Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 8 часа , Danger. каза:

Повечето го правят, за да дразнят или за да предизвикат скандал/дискусия.

Това вече е доста досадно :( 

преди 8 часа , Hurricane каза:

Да, добре е когато е нагласена (изглежда по-добре отпреди), но свали ли грима... не ми е най-красива.

В зъбите е проблема за мен, не в носа. Носът ми харесва, няма нищо общо с нейния, но сам по себе си е супер. В "Пиян" е много зле, но е снимана скоро след операцията, вероятно е имало отоци и са замазвани с грим и филтри. Там си е баш Майкъл Джексън.

Смешно е тук да се пише, че Преслава е "флопнала" при положение, че има по-голям хит от остатъка от топ 5 в последните години - Джена, Анелия и Емилия, взети заедно. Да, Галена я води, но и Преслава я е водела в определени периоди съвсем наскоро. Дразненето тук е напълно излишно.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Danger. каза:

И ние какво? Да кажем, че е по-голям хит ли сега? :D 

Това е веднъж годишно. Миналата година не пя. Тази година няма да има нищо. Е? 

Пази го за бенефиса си, който също ще бъде на сборен концерт, защото самостоятелен няма да има. Ето една истинска лидерка!

 

  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От съвсем скромното ми наблюдение в Порте във Варна мога да кажа, че Галена и песента на Коцьо и Софка са фаворитите на dj-я там. 100-те живота, Хавана Тропикана (WTF), дуета с Криско и Паника  (забързват я и гласът й звучи малко като Chipmunks). От Пресините разпознах само Не те забравям (с лайняния си отсвир няма как да я сбъркам)...дали не пуснаха и Моето слабо място...?

  • Like 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, omline каза:

От съвсем скромното ми наблюдение в Порте във Варна мога да кажа, че Галена и песента на Коцьо и Софка са фаворитите на dj-я там. 100-те живота, Хавана Тропикана (WTF), дуета с Криско и Паника  (забързват я и гласът й звучи малко като Chipmunks). От Пресините разпознах само Не те забравям (с лайняния си отсвир няма как да я сбъркам)...дали не пуснаха и Моето слабо място...?

Да, защото има някаква драма между Преслава, Порте и Култ. Затова и не я канят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, Hurricane каза:

Да, защото има някаква драма между Преслава, Порте и Култ. Затова и не я канят.

Доколкото знам, драмата е, че Павел е понашляпал един от DJ-ите. Ама нали наша Паца си ги обича такива - маргинални...

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, omline каза:

От съвсем скромното ми наблюдение в Порте във Варна мога да кажа, че Галена и песента на Коцьо и Софка са фаворитите на dj-я там. 100-те живота, Хавана Тропикана (WTF), дуета с Криско и Паника  (забързват я и гласът й звучи малко като Chipmunks). От Пресините разпознах само Не те забравям (с лайняния си отсвир няма как да я сбъркам)...дали не пуснаха и Моето слабо място...?

Фаворит е тоя дето плаща повече. Бтв, Криско и бели нощи са истинските мегахитове. На криско пускат поне 5/6 песни, а Бели нощи отвява всяка чалга по прием.

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, penakavalli каза:

Доколкото знам, драмата е, че Павел е понашляпал един от DJ-ите. Ама нали наша Паца си ги обича такива - маргинални...

Ох, това не го знаех. Тия двамата са голяма карикатура де. Преслава като певица е топ, но като човек е проста гъска. Т С П = тъпа селска пръчка. А Пацо тъпото е кадърен само на момченца.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Willy каза:

  Да напомням ли Джена в какви кризи е била и все се завръща с хитове. 

Джена от 2018 няма хит, а пусна не малко флопове. Не вярвам да направи нещо повече от Райна. То и тя направи 2 последователни тупалки  и после пак в дъното. Татяна също имаше такава година. Така, че пропадането им е трайно. 

Сега ще видим Яница как ще мине през тая ситуация с последната песен. Тя поне има добър нюх за мелодии. Но може би и нейното време е изтекло, както при Джена.

