Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 4 минути, WindWalkerMonk каза:

Поне песните й да се развиват, че мозъчно няма развитие при нея от 15 години. Замръзнало е като Адам пред женски клитор.

Предполагам не става въпрос за Лидия, а за Анелия. :D Иначе Ан си я знаем. Но пък като музика е била доста разнообразна през годините. Считам, че и новата песен е добро попадение, дано да не е неуспешна, че Анелия съвсем ще се върне към кючеците.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, WindWalkerMonk каза:

Анелия пусна бая тъпа песен. Ако има подлоги или ни чете: Серло, земи се стегай ма, че главата ще ти троша ма! Не си ми любима.

 

преди 13 минути, WindWalkerMonk каза:

Поне песните й да се развиват, че мозъчно няма развитие при нея от 15 години. Замръзнало е като Адам пред женски клитор.

Обожавам те!💞

 

  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, SG каза:

Предполагам не става въпрос за Лидия, а за Анелия. :D Иначе Ан си я знаем. Но пък като музика е била доста разнообразна през годините. Считам, че и новата песен е добро попадение, дано да не е неуспешна, че Анелия съвсем ще се върне към кючеците.

Баш за ЛИДА тъпото става на въпрос.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не можеше ли тая песен да я запише с когото и да е друг, ако ще и с Жоро Любимеца, ако ще и с Деян Икебаната, ако ще и с Иван Гешев..... за нищо не става АдЪм :(((( 

 

+ Цункаме най-красивата двойка на бг сцената

40624285_2202979099920906_10299391705350

  • Like 1
  • Haha 3
  • Love 1
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, Blueberry каза:

Че Десита е със съвсем същите гледания без Лидия? По 3-4 милиона...

Няма значение, нали Поредната цигара е по-голям хит от трите самостоятелни на Лидка.(вкл. Много луд)

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , WindWalkerMonk каза:

Баш за ЛИДА тъпото става на въпрос.

Не знам, нея не съм я виждал преди 15 години. Анелия, за сметка на това, сме я виждали и преди 5, и преди 15, и преди 18 и... ясно е какво искам да кажа. :D

Относно гледанията на Лидия- не е никак зле да си ново име и най-слабо гледаните ти песни да си стигат спокойно по 4-5 милиона за по-малко от година. Даже и тези клипове заслужават повече милиони, като имаме в предвид бруталните приеми, които можем да чуем всеки ден по сторита и клипчета. Лидия е сила- факт.

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Gentleman. каза:

Един МНОГО ГОЛЯМ ХИТ! ❤️

 

И едно много любимо продължение... 

Другия петък ще ги слушам на живо на метър от тази прекрсница 😍

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , SG каза:

Не знам, нея не съм я виждал преди 15 години. Анелия, за сметка на това, сме я виждали и преди 5, и преди 15, и преди 18 и... ясно е какво искам да кажа. :D

Относно гледанията на Лидия- не е никак зле да си ново име и най-слабо гледаните ти песни да си стигат спокойно по 4-5 милиона за по-малко от година. Даже и тези клипове заслужават повече милиони, като имаме в предвид бруталните приеми, които можем да чуем всеки ден по сторита и клипчета. Лидия е сила- факт.

То стана време да и зачисляваме номер за да я различаваме от 34, нова била. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Kriminal каза:

D5DFA02D-D5B9-44F1-A73A-7AF48FF6082E.jpeg

сейм енърджи

Ю мийн итс нот дъ сейм big kuku kurwa? Щото иначе не си обяснявам защо ни караш да търсим 10те разлики, като лично аз и една не намирам ;) 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...