Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 46 минути, Slavi каза:

Тук на феновете на Диариа ясно ли им е, че си изкарва 1/4 от плейбеченето с песни на Деса - Две сърца, Птица скитница и Мъжете са редовни в програмата. 

Деса не пее по своите Класа или Живее ми се😆

А тя изобщо има ли такива? 😃 А и факта, че сравняваш Ариа с 1годишна кариера и Десислава с 20 годишна - аз междудругото като съм бил нямаше нито една песен на колега - май само кючеците на Галена и Роксана, всичко друго са кючеци и нейните песни - някой по 2-3 пъти

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, SG каза:

Подценяване към нея винаги е имало. Не знам как сред почти 25 години още не е ясно за такива като нея и Камелия, че явно са достатъчно големи звезди щом въобще ги обсъждаме така към днешна дата. Изградили жанра в началните години и все още с потенциал да мачкат редом с тези, които са се раждали, когато вече са били на върха.

Стратегия й трябва на Десислава. Няма ли да си наеме вече някой пи ар, който да я подбутва към адекватното използване на потенциала. Равна няма да има и дори в Рамания ще са длъжни да го признаят.

Пишещитв в рама са последните, на които нещо трябва да се доказва. Никий нищо не им дължи. Нито Деса, нито феновете и. 

Докато някои тук изпадат в оргазъм, че пуснали някоя мизерница в клуб пред 300души (няма да коментирам интелектуалния потенциал на присъстващите в  тези заведения. Липсата на такъв е повече от ясен), Деса я гледат по 2 милиона зрители от цяла България и обсъждат в почти всяко едно бг домакинство. Първите прибират по 1000 лв, за да се чекнат по клубовете, втората е с утвърден хонорар без значение им ли хит или не, а сега прибира 5цифрен хонорар за участието си в Маскирания. Нека да и е зле😁

 

А, че я изкарват българската Селин, гласище и талант на всички жанрове е само бонус за феновете и това троши доста форумски психики. 

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Гальо каза:

А тя изобщо има ли такива? 😃 А и факта, че сравняваш Ариа с 1годишна кариера и Десислава с 20 годишна - аз междудругото като съм бил нямаше нито една песен на колега - май само кючеците на Галена и Роксана, всичко друго са кючеци и нейните песни - някой по 2-3 пъти

Коя и какво дали има? Ако питаш за Ариа и хитове - не, няма разбира се. Има само една разбита пуЙка с т. 

Това, че изтъквам, че едната си прави участията с песните на другата, не означава, че ги сравнявам. Искат ви се подобни сравнения. 

Ние в групата на Деса всяка седмица се смеем на опитите на Ариа да пее Десови песни, амс Гальо като бил на нейно участие не пяла... След малко за Гальо специално ще бъдат качени опитите и😘

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моят фаворит сред младите - Ивета Костова. Ебати гласището има това момиче. Никоя от новото поколение не може да ѝ се опре по глас. Освен това има по-особено излъчване от масовката, леко едно такова "студено", което създава илюзията за повече клас (нали във форума припадат по това определение, хаха), та дори и чекнеща се и държаща се провокативно. И тогава не изглежда евтино като други. 

И направи супер показно и на млади, и на стари, изпълнявайки нова песен и то на дебютно участие на концерт. Е, те т'ва е Кралица! Но не мисля, че ще има успехи. В попа май щеше да е по-добре. 

 

  • Like 6
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, ice_hot_sm каза:

Моят фаворит сред младите - Ивета Костова. Ебати гласището има това момиче. Никоя от новото поколение не може да ѝ се опре по глас. Освен това има по-особено излъчване от масовата, леко едно такова "студено", което създава илюзията за повече клас (нали във форума припадат по това определение, хаха), та дори и чекнеща се и държаща се провокативно. И тогава не изглежда евтино като други. 

