Jump to content



Галин х Адам х Десита х Маджуна х Лидия - Недей ме вини


Препоръчани коментари

Ох, защо Лидия и Маджуна участват? Развалят цялата песен ... Десита също нещо ни ме харесва как звучи тук.

Може би трябваше това да е дует между Галин и Дана. 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много хубава песен, но не разбирам логиката да са се накачорили всичките Омеги на клона, освен това, че искат да си рекламират бранда. Получило се е "чудесно" продуктовото позициониране, за пръв път виждам да се рекламират дрех като обличаш с тях някого, който трябва да изиграе клошар.

Това трябваше да е дует между Галин и едно от момичетата - сърцето ми казва Лидия, разумът - Десита.

Определено е едно от най-добрите попадения на Омега за годината, времето ще каже дали не е и по-силно от "Поредната цигара". 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Това трябваше да е дует между Галин и едно от момичетата - сърцето ми казва Лидия, разумът - Десита.

А ако беше според между-крачието на феята Гъбинка - едно от момчетата, вероятно АдЪм, но явно новата им Маман, Кукунашева, решава кой ще е в рекламния спот, и понеже и тя не ги различава, ги е пратила да се снимат сичките. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой беше писал, че Диона с жслкото копие на Гледай ме, щяла да пръсне. 

Направо я закопаха с тая песен. Топ хит, много яко са я изпяли. Браво. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста стойностна песен, която може би ще остане недооценена.Българина свикна на кючеци и просташки текстове и трудно разбира нещо подобно.На Маджуна мястото му не е в тая песен - разваля я само с присъствието си, а на всичкото отгоре неговата част от текста хич не се вписва с целия проект.На такава лирична музика да пееш за пафкане в Холандия не върви...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прекрасна песен, ама защо това Лидия продължава да квичи и разваля абсолютно всеки проект, в който участва? Или да пее като хората, или да и обработват по-добре гласа - не се слуша. И в песента с Адам е неслушаема - хубаво, че е той.

Все пак адмирации, че Алфа най-сетне пуснаха силна песен след целия бълвоч тази година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

еееееееееееее този път уцелиха хита ! ще чупят рекорди..

 

ЛИДИЯ Е ЗВЕЗДАТА НА АЛФА !!!!!!!!!!!!

Адам не става за чалга.

Маджуна пък не става за НИЩО

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брей, можело значи. Много добре, въпреки Махмаджуна. Не очаквах, че могат да предложат нещо на ниво след n флопа. За 3 минути даже и Галин не ми беше противен. 
 

Повече би му подхолждало, но кой съм аз...

”Не, недей ме вини, че не мога да дойда в Испания, няма вече полетиии, няма кой да ме запълва. “

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...