Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 9 минути, SG каза:

За Ани помня, но за другата успяваш да ме изненадаш. :D Пробвай да намериш някаква предистория и на Соня, но имай в предвид, че нея я познавам лично и добре помня колко разочарована беше, когато едвам дебютирала и Пайнера й намекваше да си търси спонсор, за да има кариера. И ето ти поне един нереализиран дебютант от десетилетието. Като гледам сам си посочил и Марина Тошич, и тя си беше доста надъхана и можеше да й се получи с друг псевдоним и с подкрепа от Пайнер.

Както казах- имаше и още, но въобще не мисля да се ровя да ги търся хах. :D

Но това са слаби дебюти. Малкото желаещи не ставаха за нищо. Съответно и нищо не постигнаха. Докъм 2007-2008 всяка година излизаха по 10 нови, от които 4-5 се налагаха прилично.

https://www.chattyco.com/luna_music?fbclid=IwAR3xHz7JIRe-BYzVC82Nz6a8V59Wdpiyxwye-DMkpiCHbo95qrdLhucps4Y 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво се оказва, че Мария Петрова е баш набор на една Анелия по старт на кариерата, ама за разлика от втората си е нямала тъпкач, който да я спонсорира..... жалко, много жалко. А какво железно пеене има, Анелия към днешна дата откъм глас е бита карта.

  • Like 2
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, SG каза:

За Ани помня, но за другата успяваш да ме изненадаш. :D Пробвай да намериш някаква предистория и на Соня, но имай в предвид, че нея я познавам лично и добре помня колко разочарована беше, когато едвам дебютирала и Пайнера й намекваше да си търси спонсор, за да има кариера. И ето ти поне един нереализиран дебютант от десетилетието. Като гледам сам си посочил и Марина Тошич, и тя си беше доста надъхана и можеше да й се получи с друг псевдоним и с подкрепа от Пайнер.

Както казах- имаше и още, но въобще не мисля да се ровя да ги търся хах. :D

Е, тя и Соня има песни още от 2001 преди Пайнер. :D

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Но това са слаби дебюти. Малкото желаещи не ставаха за нищо. Съответно и нищо не постигнаха. Докъм 2007-2008 всяка година излизаха по 10 нови, от които 4-5 се налагаха прилично.

https://www.chattyco.com/luna_music?fbclid=IwAR3xHz7JIRe-BYzVC82Nz6a8V59Wdpiyxwye-DMkpiCHbo95qrdLhucps4Y 

В първите си 15-20 години самият поп-фолк беше по-масов и затова беше по-лесно да те забележат, просто имаше жажда за такива песни. След 2010 власт вече имаха главно парите, наградите и монопола на Пайнер, а в такава среда трудно би му се получило дори и на можещ дебютант, който се оправя сам (не че е невъзможно). Конкретно за Соня мога да те уверя, че е убийствена певица, те и чалга феновете я забелязаха като издаде първата песен, но... шанс. Тя btw си има доста участия по кръчми и чат-пат издава по някоя песен, не е съвсем зарязала музиката.

Както и да е, темата беше дали е имало дебютанти между въпросните две поколения... а такива си имаше. Просто тяхното си поколение минава в графата пълен провал и оттам се получава въпросната пропаст.

преди 2 минути, Jouey каза:

Е, тя и Соня има песни още от 2001 преди Пайнер. :D

 

 

За Соня Иванова става въпрос. :D Но за Соня Немска също се изненадвам... Значи е от 20 години на сцена? 😮

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, ANGEL каза:

Има ли кралици тук тази вечер, да или не ?

 

 

Има, яко! Айде, Рокси!

преди 10 минути, Jouey каза:

Е, тя и Соня има песни още от 2001 преди Пайнер. :D

 

 

Мен ме кефеше песента й Манекенка.

преди 4 минути, SG каза:

В първите си 15-20 години самият поп-фолк беше по-масов и затова беше по-лесно да те забележат, просто имаше жажда за такива песни. След 2010 власт вече имаха главно парите, наградите и монопола на Пайнер, а в такава среда трудно би му се получило дори и на можещ дебютант, който се оправя сам (не че е невъзможно). Конкретно за Соня мога да те уверя, че е убийствена певица, те и чалга феновете я забелязаха като издаде първата песен, но... шанс. Тя btw си има доста участия по кръчми и чат-пат издава по някоя песен, не е съвсем зарязала музиката.

