Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Току що, Hurricane каза:

И то само със самостоятелни песни :) 

Така ли? Аз само 2017-19 я гледам, не знам за вас. Да не говорим че дуетите на Емили и Теофиков реално са по-гледани от Пиян.

  • Like 2
  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Hurricane каза:

И то само със самостоятелни песни :) 

А как ще коментираш факта, че Преслава няма по-гледана песен от самостоятелната песен на Галена - “Феноменален”? 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен първия ден много ме изкефи тоя микс, даже си го бях споделил на стори, ама две седмици по-късно вече ми е втръснал и доооста противен. А като се сетя, че някои от феновете й чакат с нетърпение да пусне някоя от песните там в цял вариант, вместо ново парче от нея, ми става супер смешно. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми пее жената, аз само това слушам от седмица насам, брутална е всяка песен, "Изпий си кафето" и "Matono" са един път, да искаш да ги чуеш целите, сякаш Емилия не направи по-добри версии на "Грешница" или "Втори дубъл", малко да чуят малките какви песни имаше преди 15-20 години.

  • Like 5
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Danger. каза:

На мен първия ден много ме изкефи тоя микс, даже си го бях споделил на стори, ама две седмици по-късно вече ми е втръснал и доооста противен. А като се сетя, че някои от феновете й чакат с нетърпение да пусне някоя от песните там в цял вариант, вместо ново парче от нея, ми става супер смешно. 

За мен й се получи доста добре този микс - кому е нужно обаче това дъвчене на същите песни сега? Хубаво, миксът се хареса, давай напред. Куп собствени стари песни има които плачат за възраждане, тя ще кара още на тия чужди парчета.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Gerganafen каза:

График на Преслава за следващите 13 месеца:

Декември 2020 - Изпий си кафето

Февруари - Хиляди слънца

Април - Студена

Юни - Спомен

Август - Още миг моя

Октомври - Плаче моето сърце

Matono няма да я прави отделно, че да не я погнат гърците :D 

И чааак тогава евентуално нова песен или Миш-маш №2. Няма да се е набутала напразно за аранжименти и студио я, трябва да изстиска максималното!

график на Галена през 2021:

 

САМО ПРОЕКТИ НА СВЕТОВНО НИВО !

  • Like 1
  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Born to Die каза:

Ми пее жената, аз само това слушам от седмица насам, брутална е всяка песен, "Изпий си кафето" и "Matono" са един път, да искаш да ги чуеш целите, сякаш Емилия не направи по-добри версии на "Грешница" или "Втори дубъл", малко да чуят малките какви песни имаше преди 15-20 години.

Като е имало хубави песни преди 15-20 години, дай сега да правим само кавърверсии в студиа и да ги снимаме с телефона и да спрем да пускаме нови фолк парчета.

И все пак - решава да запише Изпий си кафето цялата. Защо не го направи с видеоклип? Даваш “Грешница” на Емили за пример - да, нейното е брутално, но тя си го направи професионално всичко и не отби номера с клипче от телефона. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Krislena каза:

график на Галена през 2021:

 

САМО ПРОЕКТИ НА СВЕТОВНО НИВО !

Хората не искат "световно ниво". Не знам дори какво значи това. На коя световна песен и клип прилича 100 живота или Феноменален? Хората искат песни за душата и масата, а не отчаяните опити на една болезнено комплексирана селтачка.

  • Like 7
  • Dislike 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, BobiTo каза:

Предлагам новия микс на Преси да е:

- Хищна хиена

- Яж си чипса

- Бял мерцедес

- Ледено сърце

- Мой ангеле

- Den Fevgо

 

Тамън ще почнат да й викат Преса Чипса и Лиди ще се отърве. ❤️ 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Olay каза:

Лидия няма ли да пуска машуп с нацистки песни?

Подготвя го в момента, смята да скандализира в деня на годишнината на химна "Да мога да обичам" ❤️ 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, Gerganafen каза:

График на Преслава за следващите 13 месеца:

Декември 2020 - Пуфис

Февруари - Емека

Април - Хепи късчета

Юни - Хуавей/Китайската комунистическа партия, извършваща геноцид на който чичо Ади може само да завиди

Август - Някви силно пристрастяващи и токсични тютюневи продукти

Октомври - Савекс

Поправено :) 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Gerganafen каза:

Тамън ще почнат да й викат Преса Чипса и Лиди ще се отърве. ❤️ 

Това ще стане само ако някой производител на чипс се навие да я спонсорира за такъв проект. 

А Тройницата вече оттърва, поради липсата на индивидуалност и тоталната сливане с общия Омега миманс, отново има само една единствена Лидия! 

 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Този mashup беше чисто стратегически ход на Преса да развие канала си и ще се възползва на макс от него, защото знае, че така ще обхване и аудиторията си от едно време. Не знам как все още не сте го разбрали?!

  • Like 2
  • Dislike 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Гальо каза:

И все пак 180К за 24 часа. Да не се окаже най-гледаното на Нова година 😄

Аз мисля, че точно това ще стане. :D Способна е към 28-29ти да пусне версията на ''Изпий си кафето''. Тя много обича така да прави.

И това е чукнало милионче.

 

  • Like 5
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, -A. каза:

Аз мисля, че точно това ще стане. :D Способна е към 28-29ти да пусне версията на ''Изпий си кафето''. Тя много обича така да прави.

И това е чукнало милионче.

 

Скоро и това:

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...