И направи супер показно и на млади, и на стари, изпълнявайки нова песен и на дебютно участие на концерт. Е, те т'ва е Кралица! Но не мисля, че ще има успехи. В попа май щеше да е по-добре. 

 

И аз много я харесвам, ама изпълнението от концерта е студиен запис. На посления припев си личи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, ice_hot_sm каза:

Обаче малко е сбъркана представата на някои за хит, за които критерият е само "пускане в дискотеките" . Това е просто един от компонентите, но не и единствен и категоричен. Както не е показател самостоятелно и компонентът "гледания в нета". Да не е просто един сух пост, ще дам няколко примера:

• "Пясъчни кули" на Глория - балада, непускана в дискотеките, но е последният ѝ истински хит; масово одобрявана

• "Ангелите плачат" на Десислава и Джордан - същата ситуация като с песента на Глория, като тук имаме и генериран голям брой гледания в YouTube 

• един пример и от попа - "How we end up" на Поли Генова - мижави гледания; за пускане по клубовете-съмнявам се да е много въртяна, за сметка на това има супер силни медиен интерес и ротация по радиата; първенец в много класации - истински хит

• и последният пример - десетки песни с млн. гледания, тук-таме пускани по дискотеките, провъзгласени за хит първоначално, а всъщност оказали се поредният флоп

• един пример и за песен която са я пуснали 2-3 пъти, има мижави гледания, но на определени потребители им харесва или я имат за любима или качествена и я изкарват ХИТ, а реално е баси флопа. 

Много ми е смешно когато е очевидно че са флопнали, но нали е любимка и си и измисляме различни фактори. 

Песента на Поли сигурно е страшен флоп, а това че я пускат по радиата зависи от екипа на изпълнителя. А класации за които никой не е чувал, като тази на сигнал, не са фактор.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, ice_hot_sm каза:

Моят фаворит сред младите - Ивета Костова. Ебати гласището има това момиче. Никоя от новото поколение не може да ѝ се опре по глас. Освен това има по-особено излъчване от масовката, леко едно такова "студено", което създава илюзията за повече клас (нали във форума припадат по това определение, хаха), та дори и чекнеща се и държаща се провокативно. И тогава не изглежда евтино като други. 

И направи супер показно и на млади, и на стари, изпълнявайки нова песен и то на дебютно участие на концерт. Е, те т'ва е Кралица! Но не мисля, че ще има успехи. В попа май щеше да е по-добре. 

 

Мен много ме е яд за Таня Маринова! Пее страхотно на живо! Но досега не е случила на хубава песен...

Или не си дава много зор, а предпочита да пее по сватби и подобни.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, penakavalli каза:

И аз много я харесвам, ама изпълнението от концерта е студиен запис. На посления припев си личи.

Изобщо не усетих да е запис. Все ми се струва, че си е на живо, но може. Макар че специално на нея не ѝ е нужен плейбек. Е, това трябва да новият лидер. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам дали връзките ще се отворят, но все пак:

Лидия - Мъжете всичко искат

https://www.facebook.com/To6eTo0o/videos/10214704766211204/

Мелинда - Думи две:

https://www.facebook.com/To6eTo0o/videos/10214818670578742/

Данна Най неправилния мъж

https://www.facebook.com/To6eTo0o/videos/10214703502899622/

Джулия Мъжете всичко искат

https://www.facebook.com/To6eTo0o/videos/10214623116330008/

Ариа - Птица скитница

https://www.facebook.com/To6eTo0o/videos/10214584346840795/

Джулия И на всички като теб

https://www.facebook.com/To6eTo0o/videos/10214603954970986/

Малката Две сърца

https://www.facebook.com/To6eTo0o/videos/10214569752475945/

Ариа Две сърца

https://www.facebook.com/To6eTo0o/videos/10214576778731597/

 

Доника Две сърца 

https://www.facebook.com/To6eTo0o/videos/10214569327265315/

Отново Ариа и Две сърца

https://www.facebook.com/To6eTo0o/videos/10214433923880315/

 

 

И всичко това качено за последния  месец... 

