Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 час, Vancho каза:

https://vm.tiktok.com/ZS54PEPm/

Този си въобразява, че е Теофиков.

@Blueberry може да охладиш малко страстите с него докато докопаш оригинала.

Не се задоволявам с копия!

А и вече си имам нов селебрити кръш, докато Денис не изкара нова песен

2112239624.jpg

  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Lelqtian каза:

Баш от вибокс и аз няма да го отворя. 

Иначе ето едно друго клипче на снахата 

 

Умирааамммм афбййахйхйдхйхсай баш така си пее

  • Like 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Blueberry каза:

Не се задоволявам с копия!

А и вече си имам нов селебрити кръш, докато Денис не изкара нова песен

2112239624.jpg

Този не участва ли във фермата?

https://fermata.btv.bg/article/uchastnitsi/petar-petrov.html

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, THE IIconic каза:

Този не участва ли във фермата?

https://fermata.btv.bg/article/uchastnitsi/petar-petrov.html

Същия. :bounce:

за да не е спам - защо чалгарка не е влизала във Фермата?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, SG каза:

Довечера ли започва резила на Деси Слава в национален ефир?

 

По интересно ми е ако участва верно, под каква маска ще бъде, ама както каза Боровинката май ще гледаме Петър във Фермата.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси Слава пее така ужасно от години, още от турнето на Фен нямаше нищо общо с гласа си отпреди. И въпреки това съм сигурен, че ако поне се старае да пее по прогиналната мелодия, няма да звучи толкова зле. Казваш, че ме обичаш е елементарна песен за изпълнение, не е като да не може. Просто прави някакви комично извивки и всичко опропастява. А че гласът й е по-груб - това е напълно нормално. Вече е жена на възраст с 2 деца - гласът й е мутирал. Сравнете примерно Цеца в началото на кариерата си и сега - всички песни от този й период на живо ги пее поне 1-2 тона по-ниско.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, SG каза:

Довечера ли започва резила на Деси Слава в национален ефир?

 

Що има довечера? Иначе тука е почти добре, ма що не си пее нейните песни ми пак на Азис?  ;)  

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Blueberry каза:

Спокойно, никой няма да я гледа - всички ще са на бТВ!

2112239720.jpg 

 

преди 15 минути, THE IIconic каза:

По интересно ми е ако участва верно, под каква маска ще бъде, ама както каза Боровинката май ще гледаме Петър във Фермата.

Айде дано. После феновете да можем да извъртаме нещата и да твърдим, че няма чак такава публичност на сгромолясването на имиджа й на най-пееща, започнал още през 2007 именно в риалити. Кръговрат.

преди 13 минути, Moovit каза:

По едно време си мислих, че това е Нора Недкова 😂

Сигурно ще те черпи ако разбере, че я сравняваш с плеймейтка.

На мен пък ми бие все повече на Петра и това не го казвам с намерение за какъвто и да е shade или подигравка. Постановка на гласа, излъчване, маниери... Само за скарите и за парламента не е започнала да пее още, но и това не е изключено, сега тъкмо ще е актуално.

преди 4 минути, Senhor каза:

Деси Слава пее така ужасно от години, още от турнето на Фен нямаше нищо общо с гласа си отпреди. И въпреки това съм сигурен, че ако поне се старае да пее по прогиналната мелодия, няма да звучи толкова зле. Казваш, че ме обичаш е елементарна песен за изпълнение, не е като да не може. Просто прави някакви комично извивки и всичко опропастява. А че гласът й е по-груб - това е напълно нормално. Вече е жена на възраст с 2 деца - гласът й е мутирал. Сравнете примерно Цеца в началото на кариерата си и сега - всички песни от този й период на живо ги пее поне 1-2 тона по-ниско.

Гласа че се променя с годините си е факт, но при нея всички знаем, че е най-вече заради цигарите и страстта й да се доказва в дискотеките, което води до дори още повече задимяване и безумно изтощаване.

А тя че си е позволявала чат-пат и по-лошо пеене през годините е също факт. Но в случая не говорим точно за лошо пеене, а за съвсем различен глас. Точно като Петра, Ивана. За жалост вече изпълнява така и фолклор, а преди поне в него беше зашеметяваща.

преди 2 минути, Lelqtian каза:

Що има довечера? Иначе тука е почти добре, ма що не си пее нейните песни ми пак на Азис?  ;)  

Маскираният певец

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, SG каза:

На мен пък ми бие все повече на Петра и това не го казвам с намерение за какъвто и да е shade или подигравка. Постановка на гласа, излъчване, маниери... Само за скарите и за парламента не е започнала да пее още, но и това не е изключено, сега тъкмо ще е актуално.

Тя вече ги показа скарите!

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, asylum каза:

Тя вече ги показа скарите!

 

Хихи вярно... Същинска Тейлър Суифт- години по-рано тийзва за предстоящото. А ни се смеят като казваме, че е най-голямата!

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Senhor каза:

Деси Слава пее така ужасно от години, още от турнето на Фен нямаше нищо общо с гласа си отпреди. И въпреки това съм сигурен, че ако поне се старае да пее по прогиналната мелодия, няма да звучи толкова зле. Казваш, че ме обичаш е елементарна песен за изпълнение, не е като да не може. Просто прави някакви комично извивки и всичко опропастява. А че гласът й е по-груб - това е напълно нормално. Вече е жена на възраст с 2 деца - гласът й е мутирал. Сравнете примерно Цеца в началото на кариерата си и сега - всички песни от този й период на живо ги пее поне 1-2 тона по-ниско.

Супер си беше на турнето на Фен. На последния концерт в НДК също разби с живи изпълнения, както и на първия в Арена Армеец. В Капките също беше на високо ниво. След като роди се усети осезаемо промяната. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://signal.bg/нова-победа-радва-галин/ 

Галин се оказа обект на коментари и в телевизионното пространство, защото бе обявен за победител в класацията “Топ 10 – мъже по гащи“ на предаването “Мармалад“.

:D :D :D

  • Haha 6

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...