Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 минути, Willy каза:

Биляниш мисли че като копира Ариа и ще ни стане новата любимка?!
Нем, мами кралицата е само една!
Вижте я бе, вижте я бе, гледайте я к'ва КРАЛИЦА!
От главата до петите, като снимка на корица!
Всички песни й са оценка ей шестица!

Рокси сериозно ли ще копира песен на Ариа и ние няма да разберем?

Предпочитам тази копирачка!

 

  • Like 1
  • Wow 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Биляниш мисли че като копира Ариа и ще ни стане новата любимка?!
Нем, мами кралицата е само една!
Вижте я бе, вижте я бе, гледайте я к'ва КРАЛИЦА!
От главата до петите, като снимка на корица!
Всички песни й са оценка ей шестица!

Рокси сериозно ли ще копира песен на Ариа и ние няма да разберем?

Стига с тази Ариа, новата Кралица е Данна!

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
  • Confused 1
  • Dislike 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, чушка. каза:

Стига с тази Ариа, новата Кралица е Данна!

Няма място за две кралици. Базата Данни може да се запише за принцеса, но и за това й е рано още. 

  • Like 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, чушка. каза:

Стига с тази Ариа, новата Кралица е Данна!

Данна новата мека ароматизирана тоалетна хартия! Перфектна за вашите деца и семейство.

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, pechenko каза:

Данна новата мека ароматизирана тоалетна хартия! Перфектна за вашите деца и семейство.

Не знаех, че само аз харесвам Данна в този форум. Добре, че съм повече фен на Галена, че да компенсирам с липсата на вкус.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, чушка. каза:

Не знаех, че само аз харесвам Данна в този форум. Добре, че съм повече фен на Галена, че да компенсирам с липсата на вкус.

Харесавахме я, докато не се ориентира към грешната посока.

Какво мислиш за Донка?

 

  • Like 1
  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , THE IIconic каза:

Ставате банални с "Кавала" и "ТатУЙровка".

Абсолютно, не съм влизал тук от 20 дена и единственото читаво което чух е....

 

  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Харесавахме я, докато не се ориентира към грешната посока.

Какво мислиш за Донка?

 

 

Мисля, че има шанс, ако се открие с индивидуалност и ако успее да излезе от сянката на Галена. Личи си, че двете песни и клипове са минали през погледа на Галка, това по-скоро не ми харесва. Особено втората песен + клип, отвсякъде крещят нея. Приемам го за нормално по-скоро, имайки предвио че е израснала с нейни песни и че й е леля, но трябва да се открие с нещо, не с претоплени манджи.

Така или иначе, има нужда от нови имена. Като на всеки млад човек, който стартира в някоя сфера, бих й пожелал само успехи!

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

"Тик-так" претоплена манджа? :1000(23):Мисля, че трябва да погледнете по-сериозно на това девойче. Всичко си има да успее, а голямото му предимство е, че Оцко реално има само Лорена и Меди. Не смятам, че в другите фирми младите изпълнители имат подобен шанс. За ротация в популярен и наложен вече телевизионен канал да не говорим. Самият факт, че Галена съвсем преднамерено заведе Лорена при Оцко, а след това е племеничката говори, че в Пайнер никой няма да даде шанс на подобни. А и като знаем, че тази, която напоследък пътува доста често с Галена по участия и дори събира парите от кръчмарите е промоутър на Лорена, Меди, Доника и се грижи за кариерите на Софи Маринова, Деси Слава и Константин мисля, че Доника може да се озове в много приятна компания батковци и каки, което да я изстреля в една орбита.

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

Бях се отказал от надеждата, че Десислава ще пуска баладата скоро. Все пак не е еднодневен комерс, та да има хъс.

Чудесно е, че ще можем да я пробутваме за успех от 2020 и няма да й се прекъсва рекорда. :D

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Mr. Greshen каза:

Добре, че ще я качи в нейния си канал

https://www.instagram.com/p/CJRHEQmpY56/

Също нещо, което ме прави много доволен.

