Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Ужас. Направо да сливат Пайнер с Гранд и да се свършва това мъчение. Сръбско та сръбско. Как един сърбин не пропя на български?

Евала на Емануела, че Сердар навремето записа песен с нея на български. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, GSA каза:

Ужас. Направо да сливат Пайнер с Гранд и да се свършва това мъчение. Сръбско та сръбско. Как един сърбин не пропя на български?

Евала на Емануела, че Сердар навремето записа песен с нея на български. 

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Danger. каза:

Какво общо има между тези две песни?

 

 И двете са писани за мъж!

Че чак и един и същ...

  • Haha 5
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, asylum каза:

Стига с тая мушама. Къде е темата за оригинали и кавъри? 

Верно. Коментира се 24/7 от трите й най запалени фена в форума, сякаш е изкарала новият микс за маса на Наско ментата. Да не забравим че и Цецо и Рико мачкаха с машУпа, а Емилия има микс с над 10м.

После галеновите сме спамили!

  • Like 1
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Верно. Коментира се 24/7 от трите й най запалени фена в форума, сякаш е изкарала новият микс за маса на Наско ментата. Да не забравим че и Цецо и Рико мачкаха с машУпа, а Емилия има микс с над 10м.

После галеновите сме спамили!

Сега ще се коментира това тези дни ХИТ!

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Верно. Коментира се 24/7 от трите й най запалени фена в форума, сякаш е изкарала новият микс за маса на Наско ментата. Да не забравим че и Цецо и Рико мачкаха с машУпа, а Емилия има микс с над 10м.

После галеновите сме спамили!

Цецо и Сашка имаха около 80К за първото денонощие. 
Такъв микс на Емилия не откривам.


Цяла година ви четяхме статистиките и прогнозите за 4 дуета на Галя, сега ще мълчите!

  • Like 2
  • Haha 3
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Hurricane каза:

Цецо и Сашка имаха около 80К за първото денонощие. 
Такъв микс на Емилия не откривам.


Цяла година ви четяхме статистиките и прогнозите за 4 дуета на Галя, сега ще мълчите!

Greetings darlin'

 

  • Like 1
  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Hurricane каза:

Цецо и Сашка имаха около 80К за първото денонощие. 
Такъв микс на Емилия не откривам.


Цяла година ви четяхме статистиките и прогнозите за 4 дуета на Галя, сега ще мълчите!

Ех, ми сега като ти го подадоха ... кога ще се научиш, че макар в много отношения да е номер 1 Преслава, има и такива в които я бият. Последните години дори повечко. 

 

  • Like 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, WindWalkerMonk каза:

Ех, ми сега като ти го подадоха ... кога ще се научиш, че макар в много отношения да е номер 1 Преслава, има и такива в които я бият. Последните години дори повечко. 

 

Да, така е. В клипове особено такива, направени с телефон във ваната :) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много готин микс от Преслава. Нищо не може да ме накара да спра да харесвам гласа на тази жена! Такъв тип дрезгави и драматични гласове винаги са ми въздействали повече от по-нежните. Повече би отивало на името й микс с нейните си песни, но е удоволствие да я слуша човек каквото и да пее. Ето това значи да си адаптивен. Винаги намира начин да е интересна на публиката. Това е и причината да е все още актуална и да вълнува народа.

Разбира се, че за име като нея ще е по-добре да привлича интерес с високо ниво на продукцията си, а не с постоянно информиране за личния си живот в инстаграм и машъпи, но пак е по-добре от нищо. Амбицията да е все актуална и таланта ще я държат още много години в топа. Дано само наблегне повече върху собствената си дискография и да разреди рекламирането на какво ли не! 

 

  • Like 5
879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ок, цял ден четем как Пресич “била съсипала” колежките си с един ретро микс (който ме кефи, ама май ще ми опротивее от Пресовите). 

Хората са зажаднели за ретро, готиното е, че е изпяла песни, които не са били толкова популярни и на хората им е интересно да ги чуят. Примерно ако микса беше на Жива рана, Луда по тебе и другите там подобни, въобще нямаше да го има тоя интерес.

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Hurricane каза:

За 3 години...

Преслава ще ги направи за макс година и половина!

Оптимист😅 На Емилия микса не е съставен от 5 песни, изпяти за 3 минути.
Преслава си е направила машупа точно по калъп на хит. Почва бавно, минава на бързо и ритмично, и забива с яка част (гръцката песен) накрая. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 часа , Willy каза:

i-

 

До днес не виждам смисъла на този дует.

преди 6 часа , Willy каза:

Ако е за техния пазар - хубаво. Ма едва ли тая е намерила някой известен, така че пак тука ще ни тероризират. Този не съм го чувал.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...