Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 4 минути, Willy каза:

Screenshot-20200924-150443-You-Tube.jpg

Интереса към Анелия вече е минимален..

Нещо я прецакаха, няма е в тренда ... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, THE IIconic каза:

Онаа грозница Джулия да не се е отказала?

Коя беше тая? 

преди 3 минути, penakavalli каза:

Ваня е снимала клип. Песента ще се казва "Размазан".

Вчера видях снимка и прочетох Рамазан. 

  • Haha 3
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Роско каза:

Нещо я прецакаха, няма е в тренда ... 

Че повечето песни не влизат в тренда на първия ден, а и дори да са там не носи кой знае колко + гледания.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Krislena каза:

ЛИДИЯ ИЛИ СМЪРТ!!!!!!!!!!!!!! 

талант,харизма,глас всичко в едно !

 Преса и Галена да се пенсионират вече

 

 

Липсва ѝ усета за смислени и качествени песни! Галя и Преса няма да бъдат детронирани в близките години. Единствената, която има шанс е Данна, но трябва да се отърве от траверси като Диона!

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Lelqtian каза:

Ю мийн итс нот дъ сейм big kuku kurwa? Щото иначе не си обяснявам защо ни караш да търсим 10те разлики, като лично аз и една не намирам ;) 

На второто пикчър е инспекторката Лили от сръбското риалити Задруга. Не можах да не си спомня фотосесията със замазаните цицки на любимата ми Ендрюбулгариа

  • Love 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Hurricane каза:

Липсва ѝ усета за смислени и качествени песни! Галя и Преса няма да бъдат детронирани в близките години. Единствената, която има шанс е Данна, но трябва да се отърве от траверси като Диона!

И Данна няма да го направи. Трябва сила като Гери-Никол 2015/17 за да успее да детронира Галена и Преслава.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Hurricane каза:

Заради много абонати е. Заради това всички трябва да се махат оттам, защото няма да могат да влизат в тренда. Само Галя и Преса могат да си го позволят, но тя втората вече се отдели!

Хм не я знам каква е тази работа с многото абонати, но не се сещам в западни Трендове да съм наблюдавал такава аномалия клипове с подобни показатели от най-големия канал на съответната държава да не влизат в Трендинг цял ден и накрая да влизат по някакви задни места.

Ако при Планета вече ще е така- много прецакващо за старите изпълнители, за които в момента всяка реклама може да е от полза в борбата с новата генерация. Поне тази неволя на Пайнер се развива и след напускането на Деси Слава и вече може да обявим, че лошия им късмет не е заради присъствието й във фирмата. :D

преди 59 минути, Willy каза:

Screenshot-20200924-150443-You-Tube.jpg

Интереса към Анелия вече е минимален..

Анелия много рядко да е започвала с огромни цифри. Дай ми още стартира с под 200k в по-силна ера за YouTube.

Десислава и тя така. Хубавото при утвърдени имена като тях е, че началните цифри не говорят задължително за успеха. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, SG каза:

Анелия много рядко да е започвала с огромни цифри. Дай ми още стартира с под 200k в по-силна ера за YouTube.

Ама това не беше ли преди 4/5 години? Сега 150к за ден на топ име е равносилно на пълен провал.

През 2015/2016 и 200к бяха много силен старт, но сега под 200к е равен на мегаслаб старт, особено ако е уж на “топ име”. Ще видите, че това ще е поредният флоп.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Danger. каза:

Ама това не беше ли преди 4/5 години? Сега 150к за ден на топ име е равносилно на пълен провал.

През 2015/2016 и 200к бяха много силен старт, но сега под 200к е равен на мегаслаб старт, особено ако е уж на “топ име”. Ще видите, че това ще е поредният флоп.

И за 2016 не се водеше достатъчно силно под 200k, защото някои вече правиха над 300k. Но Дай ми още счупи всички очаквания. Някои песни си се развиват с времето. Конкретно в онези години по-лесно се правеха и 10, 20 милиона.

А и покрай промените в YouTube от миналата година критериите по-скоро се върнаха към тогавашните. За 2019 имахме 4-5 песни със старт над 500k, едната от които над 600k. За 2020- максимума за премиера е около 400k или там колкото беше Проблем. А с липсата на Планета на добри места в Трендинг кой знае как ще е в бъдеще.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, SG каза:

За 2020- максимума за премиера е около 400k или там колкото беше Проблем. А с липсата на Планета на добри места в Трендинг кой знае как ще е в бъдеще.

“И това ще отмине” имаше над 600 хиляди, а “100 живота” близо 500 хиляди.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Danger. каза:

“И това ще отмине” имаше над 600 хиляди, а “100 живота” близо 500 хиляди.

И това ще отмине съвсем съм я забравил, че е била с толкова. А за 100 живота ще се бичувам цяла нощ, че не се сетих.

Но представи си какво е положението щом имаме само една с над 500k и една доближаваща се, и то по време на карантина, в която всички са вкъщи и гледат. Извън карантината- едва 400k. А в началото на 2019 няколко песни една след друга чупиха рекорда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Vancho каза:

Обаче Деса е доста по-дебела от Андреа. 

https://vm.tiktok.com/ZSmxGtnb/

Значи утре вечер като дават Маскираният като пее поничката и гледайте коленета!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...