Не във Фантастико и Била да не може да се разминеш в 6 от хора. Тогава къф е смисъла от затварянето на ресторантите. Дето пее кака Мара отварачката, мерките са ефикастно, но:

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Krislena каза:

Преслава:

 

Screenshot_20210121-235656_Facebook.jpg

Сичко останало мноо хубаво, но защо продължава да качва снимки на Рашия? Явно е съгласна колко се е обезразила, та и лиспва стария нос ... 

  • Like 3
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Krislena каза:

Добро утро! Пихте ли кафе вече?

Желае ви хубав петък и 🥳 прекрасен уикенд

 

 

Поздрав и за теб гранд дамоооо! Ненаситнице от рамания:

 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, Krislena каза:

Добро утро! Пихте ли кафе вече?

Желае ви хубав петък и 🥳 прекрасен уикенд

 

 

Ама мойто момче аз не пия кафе. Не и по това време ;) Направо викам да си наливаме от якото! 

 

преди 42 минути, RumyanaFen каза:

Намерих нов канал в Ютуб където качват стари клипове на Пайнер с хубаво качество!

Похвално как на някой му се занимава. Реално обаче дали някой се е бъркал на снима на филм, щото ако всичко е било на касетки просто място за особени подобрения няма. 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Blueberry каза:

И на мен ми излиза новата на Галена в търсачката. А в обложката няма проблем, не е разголена или сексуална, че да се скрива. 

Лично аз смятам, че песента не оправда първоначалния интерес и затова спаднаха гледанията. Сори-мотори. 

Ами блу, мила, не е трудно да провериш дали наистине не излиза под други клипове. 😀

Ако не беше оправдала очакванията нямаше навсякъде коментарите да са 99,99% позитивни.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Krislena каза:

Добро утро! Пихте ли кафе вече?

Желае ви хубав петък и 🥳 прекрасен уикенд

 

 

Тъкмо пия поредното, но е време да си налеем от якото!

преди 2 часа , Lelqtian каза:

Ама мойто момче аз не пия кафе. Не и по това време ;) Направо викам да си наливаме от якото! 

 

Похвално как на някой му се занимава. Реално обаче дали някой се е бъркал на снима на филм, щото ако всичко е било на касетки просто място за особени подобрения няма. 

Ех, отменил си ме! 

А канали бая се нароиха напоследък. Взе да ми става досадно да ги следя - 3 бяха до вчера, с тоя 4, а помня името на 1. Ако не споделяте от другите, няма да разбера какво "ново" има. 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, zai4eto82 каза:

Аман от дебютанти в Пайнер, които изобщо не стават и не могат да пеят. Кой ги е излъгал изобщо,че стават за изпълнители.

За теб се пее тук тигрице:

Трябваше ТИ да си в клипа!!!

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...