Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 8 минути, Hurricane каза:

а нали знаете-вълците са на глутници, защото са слаби като единици.

 

Да, да, в природата няма нищо по-слабо от вълк единак. Като се опитваш да оригиналничиш с някакви фрази, поне осмилсляш ли ги изобщо?

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Olay каза:

Да, да, в природата няма нищо по-слабо от вълк единак. Като се опитваш да оригиналничиш с някакви фрази, поне осмилсляш ли ги изобщо?

Мисля че обмислянето не само на фрази, а изобщо не е като да е приоритет. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Алфа наистина уцелиха с този квинтет. Ще излязат хитруши като кака си Прес- най-силното в края на годината.

Десита и Лидия затвърждават позициите си. Докато другите чакат дискотеките те и компания влагат старание и си записват, снимат клипове, че и други имена подпомагат. А после защо някои твърдим, че са дръпнали над всички освен Галена и донякъде Преслава... 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Danger. каза:

 За последните 24 часа има около 170 хиляди. Очертава се новият голям цигански хит след Татуировка. :sp_ike:

Още една песен, която ще гърми по сюнетите в цялата страна.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Danger. каза:

 За последните 24 часа има около 170 хиляди. Очертава се новият голям цигански хит след Татуировка. :sp_ike:

Татуировка не е цигански, а национален хит. На Роксиния не вещая същата съдба. 

  • Love 2
  • Dislike 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Годишният ми топ!

Харесвам още:

Емануелция - Граници

Емрах - Няма ме

Анелия - Пие ми се

Яница - Имаш да ми даваш

Ариа - Бензин

Стилия и Джамайката - 6 без 10

Мира - За всички бивши

Луна - Да те пусна ли

Татяна - Добре дошла, любов

Емрах - Ангажименти

Фики и Емилия - На всичките фостата

Криско и Галена - Кавала кючек

Доника - Тик-так

Малката - Тарантула

Джордан - Мерцедес

Ваня - Рамазан

Доста силна година, няма какво да се оплакваме! Такива хитове не сме имали от петилетка! Просто тия, които съм споделил без линкове, ми омръзнаха по-бързо. 

  • Like 1
  • Love 3
  • Dislike 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

След ако песента на Емилиано е хит и сред българи, защо положението в Spotify е следното там:

Татуировка - 25К

Кавала кючек - 163К

Това са 7 пъти повече.

Песента на Емилиано наистина там абсолютно никой не я слуша, дори песни като “Куката” са с повече слушания.

Знаем, че цигани не дават пари за стрийминг платформи и оттам може да си правим извода. 


Дадохте “Ламборгини” за пример, че е цигания, но тя има 663К там. Песента на Емилиано ще има около 50К - там флоповете имат повече. 

Не подценявам хитовостта на Татуировка. Споделям мнение сред кой таргет е хит. 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама каква е тая Татуировка, дето дъвчете тия дни? :D

Лично си направих труда да чуя песента, не е лоша, но определено тези гледания и коментари и харесвания и всичко не е от масовия чалга слушател. Махалата играе голяма роля, отделно Емилиано никога не съм го чувал в дискотека, че да е някакъв вървежен.  :D 

Слушайте истински хитове и се радвайте на почивните дни. :) 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Hurricane каза:

Mashup-a е направил 205К за последните 24ч. ❤️ Преса с един машъп отвя всички!

 

Що не вземеш да броиш всяка от песните в него като отделен хит на Преслава? 😂😂😂

  • Like 1
  • Haha 1
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , VulkoIsTheBest каза:

Това е маш ъп, няма да го броим в никакви класации - това не е една песен, нито е песен на Преслава. Не си прави някакви илюзии.

Това май се случва за първи път във форума. Кога друг път машъп се е броял сред хитовете на годината/сезона и изобщо сред хитовете на някой изпълнител. И то заради гледанията които прави. Веднъж определят кое е хит според гледанията, друг път те не са от значение. Както им изнася общо взето. Тук обаче няма никаква логика. 

