Jump to content



Online: Лорена - Мръсен топ


Препоръчани коментари

Готини визии, много е яка, но песента не е мой тип. Оцко е по издишал и от Боби Павлов към днешна дата. Наистина искам да пусне вече нещо мазно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквах повече. Имали са идея за добър клип, но всичко се е провалило като е викнала Скерлев за режисьор. Песента е слаба според мен, жалко...

 

p.s. кажете на тази фирма да си намали логото на клиповете, защото заема 25% от екрана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много гадна песен. Стоп-кадърът за обложката в ютуб е ужасен, но видеото ме кефи.

Няма да го слушам и гледам повече, разбира се :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Един от най-добрите клипове за годината. Очаквах го от Лорена! Много добри клипове, песни, присъствие.... Страхотна е! Песента разбира се, хареса ми и то много! Не е като любимата ми е "Все ми е тая" или пък "Нищо", "Вредна" или "Жена за лудницата", но пак е най-доброто за тази компания. ❤️ Старае се и пуска най-добрите неща. Искаше ми се да бъде в Пайнер честно казано! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо не ми хареса хич, звучи като претоплена манджа, подобна на всичко останалото, което предлага, но с тъп текст и незапеваема музика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Видеото не мога да го гледам, много е гадно, иначе самата песен ме кефи, особено на припева, не мисля, че точно нейните текстове са пяти, винаги са интересни и по-различни, доста се старае. Изпяването обаче този път е зле, не й се разбира на моменти, "Грозен край" беше топ, изобщо не разбрах защо не стана голям хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе гледам клипа вече 3ти път, за моя собствена изненада със звук!!!!! ама едно нещо не спира да ме човърка.

Ся къща на ужасите, хубуу. Героите вътре са някви хорър персонажи. Нашта .... мома ... и тя с тях, ма какво чудовище се предполага да е, че нещо ми убягава? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тва е песен на Оцко и се разбира какво пее изпълнителя? Не може да бъде...

Сещам се, че на "Жена за лудницата" и търсих текста щото грам не разбирах какво се пее...

Готин клип е, звука тоя път е добре и не е прекалено с обработката (Оцко да не е ударил 2 мастики?). Приликата с Дженифър Бенедикшън е нарочна, перуката е негова...нейна...все тая. При Емануела също приликата с Парини е търсена.

Чудя се коя ще се направи на Урсула, Преслава може би?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...