Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 23 минути, Lelqtian каза:

Щом го е цитирала, начи е съгласна. Не казва обратното, начи точно като рядко простия клонинг на Елза Парини. 

 

А на мен ми стана интересно дали клипа е монетизиран. И дали нарочно в 3 минути са наблъскани толкоз песньовки за да няма претенции за авторски права и да бъде свален/демонетизиран. Май е време да бъде репортната наглата крадла. 

 

Meжду другото, Ема и Галин са прави, но не го осъзнават. Прави в смисъла, че от това сегашното затваряне няма никаква полза. И защо го казвам:

1. Гледахте ли клипчето от джъмбо - моловете пасти да ядат. Игла да пуснеше, нямаше къде да падне.
2. Вчера във фантастико беше същото. 

Нямаше смисъл от това затваряне, ако ще е така. И после, числата не са паднали. Ами няма да паднат след като говедата не спазват ред. Трябваше да впрегнат родната милиция, която два пъти в годината протестира за увеличение и два пъти в годината го получава и да застанат като портиери и да пускат хора. Така поне веднъж в живота си щяха да полагат труд, защото работещ полицай няма. Няма и да има, а начална заплата от 1600 лева е престъпление за клатикурци като тях. 

  • Like 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Kriminal каза:

Хита на 2020 макар и само в моята къща да се пуска

Доколкото ми е известно не живеем заедно от което следва че къщите са МИНИМУМ 2!

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Lelqtian каза:

Щом го е цитирала, начи е съгласна. Не казва обратното, начи точно като рядко простия клонинг на Елза Парини. 

 

А на мен ми стана интересно дали клипа е монетизиран. И дали нарочно в 3 минути са наблъскани толкоз песньовки за да няма претенции за авторски права и да бъде свален/демонетизиран. Май е време да бъде репортната наглата крадла. 

 

Според теб дали Орхан Мурад, Пепа или Руслан Мъйнов ще тръгнат да свалят този машъп при положение че го пее Преслава, пак повтарям ПРЕСЛАВА и това за тях е някакъв вид признание, а и да не забравяме, че този машъп им носи дивиденти и на тях по един или друг начин. Най-малко интерес към оригиналите. Това може да се види и в коментарите под песните им. Стига вече с вашите глупости! 
Оценявайте труда и таланта на хората!

  • Like 2
  • Haha 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, WindWalkerMonk каза:

Meжду другото, Ема и Галин са прави, но не го осъзнават. Прави в смисъла, че от това сегашното затваряне няма никаква полза. И защо го казвам:

1. Гледахте ли клипчето от джъмбо - моловете пасти да ядат. Игла да пуснеше, нямаше къде да падне.
2. Вчера във фантастико беше същото. 

Нямаше смисъл от това затваряне, ако ще е така. И после, числата не са паднали. Ами няма да паднат след като говедата не спазват ред. Трябваше да впрегнат родната милиция, която два пъти в годината протестира за увеличение и два пъти в годината го получава и да застанат като портиери и да пускат хора. Така поне веднъж в живота си щяха да полагат труд, защото работещ полицай няма. Няма и да има, а начална заплата от 1600 лева е престъпление за клатикурци като тях. 

Това че матряла не е следва дадените указания го видяхме още при първите мерки.

Проблема при Спонджбоб и особено при новоизлюпения травестит е позата "работи ми се" и "помислете за обслужващия персонал на шмъркотеките". А при втората - и новоизлюпената фенщина на де що има  концперативна теория някъде из интернет. Чете поста за чипиране, скопяване и другите глупости се постарах да ги позабравя? 

  • Like 2
  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Hurricane каза:

Според теб дали Орхан Мурад, Пепа или Руслан Мъйнов ще тръгнат да свалят този машъп при положение че го пее Преслава, пак повтарям ПРЕСЛАВА и това за тях е някакъв вид признание, а и да не забравяме, че този машъп им носи дивиденти и на тях по един или друг начин. Най-малко интерес към оригиналите. Това може да се види и в коментарите под песните им. Стига вече с вашите глупости! 
Оценявайте труда и таланта на хората!

Труда на хора талантливи като Орхан Мурад, Пепа и Руслан го оценяваме. За твое съжаление крадливи инцтаграмерки с ефтини мераци, злоупотребяващи с въпросния труд, могат само да си мечтаят да се наредят до тях. 

А Пепа специално хич не е фенка на наглата толбухинска мумия, някой да вземе да и подшушне как въпросната си е присвоила нейна песен. 

  • Haha 3
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Lelqtian каза:

Труда на хора талантливи като Орхан Мурад, Пепа и Руслан го оценяваме. За твое съжаление крадливи инцтаграмерки с ефтини мераци, злоупотребяващи с въпросния труд, могат само да си мечтаят да се наредят до тях. 

А Пепа специално хич не е фенка на наглата толбухинска мумия, някой да вземе да и подшушне как въпросната си е присвоила нейна песен. 

Не се притеснявай. Още когато излезна песента писах на Пепа. Каза, че харесва изпълнението, защото все пак това била Преслава ;) 

Хубав ден :) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имаше един пост, че по време на пандемия нямаме нужда от хора на изкуството. Малко е грубо, но е вярно. Не казвам тези хора да умрат от глад, но не са от първа необходимост. А Галин/Ема/... не са прави, защото и персонала в дискотеките, взима тлъсти бакшиши като тях. Това, че са работили на черно и сега са в безизходица си е техен проблем. Имат минимални помощи, ще се хванат да метат улиците за 500 лева. 