Дали ще пеят Феноменален след 20 години? Отговора е ясен на всички ви. Колкото пеят Тихо ми пази и Знам диагнозата... И не не казвам, че няма единични случаи, в които някоя е изпяла Знам диагнозата или нещо друго старо на Галош. Казвам, че не е толкова редовна практика както е със старите хитове на Деса, Преса, Кама и малцина други. 

 

  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Willy каза:

• един пример и за песен която са я пуснали 2-3 пъти, има мижави гледания, но на определени потребители им харесва или я имат за любима или качествена и я изкарват ХИТ, а реално е баси флопа. 

Много ми е смешно когато е очевидно че са флопнали, но нали е любимка и си и измисляме различни фактори. 

Песента на Поли сигурно е страшен флоп, а това че я пускат по радиата зависи от екипа на изпълнителя. А класации за които никой не е чувал, като тази на сигнал, не са фактор.

К'во ми навираш реплики в клавиатурата, които не съм писал?! Т'ва че съм Десов не значи, че ще я превъзнасям навсякъде и за всичко. Къде видя да казвам, че песента ѝ е хит? Май четеш избирателно и си правиш асоциации, за които да се хванеш, та да има за к'во да опонираш после.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, ice_hot_sm каза:

Обаче малко е сбъркана представата на някои за хит, за които критерият е само "пускане в дискотеките" . Това е просто един от компонентите, но не и единствен и категоричен. Както не е показател самостоятелно и компонентът "гледания в нета". Да не е просто един сух пост, ще дам няколко примера:

• "Пясъчни кули" на Глория - балада, непускана в дискотеките, но е последният ѝ истински хит; масово одобрявана

• "Ангелите плачат" на Десислава и Джордан - същата ситуация като с песента на Глория, като тук имаме и генериран голям брой гледания в YouTube 

• един пример и от попа - "How we end up" на Поли Генова - мижави гледания; за пускане по клубовете-съмнявам се да е много въртяна, за сметка на това има супер силни медиен интерес и ротация по радиата; първенец в много класации - истински хит

• и последният пример - десетки песни с млн. гледания, тук-таме пускани по дискотеките, провъзгласени за хит първоначално, а всъщност оказали се поредният флоп

Докато си изкарват парите основно с участия по дискотеките, реалния успех на една песен може единствено да бъде измерен в това колко се пуска из тях. Другото са оправдания. И не може да сравняваме с попа, който колкото и да е набеден за западнал, изпълнителите там имат някви постъпление различни от клубни участия ;) 

преди 6 минути, ice_hot_sm каза:

Изобщо не усетих да е запис. Все ми се струва, че си е на живо, но може. Макар че специално на нея не ѝ е нужен плейбек. Е, това трябва да новият лидер. 

Освен ако не си бил в самата зала, няма как да си я чул на живо, може, не може, дори решилите да пеят на живо после от кокошарник Тв им монтират плейбека за излъчването. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Willy каза:

• един пример и за песен която са я пуснали 2-3 пъти, има мижави гледания, но на определени потребители им харесва или я имат за любима или качествена и я изкарват ХИТ, а реално е баси флопа. 

Много ми е смешно когато е очевидно че са флопнали, но нали е любимка и си и измисляме различни фактори. 

Песента на Поли сигурно е страшен флоп, а това че я пускат по радиата зависи от екипа на изпълнителя. А класации за които никой не е чувал, като тази на сигнал, не са фактор.

Ясно е, че Сърцето ти е мое няма да стане хит. Нито пък може да се изкара нещо велико откъм музикално естество. Все пак е комерска за клубовете. На мен ми харесва и няма нужда да е мегахит, за да ми харесва. Когато ДесиСлава имаше клубни хитове като Много съм добра и Да вдигнем шум, феновете я съсипвахме от критика, защото за нас това не е постижение. Когато любимката ти има вечни класики, които ги пеят 3 поколения, няма как да ни стопли душите това, че са пуснали някъде новата и песен. 