  • Like 1
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Stela каза:

Що не вземеш да броиш всяка от песните в него като отделен хит на Преслава? 😂😂😂

Не им давай безплатни идеи! Първо, ша земат да преброят тия 200 хиляди като милион и половина щото нали броим сяка песен по-отделно, а за капак крадливия прилеп ще нареже клипа и ша качи изрезките индивидуално в тубата. 

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Lelqtian каза:

И специална награда на Пуфис за Инфлуенцърка и Инцтаграмерка на годината ;) 

Също и на Саневекс. И специална награда за принос в развитието на любов към селската култура и опазване на природата. Втората заради живота на село, черешите и това, че научи Паола да събира дарадонките. 😍

  • Like 1
  • Love 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, gabbati каза:

Ама каква е тая Татуировка, дето дъвчете тия дни? :D

Лично си направих труда да чуя песента, не е лоша, но определено тези гледания и коментари и харесвания и всичко не е от масовия чалга слушател. Махалата играе голяма роля, отделно Емилиано никога не съм го чувал в дискотека, че да е някакъв вървежен.  :D 

Слушайте истински хитове и се радвайте на почивните дни. :) 

 

 

Флоп е. По новата форумала,  като разделим гледанията на броя участници в група Омега, цифрата е незадоволителна за претенциите да е хит ;)

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Stela каза:

Това май се случва за първи път във форума. Кога друг път машъп се е броял сред хитовете на годината/сезона и изобщо сред хитовете на някой изпълнител. И то заради гледанията които прави. Веднъж определят кое е хит според гледанията, друг път те не са от значение. Както им изнася общо взето. Тук обаче няма никаква логика. 

Че ти кога си виждала машъп с такива гледания за 2 седмици? Никой не ти го брои за актуален хит, а се брои като гледания. Над 200К на 18ти ден, определено друг глас в чалгата няма да постигне такива резултати. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Вярно е, ако искате да броим машупа за успех на Преслава, трябва да делим гледанията на 7 (защото са отделни 7 песни). Аз може да съм си го пуснал само заради “Спомен” на Мария и другите да не ме кефят примерно и съответно да не съм ги изслушал. :1000(19):

  • Like 2
  • Haha 1
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Hurricane каза:

Отново разбуних духовете из форума и разклатих няколко психики с ФАКТИ. Единственото, което виждам като ответна реакция са някакви палчета надолу, дадени от една глутница от вълци, а нали знаете-вълците са на глутници, защото са слаби като единици.

Весели празници и се поздравете с най-доброто за последния месец:

 

Това с "разклатените психики" вече е клише в Рамания. Не си от вчера тук, научи се вече. 

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Danger. каза:

Вярно е, ако искате да броим машупа за успех на Преслава, трябва да делим гледанията на 7 (защото са отделни 7 песни). Аз може да съм си го пуснал само заради “Спомен” на Мария и другите да не ме кефят примерно и съответно да не съм ги изслушал. :1000(19):

Харесал ти е гласа на Преслава и изпълнението, за да си го пуснеш. Ако те кефеше толкова песента щеше да слушаш оригинала. 3 млн за този глас, оригиналите не блестят с толкова за 20 години

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Вчера един приятел който не слуша много балканско и е запознат само с големите хитове, ми изпрати този микс и ме пита дали оригинала е на Галена или Тияна. Днес и на мен ми излезе микса като предложение и гледам че е с +20к.
Време е да събудим Феноменален за трети път! :P

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Гальо каза:

Харесал ти е гласа на Преслава и изпълнението, за да си го пуснеш. Ако те кефеше толкова песента щеше да слушаш оригинала. 3 млн за този глас, оригиналите не блестят с толкова за 20 години

То пък щото цяла България припада по гласа на Наско Ментата и затова има 35 млн. на неговия микс, но не помня да сме го бутали в годишните класации.

  • Like 4
  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Вчера един приятел който не слуша много балканско и е запознат само с големите хитове, ми изпрати този микс и ме пита дали оригинала е на Галена или Тияна. Днес и на мен ми излезе микса като предложение и гледам че е с +20к.
Време е да събудим Феноменален за трети път! :P

 

И как реагира като му каза че оригинала всъщност е на Гъзарката на поп-фолка :D 

 

 

  • Like 2
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...