Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 5 минути, -A. каза:

Софка пее много добре, евала!

Кралица е! Покани я да раздава награди - вика "Аз не мога", остана си на стола и почна да си боцка храна одма :D

Супер изпя Спри да тичаш, джанъм! 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, Slavi каза:

Screenshot_20210114_205045_com.instagram.android.jpg

Егати разочарованието е тоя отговор за Цветелина Янева. Мазни ѝ се нещо ли, или реално харесва циганската ѝ орнаментика? 

Ето, защо е започнала да пее така гадно, има си модел за подражаниеlockquote приставка

  • Like 2
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, ice_hot_sm каза:

Егати разочарованието е тоя отговор за Цветелина Янева. Мазни ѝ се нещо ли, или реално харесва циганската ѝ орнаментика? 

Ето, защо е започнала да пее така гадно, има си модел за подражание. 

Водач на листата на ДПС от Хасково - Фатме Донева.

  • Haha 7
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, DarkChild каза:

Водач на листата на ДПС от Хасково - Фатме Донева.

Представям си предизборната ѝ кампания: Насам, народе - кебапчета, кюфтета, скара. Тотална чалга. 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, ice_hot_sm каза:

Представям си предизборната ѝ кампания: Насам, народе - кебапчета, кюфтета, скара. Тотална чалга. 

Бира и 

 

  • Haha 5

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@asylum, какво става с Кати? Много ми е интересно с какво се занимава и как изглежда сега. На времето беше истинска сензация. И защо "Пеперуда" не е обявен за златен албум? Почти съм сигурен, че го е постигнала. Тогава беше идол за всички тийнейджъри, като харесващите и слушащите я не се ограничаваха само до тях. 🦋 

Не бях слушал досега ремикса на "Сън". Официален ли е? 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, ice_hot_sm каза:

@asylum, какво става с Кати? Много ми е интересно с какво се занимава и как изглежда сега. На времето беше истинска сензация. И защо "Пеперуда" не е обявен за златен албум? Почти съм сигурен, че го е постигнала. Тогава беше идол за всички тийнейджъри, като харесващите и слушащите я не се ограничаваха само до тях. 🦋 

Не бях слушал досега ремикса на "Сън". Официален ли е? 

 

Най-успешната бездарна певица. Фалшива е дори на запис.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DarkChild каза:

Най-успешната бездарна певица. Фалшива е дори на запис.

Не я бъркай с Диона. 

преди 1 час, ice_hot_sm каза:

@asylum, какво става с Кати? Много ми е интересно с какво се занимава и как изглежда сега. На времето беше истинска сензация. И защо "Пеперуда" не е обявен за златен албум? Почти съм сигурен, че го е постигнала. Тогава беше идол за всички тийнейджъри, като харесващите и слушащите я не се ограничаваха само до тях. 🦋 

Не бях слушал досега ремикса на "Сън". Официален ли е? 

 

Ремиксът беше включен в албума "Мили момчета".

Не знам са какво се занимава, последно пак живееше в моя квартал уж, но не съм я засичал от години. Говореше се, че върти търговия с китайски дрехи - не знам колко е вярно. 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, DarkChild каза:

Най-успешната бездарна певица. Фалшива е дори на запис.

Да, бездарна, но пък имаше нещо много симпатично в нея. И интересното е, че въпреки фалшивеенето ѝ дори на записите, хората пак я харесваха и нещата ѝ се получаваха някак си естествено, без да се напълва излишно, без да се прави на голямата работа, без да залъгва хората с нагли обработки на гласа си, и най-важното - достигане на момента, в който ясно осъзнала, че няма да я бъде тая работа безкрайно дълго, събира си чукалата и слиза завинаги от сцената, като заявява категорично, че не би се върнала. И би било добре тя да е пример за други бездарници, които не са малко, та да се оттеглят и те. Но тук е разликата, че сегашните захапали кокала не го пускат, та чак дори и след като вече не ги бръснат за сливи, а наглостта им расте и сякаш още повече се настървяват и досаждат за вниманието на феновете. 

  • Like 5
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, asylum каза:

Не знам са какво се занимава, последно пак живееше в моя квартал уж, но не съм я засичал от години. Говореше се, че върти търговия с китайски дрехи - не знам колко е вярно. 

След като Мегз фалирала, нека Катито се заеме с обличането на Алфите, та да изкара пак някой лев от чалгата. Предлагам слоганът на съвместната им работа да е "Пеперудени Алфи" 😀 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...