Както певицата, която харесваме е нива и класи над колежките и, така и феновете и имаме съвсем други представи и подбуди от феновете на повечето чалгаджийки. Няма как да разбереш за какво ти говоря, защото за теб оше черешката на тортата ти е да мине някоя песен 10 милиона. А стане ли въпрос за облика на любимкат ти пред цяла България, а не в клубовете, можеш само да се червиш и да няма какво да кажеш. 

 

Благодаря ви, че правите Деса наравно коментирана с актуалните на дене последно време. Последната година почти не се пишеше за нея, а откакто напусна Пайнер пак е топ тема. 

 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, Slavi каза:

Коя и какво дали има? Ако питаш за Ариа и хитове - не, няма разбира се. Има само една разбита пуЙка с т. 

Това, че изтъквам, че едната си прави участията с песните на другата, не означава, че ги сравнявам. Искат ви се подобни сравнения. 

Ние в групата на Деса всяка седмица се смеем на опитите на Ариа да пее Десови песни, амс Гальо като бил на нейно участие не пяла... След малко за Гальо специално ще бъдат качени опитите и😘

 

Ама какво се вживяваш все едно ми доказваш нещо божествено 😃 Ти не можеш да признаеш един от успехите на Ариа, а ми се правиш на обективен. В началото каза че няма участия - показах ти че има по 10-15 на месец. Нямало хора на тях - показах ти, че е фул. Нямала приеми, хитове - днеска показаха Живее ми се 😃 Уж опити щеше да ми показваш, тя изпяла 2 песни за 1 година, голямо чудо. Дори не знам що за нелепо сравнение правим 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Slavi каза:

Благодаря ви, че правите Деса наравно коментирана с актуалните на дене последно време. Последната година почти не се пишеше за нея, а откакто напусна Пайнер пак е топ тема. 

 

За Деската винаги ще се говори - човек/глас, доказал се през годините! Само да е малко по-активна с песните, друго не искам хихи

Вчера един от колегите ми чужденци ми говореше за нея - преди време я слушал как пее на Mad Secret Concert и е мега възхитен. И се замислих колко ми липсват такъв тип събития, а не клубни участия.. Но сега май няма кой да оцени подобно нещо.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Slavi каза:

Какво му отговаряш изобщо. Няколко потребителя не фенове на Деса също потвърдиха, че са я чували. 

Той наврвмето спореше, че Мама ураган била по голям хитбоъ И на всички като теб, после като Ангелите плачат смаза баладата на Фики и Галена също се тръшкаше. Стигна донтам да обяснява, че Да вдигнем шум не била хит, а само оригинала бил такъв. И След 1000 жени се опитваше да омаловажи... 

Отново ли си измисляме пълни глупости?

За МамаУраган не помня, ама баладата на Галена и Фики изобщо не съм я изкарвал нещо повече от Ангелите , нито съм я бутал за някакъв голям хит.  Къде съм се “тръшкал” ? :D 

Измислица е и това, че съм казвал, че “Да вдигнем шум” не е била хит. Казах, че не гръмна повече от оригинала и съответно оригинала остана като по-големият хит в дискотеките. :) 

Май някой друг се тръшка, че Деската няма да помирише хит и като “Живее ми се” тая година. 

  • Like 7
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Slavi каза:

Благодаря ви, че правите Деса наравно коментирана с актуалните на дене последно време. Последната година почти не се пишеше за нея, а откакто напусна Пайнер пак е топ тема. 

 

Слави, извинявай, но не виждам някой тук да се вълнува от Деса. Забелязвам друго, че в последно време няколко човека сте се активизирали да я бутате в дискусиите. Започва да става досадно.

  • Like 6
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, Slavi каза:

Пишещитв в рама са последните, на които нещо трябва да се доказва. Никий нищо не им дължи. Нито Деса, нито феновете и. 

