Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 21 минути, gabbati каза:

Защо "Живее ми се" с 4М се води хит, а "Щрак" на Лидка с 4,6М се води флоп? :D Разбирам, че Лидия е царицата на музиката и само Ариана Гранде й е конкуренция, но все пак...

Лидия 2019 има 3 песни над 10М, а едната има и над 20М. Тази година песните й са доста по-слаби от към успех, което е 💫деградация💫. Ако миналата година не й беше успешна да държи инерция, Щрак нямаше да има и 2М.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Истината е, че Екстра Нина почти никога не ми е харесвала като певица, но има доста интересни клипове и имам някои любими песни, но най са ми тези. Специално за @asylum трите ми любими - Божествен знак, Отминал спомен и Доза 03!

 

 

  • Love 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, ice_hot_sm каза:

@asylum, а какво ще кажеш за тази акустична балада? Мен супер много ме кефеше едно време.

 

Аз първо за това изпълнение в НДК си помислих, че ме питаш, но после видях за брейкърите и чатнах ;) Ето ти и този лайв!

 

преди 27 минути, GSA каза:

Слушайте сръбски класики от кралицата. 

 

Тъкмо й слушах сръбска песен

преди 2 минути, DevilWish каза:

Истината е, че Екстра Нина почти никога не ми е харесвала като певица, но има доста интересни клипове и имам някои любими песни, но най са ми тези. Специално за @asylum трите ми любими - Божествен знак, Отминал спомен и Доза 03!

 

 

И на мен тези са ми от най-любимите! Ето още класики!

Три години направи повече гледания от някои от новите й клипове :D 

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, BobiTo каза:

Тя Екстрата oще ли е в Пайнер? Завръщанетo и нямаше никакъв смисъл, билo квoт билo, не и се пoлучава вече изoбщo.

Мисля, че още е там, да. 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, BobiTo каза:

Тя Екстрата oще ли е в Пайнер? Завръщанетo и нямаше никакъв смисъл, билo квoт билo, не и се пoлучава вече изoбщo.

Тъп ход за връщане в пропаднала фирма, вместо да поеме нещата в свои ръце. 

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Аз първо за това изпълнение в НДК си помислих, че ме питаш, но после видях за брейкърите и чатнах ;) Ето ти и този лайв!

 

Тъкмо й слушах сръбска песен

И на мен тези са ми от най-любимите! Ето още класики!

Три години направи повече гледания от някои от новите й клипове :D 

 

На мен много ми харесва един дует с Драгана - Миришем на ню. ❤️ Имаше и още една много силна балада, "Паднал ангел" от последните й песни.

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Тъп ход за връщане в пропаднала фирма, вместо да поеме нещата в свои ръце. 

 

Тя самата и кариера е умряла oтдавна, няма смисъл да прoдължава да се мъчи с Пайнер или без все тая е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

На мен много ми харесва един дует с Драгана - Миришем на ню. ❤️ Имаше и още една много силна балада, "Паднал ангел" от последните й песни.

И мен много ме кефеше с Драгана, въпреки че мразя сръбски песни - доста модерно звучене имаше. 

преди 1 минута, BobiTo каза:

Тя самата и кариера е умряла oтдавна, няма смисъл да прoдължава да се мъчи с Пайнер или без все тая е.

Нищо не й пречи да си ходи по участия, като другите стари певици. Има си песни бол за пеене. 

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, gabbati каза:

Защо "Живее ми се" с 4М се води хит, а "Щрак" на Лидка с 4,6М се води флоп? :D Разбирам, че Лидия е царицата на музиката и само Ариана Гранде й е конкуренция, но все пак...

Това няква нова певица ли е? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Krislena каза:

помните ли ? първата песен на Емануела в ПАйнер

 

 

Пълен боклук беше тая песен. Не може да се намаже на пръста на химна "Аре, дърпай"!

Снимала е нов хит

https://www.btv.bg/video/shows/paparaci/videos/paparaci-na-snimachnata-ploshtadka-na-novija-klip-na-emanuela.html

 

Току що, Lelqtian каза:

Това няква нова певица ли е? 

Май визират Литка 

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, asylum каза:

И мен много ме кефеше с Драгана, въпреки че мразя сръбски песни - доста модерно звучене имаше. 

Нищо не й пречи да си ходи по участия, като другите стари певици. Има си песни бол за пеене. 

 

Рядко ми допадат, но винаги има изключения. А имаше и една доста комична песен след Пайнер "Не събуждай дявола". :D :D :D 

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Рядко ми допадат, но винаги има изключения. А имаше и една доста комична песен след Пайнер "Не събуждай дявола". :D :D :D 

Споделих я одеве. И на мен ми беше смешна.

Аз пък харесвах тази, но клипът никога никъде не се завъртя. Беше от последния албум, преди да напусне Пайнер.

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Споделих я одеве. И на мен ми беше смешна.

Аз пък харесвах тази, но клипът никога никъде не се завъртя. Беше от последния албум, преди да напусне Пайнер.

 

А оная песен за Лебедите, как се казваше? :D :D :D Много ми беше смешна и тя.. "Два лебеда" :D :D :D :D :D "Грамофонът" също ми е любима и "Няма скука" :D "Лято, слънце, миди". :D :D :D 

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен Няма скука ми е любима, а Грамофонът беше една от най-гледаните песни в зората на ютюб :D

 

За лебедите не се сещам.

А, сетих се.

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Гальо каза:

Защото никой не се вълнува от Лидия, осбъжда се само когато се изложи с нещо, което хич не е рядко. Иначе е персона нон грата ❤️
Кралица Ариа друго освен хит не е виждала

Всичко, което си написал, е 100% вярно - само дето си разменил имената. Нищо де, стават грешки.:Vishenka_05:

Всичко в "Щрак" крещи ICONIC! Дума да не чувам/чета против този шедьовър! :heart: 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...