Jump to content



Online : Диона - Любовница


Препоръчани коментари

Ако се абстрахираме как се снимала в клипа в работното латексово костюмче (ама без дилдото) и рокля, представена вече от по-мъжествената от толбухинските мумии, или изобщо че я пее Горгона, парчето почти става. 

Ама с тоя фетишистки клип - одобрявам по-принцип, просто не са мойте - доникъде няма да стигне. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Hurricane каза:

Добра е! Можеше да се постарае повече откъм текст. Клипът е копие на “Беден в сърцето”, но е як.

Проблемът е в изпяването. Хич не може да пее и не й се отдава чалгата, иначе идеи и поведение що годе има. Галена щеше да я направи по-добре. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Проблемът е в изпяването. Хич не може да пее и не й се отдава чалгата, иначе идеи и поведение що годе има. Галена щеше да я направи по-добре. 

Именно. И да си уволни стилиста, или който там е отговорен за избора на парцалките в клипа. Изобщо как Люсьо е снимал с четирибуквието си е факт, но пак там е и как камерата никак не я е харесала. 

Щом има желание да твори песни, да го прави за други изпълнители.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ай! Браво, Дионче! От "Граници" не ми е харесвала повече песен. Брутална еееееееееее!!! Избухвация! Песен, клип, визия, всичко е топ!

Луда за лудницаааа, болна за болницаааааа.... ❤️ 
Да ме боли, да ме боли, от тебе колко да болииииии, ще мине, ще мине, да не си единствен ти... Ти за кой се взе, че да си с две? Само да те питам, тва ли мъж направи теeeeee!? ❤️❤️❤️ 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

Ай! Браво, Дионче! От "Граници" не ми е харесвала повече песен. Брутална еееееееееее!!! Избухвация! Песен, клип, визия, всичко е топ!

Луда за лудницаааа, болна за болницаааааа.... ❤️ 
Да ме боли, да ме боли, от тебе колко да болииииии, ще мине, ще мине, да не си единствен ти... Ти за кой се взе, че да си с две? Само да те питам, тва ли мъж направи теeeeee!? ❤️❤️❤️ 

напомня ми

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DevilWish каза:

Ай! Браво, Дионче! От "Граници" не ми е харесвала повече песен. Брутална еееееееееее!!! Избухвация! Песен, клип, визия, всичко е топ!

Луда за лудницаааа, болна за болницаааааа.... ❤️ 
Да ме боли, да ме боли, от тебе колко да болииииии, ще мине, ще мине, да не си единствен ти... Ти за кой се взе, че да си с две? Само да те питам, тва ли мъж направи теeeeee!? ❤️❤️❤️ 

Еми то не че има много излезли песни от "Граници" насам. 😁😁😁😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, BobiTo каза:

Еми то не че има много излезли песни от "Граници" насам. 😁😁😁😁

Двайсетина песни са излезли - не е съвсем без хич. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, Krislena каза:

напомня ми

 

Иска и се на Горгона още от малка да е минала покрай яка тупалка като Лияна или Ох, ох, и може и да и се получи. Ама някой друг път. 

 

преди 1 час, BobiTo каза:

Много е яка! Стига сте търсили куруси, ако беше на Ариа щяхте да пищите от кеф. 

Точно това казваме - ако беше Ариа поне щеше да става за гледане и слушане. Пищене Горгона вкарва достатъчно :) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дионка, колкото и да ми е елементарна като човек (колко изненадващо, елементарна чалгаджийка), прави учудващо добри песни и тази не е изключение. Наистина можеше да се постарае малко повече за текста, но сигурно е целяла да зарибява.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 часа , Hurricane каза:

Добра е! Можеше да се постарае повече откъм текст. Клипът е копие на “Беден в сърцето”, но е як.

Боже, нямат нищо общо. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...