Докато някои тук изпадат в оргазъм, че пуснали някоя мизерница в клуб пред 300души (няма да коментирам интелектуалния потенциал на присъстващите в  тези заведения. Липсата на такъв е повече от ясен), Деса я гледат по 2 милиона зрители от цяла България и обсъждат в почти всяко едно бг домакинство. Първите прибират по 1000 лв, за да се чекнат по клубовете, втората е с утвърден хонорар без значение им ли хит или не, а сега прибира 5цифрен хонорар за участието си в Маскирания. Нека да и е зле😁

 

А, че я изкарват българската Селин, гласище и талант на всички жанрове е само бонус за феновете и това троши доста форумски психики. 

За като цяло имам в предвид, че е подценявана, не само в Рамания. Още от едно време, когато борбата за лидерство беше с Глория и Ивана, за чиято борба днес някак дори не се обръща достатъчно внимание на факта, че ние и Камс тийм завършихме като победители. Както няма да се обръща внимание и ако някой ден евентуално двете надживеят кариерно Преслава и Галена. За жалост българина като чуе конкретно името ДесиСлава както си я свързва с талант, така и не я свързва с опцията да е най-голямата евър, а феновете й и някои от добре запознатите с нея знаем защо такова твърдение изобщо не би било повод за смях. С различни кариерни ходове Десислава можеше да е винаги един от неопровержимите лидери на последните 20 години и дори и само творческото й дълголетие и признатия от цялата държава талант да я изстрелват високо над всичките. Но нашата е нелеп случай и дори някой ден евентуално да стане свидетел на залезите и на най-новата генерация пак няма да се старае да е достатъчно сериозна, за да се види ясно, че при нея не е само единия талант.

Но не е и чак толкова длъжна тя да го прави, всъщност. В световен мащаб със сигурност има дори по-неадекватни от нея с дългогодишни успехи, просто мениджърският екип им е за 6+. Просто в държава като нашата изпълнителите сами трябва да си подбират такъв екип и не всеки има усета на една Галена. Тези, които са като Десислава са обречени на вечно подценяване и на мачкане от страна на далеч по-зациклили и бездарни нови и нови имена. И въобще няма да е странно, че феновете на такива я подценяват.

Ето, Маскираният певец е най-новия пример. За n-ти път всички я хвалят за гласа така както не са правили за никоя чалгарка, но след като свърши предаването масата ще си останат просто с приятното усещане за нея, както предните пъти. Но ако в такъв момент Десислава знаеше какво да прави или пък слушаше правилния човек щеше вече да подготвя някоя силна, тежка песен за народа, която да пусне дни преди да си свали маската, когато хората ще са се наслушали с удоволствие на таланта й и навярно ще се заинтересуват и от новото й творчество. С Някой ден и Випа се получи нещо подобно. А към момента това, което ще видят хората ако я потърсят е Сърцето ти е мое, която още с началния отсвир ще ги накара да сменят песента. Очаквам още една такава мазнотия скоро, за да се опита поне чрез тласъка в риалитито да влезе в клубовете, нищо че двете са взаимно изключващи се неща.

преди 15 минути, Slavi каза:

Ясно е, че Сърцето ти е мое няма да стане хит. Нито пък може да се изкара нещо велико откъм музикално естество. Все пак е комерска за клубовете. На мен ми харесва и няма нужда да е мегахит, за да ми харесва. Когато ДесиСлава имаше клубни хитове като Много съм добра и Да вдигнем шум, феновете я съсипвахме от критика, защото за нас това не е постижение. Когато любимката ти има вечни класики, които ги пеят 3 поколения, няма как да ни стопли душите това, че са пуснали някъде новата и песен. 