Както и да е, темата беше дали е имало дебютанти между въпросните две поколения... а такива си имаше. Просто тяхното си поколение минава в графата пълен провал и оттам се получава въпросната пропаст.

За Соня Иванова става въпрос. :D Но за Соня Немска също се изненадвам... Значи е от 20 години на сцена? 😮

Соня Иванова беше пълно куку, скандалджийка и с отблъскваща визия. И гласът й не беше подходящ за чалга. Дори Пламена беше по-адекватна от нея. Много по-трудно беше да те забележат преди 15-20 години, когато всеки ден излизаха нови, че пускаха и албуми веднага. 

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джен е ненормална да си остави песента за догодина!! Според изчисленията ми през 2021 трябва да ги мачка,а ако пак пусне флоп пак ще четем мнения,че е омръзнала..:((

@mitak_94 top или drop да очакваме от прекрасницата?

  • Like 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Първата поп-фолк песен на Соня беше доста приятна. Спомням си, че дори се коментираше, че е новата Преслава. Не беше далеч от излъчването на Прес в първите години.

А такава песен пък в чалгата вече излиза веднъж на няколко високосни. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, xroflx9 каза:

Джен е ненормална да си остави песента за догодина!! Според изчисленията ми през 2021 трябва да ги мачка,а ако пак пусне флоп пак ще четем мнения,че е омръзнала..:((

@mitak_94 top или drop да очакваме от прекрасницата?

Е, никой не е казал, че ще пуска песен.😂

  • Haha 2
  • Wow 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Този канал ни чете - тая седмица са качили хитове като Лъжец на Галена, Приказка на Кети, Забранявам на Мая и други, които коментирахме!

 

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, pacho каза:

И какво се оказва, че Мария Петрова е баш набор на една Анелия по старт на кариерата, ама за разлика от втората си е нямала тъпкач, който да я спонсорира..... жалко, много жалко. А какво железно пеене има, Анелия към днешна дата откъм глас е бита карта.

И тук очаквам видинско включване с вечната докторска дисертация по темата как "на тоя бизнес" му е все тая как пееш. :D

  • Haha 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Бих ги признал ако направят такъв машуп. Колкото и да не ми харесва новата сръбска музика, има девойки като Теодора които влагат много и са интересни.

 

  • Like 1
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Willy каза:

Бих ги признал ако направят такъв машуп. Колкото и да не ми харесва новата сръбска музика, има девойки като Теодора които влагат много и са интересни.

 

И каква е файдата като наша Преса за почти същото време има двойно повече гледания с клип за без пари?! Разберете, че масово българският народ не е свикнал да оценява труд като този на Теодора, вложен в каквото и да е!

Затова и Преса винаги ще е пред Галя... точно заради масовият поп-фолк фен, който е предоволен и на песен без клип (стига песента да става за маса)

 

  • Like 1
  • Dislike 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ся, ако наша Десислава не се умилква на Меди за дует, покрай общото им участие на Азис, па нá... 

Много е досадно т'ва, актуално и успешно име да се мъчат да го изстискат с вкякаъв вид колаборации (дует, триет (така де, трио, хаха), ft. и т.н.). Едно време сякаш не беше така. Например сензацията Гергана, която беше истински бум с дебюта си, никой не я закачаше за дуети, или поне продуцентите ѝ се бяха погрижили да не се разпилява във всевъзможни общи проекти с кого ли не. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Hurricane каза:

И каква е файдата като наша Преса за почти същото време има двойно повече гледания с клип за без пари?! Разберете, че масово българският народ не е свикнал да оценява труд като този на Теодора, вложен в каквото и да е!

Затова и Преса винаги ще е пред Галя... точно заради масовият поп-фолк фен, който е предоволен и на песен без клип (стига песента да става за маса)

 

Пука ми за масовият българин. Аз не съм седнал пред телевизора с ракия да слушам ретро гръцко. Искам да гледам качество, ниво, продукция...но предполагам при всеки е различно, ти щом си доволен и от това - окей.

  • Like 6
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...