преди 11 минути, Lelqtian каза:

Това че матряла не е следва дадените указания го видяхме още при първите мерки.

Проблема при Спонджбоб и особено при новоизлюпения травестит е позата "работи ми се" и "помислете за обслужващия персонал на шмъркотеките". А при втората - и новоизлюпената фенщина на де що има  концперативна теория някъде из интернет. Чете поста за чипиране, скопяване и другите глупости се постарах да ги позабравя? 

Това което повече ме е яд, полицията пак се измъкна. Моловете можеха да си бачкат. Само трябваше да има регулация. Но нашите са научени да не работят. Много ми бърка в здравето това. А за дискотеки, нямаме нужда от тях. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 1 час, AysheYaneva каза:

Доколкото ми е известно не живеем заедно от което следва че къщите са МИНИМУМ 2!

3. Много яка песен, само да беше на български. Зариби ме, а я бях оплюл.

преди 1 час, Hurricane каза:

Според теб дали Орхан Мурад, Пепа или Руслан Мъйнов ще тръгнат да свалят този машъп при положение че го пее Преслава, пак повтарям ПРЕСЛАВА и това за тях е някакъв вид признание, а и да не забравяме, че този машъп им носи дивиденти и на тях по един или друг начин. Най-малко интерес към оригиналите. Това може да се види и в коментарите под песните им. Стига вече с вашите глупости! 
Оценявайте труда и таланта на хората!

На Пепа песента се оказа авторска, а текстът е на Хантонина Шматката!

преди 55 минути, Fast каза:

Само антиваксъри в тази чалга. Не се диша.

Поредната зачеркната кралица!

https://trafficnews.bg/bohemi/pevitsata-yunona-ne-podkrepiam-merkite-viarvam-196437/ 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не видях някой да ги кара да се ваксинират. Кво са тръгнали да си правят реклама. Па и те не са тръгнали да умират. Тоя вирус убива само работещи хора, по животни не ходи особено. 

  • Like 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Не видях някой да ги кара да се ваксинират. Кво са тръгнали да си правят реклама. Па и те не са тръгнали да умират. Тоя вирус убива само работещи хора, по животни не ходи особено. 

Представяш ли си, ако Малина беше антиваксърка и й забранят да пътува, ако не си бие инДЖекСия. Човекът от Испания никога нямаше да си види капарото обратно :D

 

 

  • Haha 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Представяш ли си, ако Малина беше антиваксърка и й забранят да пътува, ако не си бие инДЖекСия. Човекът от Испания никога нямаше да си види капарото обратно :D

 

 

Той пък толкова дребнав и назадничав, Тя можеше по камера да им върти гюбеци и да си отваря устата. Пък дал й ги е парите вече, нейни са се. Негодник!  

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Hurricane каза:

На мен пък “Спомен”. Там гласът ѝ те разтапя ❤️ 

Като цяло няма слабо. А песента на Пеги Зина я имаме в изпълнение на Теодора - "Върни ми". Много хубава песен.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , WindWalkerMonk каза:

Аз пък Студена. Мноооого е добре. Това за мен е най - доброто изпълнение. 

Страхотна е. Една от най-хубавите песни на Пепа. Интересна ще ми е реакцията й за изпълнението. Дано го оцени. 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Като цяло няма слабо. А песента на Пеги Зина я имаме в изпълнение на Теодора - "Върни ми". Много хубава песен.

На мен пък тази гръцка песен ми идва излишна. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Hurricane каза:

На мен пък тази гръцка песен ми идва излишна. 

На мен ми допаднаха всички изпълнения, по-скоро този рефрен от песента на Руслан.... но добре го е направила, нека има и нещо такова. :) 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Hurricane каза:

На мен пък тази гръцка песен ми идва излишна. 

Много тъпа песен, аз превъртях и ми се стори, че на-ймного нея пее. 

  • Like 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 часа , Danger. каза:

Ок, цял ден четем как Пресич “била съсипала” колежките си с един ретро микс (който ме кефи, ама май ще ми опротивее от Пресовите). 

Хората са зажаднели за ретро, готиното е, че е изпяла песни, които не са били толкова популярни и на хората им е интересно да ги чуят. Примерно ако микса беше на Жива рана, Луда по тебе и другите там подобни, въобще нямаше да го има тоя интерес.

И кои точно песни от машъпа не са били популярни, освен тази на Пеги Зина? 

Всичкото е златни до златно. Това, че в клубовете не пускат балади, не значи, че не са били популярни. Миг моя имаше изтрит клип с 4 милиона гледания например. 

Ето затова стария фолк ще е повече от сегашния. Представяш ли си след години някоя да направи машъп със сегашните еднообразни бози. 

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Willy каза:

Ако 2020 имаше една песен, другата година не очаквайте нито една. Следват само машупи!
image.png

Машупи е по-добре от изсмукани от пръстите кючеци 😄

 

Пък и има глас, може да си позволи да ги ИЗПЕЕ😄😄

  • Like 3
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Как ще коментирате факта, че на 8 декември - Студентския празник, нито една песен не си покачи гледанията? Дори и кючеците. Досега всяка година имаше доста гледания на песните на този празник. 

Няма да се учудя и гледанията на Нова Година да са доста по-слаби от предишните години.

  • Like 2
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...