Както певицата, която харесваме е нива и класи над колежките и, така и феновете и имаме съвсем други представи и подбуди от феновете на повечето чалгаджийки. Няма как да разбереш за какво ти говоря, защото за теб оше черешката на тортата ти е да мине някоя песен 10 милиона. А стане ли въпрос за облика на любимкат ти пред цяла България, а не в клубовете, можеш само да се червиш и да няма какво да кажеш. 

 

Благодаря ви, че правите Деса наравно коментирана с актуалните на дене последно време. Последната година почти не се пишеше за нея, а откакто напусна Пайнер пак е топ тема. 

 

Най-големите са си така- напускат и се връщат, и не спират да са обсъждани. Ама и Десовите трябва до сме далеч по-нагли. В Рамания е лесно да се манипулира мнение ако нещо се повтори сто пъти и не ни мига окото да преувеличаваме и лъжем. Проблемът е, че 30-годишни мъже да тръгнем да се занимаваме всеки ден с такива глупости е смешно, макар и понякога да отиваме натам. 😄Трябва някак и новата генерация да я хареса и те да поемат щафетата, но това не знам как би станало докато самата Десислава си движи кариерата по горепосочения начин.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, Гальо каза:

Ама какво се вживяваш все едно ми доказваш нещо божествено 😃 Ти не можеш да признаеш един от успехите на Ариа, а ми се правиш на обективен. В началото каза че няма участия - показах ти че има по 10-15 на месец. Нямало хора на тях - показах ти, че е фул. Нямала приеми, хитове - днеска показаха Живее ми се 😃 Уж опити щеше да ми показваш, тя изпяла 2 песни за 1 година, голямо чудо. Дори не знам що за нелепо сравнение правим 

Пишеш пълни глупости. Така както е имало снимки от добре напълнени участиа на Ариа, така е имало и снимки на полупразни, заради които съм казал, че са празни. Същото е и с бройката. Когато се пишеше, че няма участия, реално нямаше такива. Когато започна да се ебе с клиентелата и започнаха да я канят дори твърде  доволно за певица без хит. След 2 месеца ще вземе да извади и хит и ти ще ми кажеш, че съм писал, че няма хитове. Супер смешно увърташ... 

Та към този момент Ариа има някакви участия и ходят доволно хора. На черното бяло няма как да кажа. Когато съм твърдял друго, е било друго. 

Какъв прием е това 5 човека да знаят песента ти. Кефиш се сякаш на стадион хиляди гърла я пеят😆😆😆

Тогава вече водим и Вторник беше за мегахит, защото има прием и се пее на концерт, а не на жалко клубно участие. 

 

Освен това се опита да намекнеш, че Ариа не пее песни на Деса. Дадох ти 3 линка от месец септември и все от различни участия, а сега се опитваш да го омаловажиш. Ти ли си господин обективност?

  • Like 1
  • Dislike 3

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Just_Me каза:

За Деската винаги ще се говори - човек/глас, доказал се през годините! Само да е малко по-активна с песните, друго не искам хихи

Вчера един от колегите ми чужденци ми говореше за нея - преди време я слушал как пее на Mad Secret Concert и е мега възхитен. И се замислих колко ми липсват такъв тип събития, а не клубни участия.. Но сега май няма кой да оцени подобно нещо.

За жалост не очаквам да бъде по активна. Всъщност това е причината да не е в топ 5. 2015-2016,когато беше активна и с концепция, доказа, че може да е средд топ имената. Сега иска да лапа целогодишно участия с една песен на година. Е, не става...

Иначе Мад концерта доста хора го помнят. Все пак беше излъчен навръх Нова година в национален ефир. Деска пее доста семпло тогава обаче. Свга е доста по смела и технична в подобни изпълнения. 

преди 55 минути, Danger. каза:

Отново ли си измисляме пълни глупости?