Изненадващо за мен, Хит Микс засега я третират като голяма звезда повече, отколкото Пайнер. Уреждат й участия (когато има дискотеки), въртят я през 5 минути по ТВ, пуснаха й мърч, навярно влагат и в продукцията и дори й позволяват да си качва песните в нейния канал т.е да припечелва и от стрийминг. Не знам дали имат пръст и в това най-накрая да направи един добър музикален ход и да пусне балада, но ми харесва, че още от началото я подкрепят за не-комерсиални проекти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , чушка. каза:

Стига с тази Ариа, новата Кралица е Данна!

За пръв път чувам да има певица с такова заглавие. 

преди 2 часа , чушка. каза:

Какво стана с Джулия? Чух, че е напуснала "Пайнер". Тази година имаше много силна песен, в лицето на "Чужда".

 

Знаеш много добре какво следва. Коя е Джулия? ;) 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, SG каза:

Също нещо, което ме прави много доволен.

Изненадващо за мен, Хит Микс засега я третират като голяма звезда повече, отколкото Пайнер. Уреждат й участия (когато има дискотеки), въртят я през 5 минути по ТВ, пуснаха й мърч, навярно влагат и в продукцията и дори й позволяват да си качва песните в нейния канал т.е да припечелва и от стрийминг. Не знам дали имат пръст и в това най-накрая да направи един добър музикален ход и да пусне балада, но ми харесва, че още от началото я подкрепят за не-комерсиални проекти.

Това го прочетох като музикален хор в първия момент и веднага си представих как Деса отива в Омега да става и тя част от Тройницата ... 

We are the Troinitsa. You will be assimilated. 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи преди да започне надуването на балоните да кажа за това което писах по-горе, че участията на Лорена, Меди, Доника, Деси Слава, Софи Маринова и Константин не се уреждат от Хит Микс или Оцко, а от Сашка "Ангелчето".

И сега внимавайте, няма да повтарям: - Всички техни участия! :1000(1):

п.п. Не съм много ОК, че баш Сашка ще реанимира Деса, но пък щом може да прави пари от нея, защо не? :1000(1):

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, foxy_vd каза:

Значи преди да започне надуването на балоните да кажа за това което писах по-горе, че участията на Лорена, Меди, Доника, Деси Слава, Софи Маринова и Константин не се уреждат от Хит Микс или Оцко, а от Сашка "Ангелчето".

И сега внимавайте, няма да повтарям: - Всички техни участия! :1000(1):

п.п. Не съм много ОК, че баш Сашка ще реанимира Деса, но пък щом може да прави пари от нея, защо не? :1000(1):

Тая част беше очевидната.

По интересно е каква е ролята на Оцко в тая схема и защо беше тая пародия с "Деса отива в Оцко мюзик"?  Да се вдигне някъв шум как е още е жива? 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, foxy_vd каза:

Значи преди да започне надуването на балоните да кажа за това което писах по-горе, че участията на Лорена, Меди, Доника, Деси Слава, Софи Маринова и Константин не се уреждат от Хит Микс или Оцко, а от Сашка "Ангелчето".

И сега внимавайте, няма да повтарям: - Всички техни участия! :1000(1):

п.п. Не съм много ОК, че баш Сашка ще реанимира Деса, но пък щом може да прави пари от нея, защо не? :1000(1):

Какво тогава печелят хитмюзик от цялата работа, част от хонорара ли

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еее, Фокс, остави ни да се порадваме, че може да е било на някакъв плюс да зареже самопродуцирането, за да отиде в Хит Микс. :D

Според мен на Десислава просто не й се занимава вече, камо ли да й се дават пари, а Оцко й е предложил добри условия за участията и издаването на продукцията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Lelqtian каза:

Тая част беше очевидната.

По интересно е каква е ролята на Оцко в тая схема и защо беше тая пародия с "Деса отива в Оцко мюзик"?  Да се вдигне някъв шум как е още е жива? 

