Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 13 минути, Wild_Style каза:

Нека всички да се учат от нея!  :1000(30):

Като си представя каква депресарска работа е, ми се отщява да я чуя. По-добре да си пусна "Да вдигнем шум" или "Щрак" - доказани лекове против Ковид!

  • Like 2
  • Haha 5
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Gerganafen каза:

Като си представя каква депресарска работа е, ми се отщява да я чуя. По-добре да си пусна "Да вдигнем шум" или "Щрак" - доказани лекове против Ковид!

Много ми стана тАжно от този коментар :laughing:

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Wild_Style каза:

Много ми стана тАжно от този коментар :laughing:

Пусни си горе споменатите от мен песни, ще ти стане по-добре!

В интерес на истината съм на работа и не мога да пусна никоя песен. Утре може да чуя предложението на клонинга на младата Гергана, дано не рева много!

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая дебелана пак ли е изкопирала Били Айлиш? 

  • Haha 3
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, Gerganafen каза:

Пусни си горе споменатите от мен песни, ще ти стане по-добре!

В интерес на истината съм на работа и не мога да пусна никоя песен. Утре може да чуя предложението на клонинга на младата Гергана, дано не рева много!

Who?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Gerganafen каза:

Някои я сравняваха по излъчване с Гергана преди, и наистина има някаква прилика.

Каква Герана, това е точно алиескпрес версията на Били, начина и на пеене, а стила е изцяло изкопиран от нея.

  • Like 3
  • Haha 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, Starboy каза:

Каква Герана, това е точно алиескпрес версията на Били, начина и на пеене, а стила е изцяло изкопиран от нея.

Така е. Просто имаше такива коментари след кастинга, преди да почне да вади собствена "БГ Били" продукция.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Willy каза:

100 живота звучи като masterpiece в сравнение с трите й измислени песнички.

Съвсем си изпляскал легена, бро... 

Че Виктория копира Били Айлиш е факт, но че музиката и е на страшно високо ниво също. Къде сравняваш типичния Ганев комерсбприличаш на 10 други с музика, която наостина си е напрсво изкуство. 

Представи си Галенс със 100 живота на Евровизия... 🤣

  • Like 3
  • Haha 3

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Vancho каза:

4млн за любимата ми чалга песничка  тоя сезон + 8к видеа в тик-ток! :happyppl:

 

Дори са и малко... Но поне се затвърди като по успешно име от Тита и отново е с хит, макар не на нивото на старите и такива.

 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

Съвсем си изпляскал легена, бро... 

Че Виктория копира Били Айлиш е факт, но че музиката и е на страшно високо ниво също. Къде сравняваш типичния Ганев комерсбприличаш на 10 други с музика, която наостина си е напрсво изкуство. 

Представи си Галенс със 100 живота на Евровизия... 🤣

Не, представи си Галена да направи тази песен и клип. Феновете ѝ тук щяха да направят потоп от скуърт.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

И Тита, и Дара, и Гери-Никол не успяха да се задържат като мегазвезди, както бяха стартирали и първите им песни бяха фурор и буквално бяха почти навсякъде. Но все пак и трите отвреме на време уцелват нещо, макар и сезонно.

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DarkChild каза:

Не, представи си Галена да направи тази песен и клип. Феновете ѝ тук щяха да направят потоп от скуърт.

Щяхме да слушаме как Галена не се страхувала да прави различна и качествена музика, на какво световно ниво е, как е разцепила цялата конкуренцив и дори и да не стане хит, е най доброто. Познат реперъоар. 

Всяка една невзрачна комерска, изпълнена от Галена тук ще се изкарва като нещо галактическо. Пресни примери са Феноменален, която беше поредния Зоопарк, но към днешна дата се опитва да се издигне в статут като нещо извънземно добро и нечувано. Или Паника, за която редовно слушаме какъв брутализъм била, а същите хора разправят колко е изчерпан Оцко... Ако Сърцето ти е мое или Пие ми се бяха нейни, също щяхме да слушаме обичайната им пледоариа... Много досадно... 

  • Like 4
  • Confused 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Danger. каза:

И Тита, и Дара, и Гери-Никол не успяха да се задържат като мегазвезди, както бяха стартирали и първите им песни бяха фурор и буквално бяха почти навсякъде. Но все пак и трите отвреме на време уцелват нещо, макар и сезонно.

 

 

 

Но пък Гери Никол за малкото време в което бе на върха, и еуфорията и беше по осезаема от който и да е период на Галена, и има хит от ранга на Направо ги убивам, който никой в чалгата няма последната десетилетка, изключая Азис и Наско Ментата. До толкова беше успешна и вървежна Гери Никол, че цялата чалга и подражаваше, наред с Галени, ДесиСлави, Александрови и други големи имена. Нека сега галеновите се вживяват как тази или онази искала да прилича на Галена, а забравят как цяла година Галена се опитваше да прилича на Гери Никол... 

  • Like 5

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Slavi каза:

Нека сега галеновите се вживяватв как тази или онази искала да прилипа на Галена, а забравятв как цяла година Галена се опитваше да прилипа на Гери Никол... 

Ти май няма да имаш коментар в който да не свържеш Галена с нещо. :D 

По какви критерии съдиш, че Галена е искала да бъде като Гери-Никол?

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...