За МамаУраган не помня, ама баладата на Галена и Фики изобщо не съм я изкарвал нещо повече от Ангелите , нито съм я бутал за някакъв голям хит.  Къде съм се “тръшкал” ? :D 

Измислица е и това, че съм казвал, че “Да вдигнем шум” не е била хит. Казах, че не гръмна повече от оригинала и съответно оригинала остана като по-големият хит в дискотеките. :) 

Май някой друг се тръшка, че Деската няма да помирише хит и като “Живее ми се” тая година. 

И за двете песни на Галена твърдеше, че са по успешни, когато излязоха. Сега е логично паметта ти да изневерява. Няма и значение де. 

За Да вдигнем шум точно си твърдеше, че се прочула заради оригинала, а всъщност стана точно обратното. И пак няма  особено значение. 

Аз ще се тръшкам, че Деса няма хит. Ти ще се тръшкаш, че Галена не я гледат по 2 милиона зрители в национален ефир. Това е живота

  • Like 1
  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, Vancho каза:

Слави, извинявай, но не виждам някой тук да се вълнува от Деса. Забелязвам друго, че в последно време няколко човека сте се активизирали да я бутате в дискусиите. Започва да става досадно.

Дали някой се вълнува не знам, но няколко потребителя определено се опитват да дразнят десови от както напусна Пайнер и не изтърват повод да го направят.

Какво значи бутаме? Говорим за дискусии за попфолк, в които активно пишат 10ина потребителя. В реда на нешата е всеки да пише, за който си иска. Нима не е писнало и не е досадно за едни да се пише непрекъснато за Галена и Преслава. Или пък сега от скори за Ариа. На мен ми е досдно да чета за Ариа, на теб за Деса, и така... 

  • Like 1
  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , Willy каза:

@zai4eto82 тая Лияна нещо много купува гледания.🧐

Не знам, но непрекъснато ми я пуска автоматично. Dislike-нах я, но Ютуб продължава да ми я натриса. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Slavi каза:

 

 

Освен това се опита да намекнеш, че Ариа не пее песни на Деса. Дадох ти 3 линка от месец септември и все от различни участия, а сега се опитваш да го омаловажиш. Ти ли си господин обективност?

Че кой от новите не пее песни на Деси, Галена, Преслава итн..? Дори и Лидия, която се изкарва най-успешна от новите, им пее песните. 

Аз хич не го одобрявам това. Айде няколко песни, които са им любими, но да изкарват 60% от участията си с чужди песни и то на запис, ами не върви. Така взимат хляба на много други изпълнители, защото им пеят песните, а са на по-малка цена.

Btw за Деса. Без да цитирам всичките ви коментари, ще кажа че просто имам наблюдения да я изкарвате вървежна и с последните си 3-4 песни, което съвсем не е така. Песните са страхотни(без последната), но останаха недооцени. Деса може би няма нов хит от две години, но никога няма да бъде забравена, това е огромната й разлика с други забили като Джена. Тя и без нови хитове си е утвърден изпълнител който продължава да има успех с предаванията в които участва и името й винаги ще работи за нея и ще има участия. Доста над Ивана и Глория е ако питаш мен, но не и с последната продукция.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Slavi каза:

На тая живота и е флоп. 

Ариа е топ! Един ден ще го осъзнаеш!!!

Явно и тя си има хит - голям или малък, все тая!

преди 3 часа , Slavi каза:

Тук на феновете на Диариа ясно ли им е, че си изкарва 1/4 от плейбеченето с песни на Деса - Две сърца, Птица скитница и Мъжете са редовни в програмата. 

Деса не пее по своите Класа или Живее ми се😆

Ясно ни е, но повече ни вълнува Ариа.  ТОП! ТОП! ТОП! 😁😁😁

 

Как може тая мелодия да я дадат на Хоанг? Всичко е развалила.

Преди година лансирах Меди и не ви се вярваше...че ще го бъде...

с днешна дата, всички се изреждате да го хвалите. 

 

Ариа е следващата !!!