Оцко принципно си дири клиенти за песните. Но пък са му нужни знакови имена, които да върти, а това да вдига интереса към бъдещето на телевизията - каналите в тубата и подобни платформи. Не разбирам това обсебване предимно в Деса, непременно да я въртят по телевизии някакви, но по DSTV е още по шашава работа. Смята, че ще я забравят ли? Нали Сашка и обясни, че няма никакъв проблем? Държи над 30 дискотеки с лични договори и който прати, той ще пее в тях. За хонорара лесно ще се разбират, като го няма големият товар - процентът за Пайнер. Да гледа какво прави Кама бре, толкова е просто. Не е нужно да измисля топлата вода, просто пуска кранчето с червената точка и тя тръгва.  

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси е голяма звезда, нормално да я третират като такава. Една от малкото истински обичани от хората., определено най-очакваната премиера, заедно с на Меди 

Гледам, че обсъждате Емилиано с неговата песен - харесвам мазнотии, кючеци и т.н, но не знам какво й е специалното на "Татуировка". От многото хайп тук очаквах да е нещо страшно, онзи ден си я пуснах за пръв път - "пусни си камерата и се усмихни" и спрях. :) И 3 пъти повече гледания да събере от "Кавала", "Не, мерси", машъп-а на Преслава(който е топ между другото, евала) ми е неудобно дори да я слагам в едно изречение с тези песни, а не да е по-добра. 

На Алфите песента зарибява много, може би ще им е една от най-успешните песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, foxy_vd каза:

Оцко принципно си дири клиенти за песните. Но пък са му нужни знакови имена, които да върти, а това да вдига интереса към бъдещето на телевизията - каналите в тубата и подобни платформи. Не разбирам това обсебване предимно в Деса, непременно да я въртят по телевизии някакви, но по DSTV е още по шашава работа. Смята, че ще я забравят ли? Нали Сашка и обясни, че няма никакъв проблем? Държи над 30 дискотеки с лични договори и който прати, той ще пее в тях. За хонорара лесно ще се разбират, като го няма големият товар - процентът за Пайнер. Да гледа какво прави Кама бре, толкова е просто. Не е нужно да измисля топлата вода, просто пуска кранчето с червената точка и тя тръгва.  

Тоест Деса (и Меди, и останалите) на практика нищо не плащат на Оцко за ротация по телевизията (или някви жълти стотинки). Евентуално влачат нови песни в промоция. 

Деса не знам дали е обсебена да я въртят някъде - може, все пак е от старата школа и все още отчита факта как никой не гледа телевизия, още по-малко - тая на Оцко, ма щом иска, нека да я въртят. По интересно е как макето още не се е отказал от канала. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, devotioner каза:

Гледам, че обсъждате Емилиано с неговата песен - харесвам мазнотии, кючеци и т.н, но не знам какво й е специалното на "Татуировка".

Мазнотии и кючеци не би следвало да присъстват в едно изречение с Татуировка, която песен си е мелодичен попфолк. 

преди 39 минути, Lelqtian каза:

Тоест Деса (и Меди, и останалите) на практика нищо не плащат на Оцко за ротация по телевизията (или някви жълти стотинки). Евентуално влачат нови песни в промоция. 

Деса не знам дали е обсебена да я въртят някъде - може, все пак е от старата школа и все още отчита факта как никой не гледа телевизия, още по-малко - тая на Оцко, ма щом иска, нека да я въртят. По интересно е как макето още не се е отказал от канала. 

Единственият смисъл да те въртят по телевизия е Фен или ДСТВ, където хората звънят да се поздравяват. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е задължително една песен да е кючек, за да се хареса на ромите. Това нещо дето излезе миналата година има 10 милиона, а не е мазно. 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо не съм казал за ромите, редовно си ги слушам. На Емилиано “Болница” ми е приятна, “Татуировка” не е моето, меко казано. Тук се изкарва, че е следващата “Хабиби”, само за да бъде изкаран “Кавала” провал. И двете песни са успешни, но при различни групи. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...