Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 33 минути, Blueberry каза:

По случайност любимата ми песен от поп-фолка и любимата ми от попа са с почти еднакви имена. Дали това е знак, че скоро ще притежавам милион(и) долара във кеш?

 

 

Кой пада толкова ниско, че да слуша Юли Тонкин от АлиЕкспрес? 🤮

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Vancho каза:

Според мен вокално Емануела е на ниво Гергана, Мария и Андреа, които са под Галена, Джена, Камелия, Райна, а спрямо всички тях Преслава и Деси Слава са си направо едни Кристина Агилера и Бионсе. А Софка - Селин Дион. 😀😀

Все още ме е яд,че Деси Слава и Преслава не направиха дует.. Една жестока балада щеше да им пасне идеално и да смажат,но уви.. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , DevilWish каза:

Имам уникални спомени от този град като мъничък. В Хисаря през 2003 бях с мама лятната ваканция, точно тогава чух на Анелия "Обичай ме" и споменът ми е, че точно там прослушах поп-фолк! Заради тази песен! Страхотно градче с хубав плаж, минерална, топла вода и уникално яки заведения! Много често ходихме. В кое заведение ще бъде, знаеш ли? 

Е то пише- Addict Fashion Club. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , meleto каза:

Къде пък чухте да пее. Само на първата фраза и след това си е плейбекът на Преслава... Според мен, Емануела не е чак толкова зле вокално, но е доста грозно да изпълнява чужди песни в режим "лип синк".. Поне да беше направила лайв запис.

И на Наргиз песните така ги пее :D

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, Moovit каза:

Кой пада толкова ниско, че да слуша Юли Тонкин от АлиЕкспрес? 🤮

Guilty pleasure ми е Чокопарляка! Дали скоро няма да дебютира в Алфа Мюзик....

  • Haha 4
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хороскопите: Козирозите са много работливи, отговорни, но често консервативни и дори скучни. За тях са важни доброто образование, успешната кариера и опазването на традициите. Лесно успяват да правят добро впечатление на хората. 

Козирозите в действителност:

 

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Blueberry каза:

Или просто песните на Галена са много лесни и всеки може да ги изпее :77:

На мен ми отговориха на стори МБТ,а на теб Теофиков кога???

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

По поп медиите песента на Вениамин я пишат с Деси Слава. Най-накрая й признаха истинския псевдоним, с години по-късно от MTV. Сега вече може да махне онова Dess от името на канала си, че много не на място стои така.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, SG каза:

По поп медиите песента на Вениамин я пишат с Деси Слава. Най-накрая й признаха истинския псевдоним, с години по-късно от MTV. Сега вече може да махне онова Dess от името на канала си, че много не на място стои така.

Мен пък ме кефеше Десс😏

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Blueberry каза:

Или просто песните на Галена са много лесни и всеки може да ги изпее :77:

Не съм и бил на участия на снахата, но така като я гледам и не вярвам на ушите си, ако изобщо пее, дори те ще са и твърде висока топка. 

Иначе съм бая изненадан как тая никому неизвестна бедна жена от народа имала участия. Да не я бъркат с Донка и Рашия? 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, xroflx9 каза:

На мен ми отговориха на стори МБТ,а на теб Теофиков кога???

Не му пиша, че да ми отговори. :P 

преди 17 минути, Lelqtian каза:

Не съм и бил на участия на снахата, но така като я гледам и не вярвам на ушите си, ако изобщо пее, дори те ще са и твърде висока топка. 

Иначе съм бая изненадан как тая никому неизвестна бедна жена от народа имала участия. Да не я бъркат с Донка и Рашия? 

Защо снахата? 

Иначе пее, завършила е музикално училище.. уж.

  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

Не му пиша, че да ми отговори. :P 

Защо снахата? 

Иначе пее, завършила е музикално училище.. уж.

Покрай дуета с Емануелция гадахме дали не я е взела за снаха покрай големия и син. 

Иначе за музикално училище ... незнам незнам. И в двете и песни засега ми звучи като патока Доналд. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, Blueberry каза:

Или просто песните на Галена са много лесни и всеки може да ги изпее :77:

Де да беше така и да ги пееше на живо, но лайв записа бичи с аутотюн на макс.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Lelqtian каза:

Иначе съм бая изненадан как тая никому неизвестна бедна жена от народа имала участия. Да не я бъркат с Донка и Рашия? 

То е било общо участие на Джия и Доника 😅 Но и 2те пеят предимно песни на Галена като гледам от клипчета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Slavi каза:

Мен пък ме кефеше Десс😏

Тя винаги ще си бъде и Дес, феновете така си я наричаме още от едно време. :DНо за втори псевдоним никога не е било Ок. Не трябва един артист да се чувства принуден да променя толкова основни компоненти от себе си, за да угажда на този и онзи. Това важи и в чалгата.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Lelqtian каза:

Покрай дуета с Емануелция гадахме дали не я е взела за снаха покрай големия и син. 

Иначе за музикално училище ... незнам незнам. И в двете и песни засега ми звучи като патока Доналд. 

https://www.vbox7.com/play:78b44fe1 

Тук има клипче, ама при мен лично не зарежда :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Blueberry каза:

https://www.vbox7.com/play:78b44fe1 

Тук има клипче, ама при мен лично не зарежда :D

Баш от вибокс и аз няма да го отворя. 

Иначе ето едно друго клипче на снахата 

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, SG каза:

Тя винаги ще си бъде и Дес, феновете така си я наричаме още от едно време. :DНо за втори псевдоним никога не е било Ок. Не трябва един артист да се чувства принуден да променя толкова основни компоненти от себе си, за да угажда на този и онзи. Това важи и в чалгата.

Няма значение какви са и били мотивите. И в световен мащаб много творци изявяват своето алтер его под друг псевдоним. Един Снууп Дог се разписваше като Снууп Лайън. В България Димчо например в някои тракове се изявява като Дим, в други като Димчо. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Slavi каза:

Няма значение какви са и били мотивите. И в световен мащаб много творци изявяват своето алтер его под друг псевдоним. Един Снууп Дог се разписваше като Снууп Лайън. В България Димчо например в някои тракове се изявява като Дим, в други като Димчо. 

P. Diddy беше Puff Daddy, Дженифър Лопез по едно време се изписваше само Джей Ло. Според мен Десислава не си смени псевдонима, за да бяга от чалгата, а защото Дес е по-кратко и лесно, а тя явно търсеше международен успех.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Slavi каза:

Няма значение какви са и били мотивите. И в световен мащаб много творци изявяват своето алтер его под друг псевдоним. Един Снууп Дог се разписваше като Снууп Лайън. В България Димчо например в някои тракове се изявява като Дим, в други като Димчо. 

Нямам против да се смени псевдоним ако на изпълнителя си му щъкне така. Но Дес го направи, защото беше притисната от поп медиите, които не искаха да въртят чалга име, и сама го е казвала. Някак не ми е Ок да се съобразява с такива тесногръди възгледи. Телевизия като MTV я излъчваше с оригиналния псевдоним, а нашите понеже са 'културни' нямаше как да го допуснат. А в последствие завъртяха какви ли не поп и рап чалгари.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...