  • Like 4
  • Love 2
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, SG каза:

За като цяло имам в предвид, че е подценявана, не само в Рамания. Още от едно време, когато борбата за лидерство беше с Глория и Ивана, за чиято борба днес някак дори не се обръща достатъчно внимание на факта, че ние и Камс тийм завършихме като победители. Както няма да се обръща внимание и ако някой ден евентуално двете надживеят кариерно Преслава и Галена. За жалост българина като чуе конкретно името ДесиСлава както си я свързва с талант, така и не я свързва с опцията да е най-голямата евър, а феновете й и някои от добре запознатите с нея знаем защо такова твърдение изобщо не би било повод за смях. С различни кариерни ходове Десислава можеше да е винаги един от неопровержимите лидери на последните 20 години и дори и само творческото й дълголетие и признатия от цялата държава талант да я изстрелват високо над всичките. Но нашата е нелеп случай и дори някой ден евентуално да стане свидетел на залезите и на най-новата генерация пак няма да се старае да е достатъчно сериозна, за да се види ясно, че при нея не е само единия талант.

Но не е и чак толкова длъжна тя да го прави, всъщност. В световен мащаб със сигурност има дори по-неадекватни от нея с дългогодишни успехи, просто мениджърският екип им е за 6+. Просто в държава като нашата изпълнителите сами трябва да си подбират такъв екип и не всеки има усета на една Галена. Тези, които са като Десислава са обречени на вечно подценяване и на мачкане от страна на далеч по-зациклили и бездарни нови и нови имена. И въобще няма да е странно, че феновете на такива я подценяват.

Ето, Маскираният певец е най-новия пример. За n-ти път всички я хвалят за гласа така както не са правили за никоя чалгарка, но след като свърши предаването масата ще си останат просто с приятното усещане за нея, както предните пъти. Но ако в такъв момент Десислава знаеше какво да прави или пък слушаше правилния човек щеше вече да подготвя някоя силна, тежка песен за народа, която да пусне дни преди да си свали маската, когато хората ще са се наслушали с удоволствие на таланта й и навярно ще се заинтересуват и от новото й творчество. С Някой ден и Випа се получи нещо подобно. А към момента това, което ще видят хората ако я потърсят е Сърцето ти е мое, която още с началния отсвир ще ги накара да сменят песента. Очаквам още една такава мазнотия скоро, за да се опита поне чрез тласъка в риалитито да влезе в клубовете, нищо че двете са взаимно изключващи се неща.

Най-големите са си така- напускат и се връщат, и не спират да са обсъждани. Ама и Десовите трябва до сме далеч по-нагли. В Рамания е лесно да се манипулира мнение ако нещо се повтори сто пъти и не ни мига окото да преувеличаваме и лъжем. Проблемът е, че 30-годишни мъже да тръгнем да се занимаваме всеки ден с такива глупости е смешно, макар и понякога да отиваме натам. 😄Трябва някак и новата генерация да я хареса и те да поемат щафетата, но това не знам как би станало докато самата Десислава си движи кариерата по горепосочения начин.

Аз не мисля, че ДесиСлава трябва да се натрапва и да се бори с новите имена. А и както виждаме не се и опитва. Няма незамвними неща. В реда на нещата е да има нови по актуални. Деса поне не се излага с 5 флопа годишно, да драпа и да я отхвърлят както се случва с Кали, Анелия, Емануела, Джена, а и Емилия е тръгнала натам. Тя си работи в нейно темпо. 1-2песни годишно без значение колко е постигнала, прави дълги интервали между тях. В интерес на истината 2020 и е една от най слабите изобщо. Нито с Имаш ме, нито с новата и се получава... За сметка на това като тегли чертата в края на годината, ще е с по 8-10участия месечно и с тлъст хонорар от Маскирания. 

Иначе е ясно, че Деса не движи правилно кариерата си, но тя няма бюджета, с който разполагат други и издържа 2ма мъже и едно дете. Ще става и още по стисната и качеството на продукцията и ще падне както бе 2010-2013...

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...