 

преди 9 часа , GSA каза:

 Купения и трафик си стои. Затова не можа и да стане първа в трендинг, въпреки че ако бяха реални гледанията щеше. Приемът и по участия също издиша за многомилионен хит, какъвто го изкарваш. Дано го наложи де, защото ме кефи, ама да не ни прави на балами с купен трафик. 

Да, преди години тук се правеха скандали, щото многомилионните песни били със слаб прием. А какво да кажем за последната песен на Камелия. С тия темпове, вече трябваше да пръска в дискотеките. 

От клипчето дето е постнато по-рано се вижда, че никой не се вълнува от последните й песни.

 

Попаднах на това

 

Защо не се обсъжда тук. Тоя пич има 124К последователи.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , -A. каза:

Истината е, че скандалната Софи почти всяка година има успешни проекти, но няма фенове които да я налагат. Лошото при нея е че можеше да е много по-успешна, но липсата на минимален интелект си казва думата. Време е да скандализира с балада - ''Искам да обичам'' е една от най-успешните балади в последните години. Ако не я бяха трили от канала на Съни когато Софи напусна сигурно вече щеше да има над 10 милиона. 

Между другото редовно качва снимки от участия и тази жена заедно с Камелия и Тони Стораро май имат най-много наложени ретро хитове - ''Стари рани'', ''Единствени'', ''Плачещо сърце'', ''Бурята в сърцето ми'' и най-вече ''Без теб'' къртят с приеми. 

И Софка, и Коцьо си имат успехите чат-пат, но чак такъв хит не бяха имали от... ами не се сещам от кога. :D

преди 9 часа , GSA каза:

Нека Коцьо и Софка направят авторски хит, а не римейк или 5та бг версия на гръцки кавър. Защо разчитат на кавъри или колаборации? Ами сами с днешните комерси не става. 
След това сигурно ще направят и “Пеперуда” на Кати, за да видят отново хит. Нали са много големи? Ами да залагат на авторски песни, а не на нови версии на потвърдени хитове от близкото минало. 

Купения и трафик си стои. Затова не можа и да стане първа в трендинг, въпреки че ако бяха реални гледанията щеше. Приемът и по участия също издиша за многомилионен хит, какъвто го изкарваш. Дано го наложи де, защото ме кефи, ама да не ни прави на балами с купен трафик. 

И аз им се чудя като цяло на чалга звездите защо не искат да правят повече нови песни с такова настроение, а кавърдисват стари хитове. Все пак конкретно песента на Софка и Константин се получи по-успешна от всичко такова напоследък. Категорично хита на годината засега.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, SG каза:

И Софка, и Коцьо си имат успехите чат-пат, но чак такъв хит не бяха имали от... ами не се сещам от кога. :D

И аз им се чудя като цяло на чалга звездите защо не искат да правят повече нови песни с такова настроение, а кавърдисват стари хитове. Все пак конкретно песента на Софка и Константин се получи по-успешна от всичко такова напоследък. Категорично хита на годината засега.

Засега да, но както знаем октомври/ноември излизат едни от най-силните песни за годината.

Нека видим какво са ни подготвили

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, meleto каза:

Джена от 2018 няма хит, а пусна не малко флопове. Не вярвам да направи нещо повече от Райна. То и тя направи 2 последователни тупалки  и после пак в дъното. Татяна също имаше такава година. Така, че пропадането им е трайно. 

Сега ще видим Яница как ще мине през тая ситуация с последната песен. Тя поне има добър нюх за мелодии. Но може би и нейното време е изтекло, както при Джена.

 

Да, преди години тук се правеха скандали, щото многомилионните песни били със слаб прием. А какво да кажем за последната песен на Камелия. С тия темпове, вече трябваше да пръска в дискотеките. 

От клипчето дето е постнато по-рано се вижда, че никой не се вълнува от последните й песни.

 

Попаднах на това

 

Защо не се обсъжда тук. Тоя пич има 124К последователи.

Защото никой извън махалите не го знае. 124к и от тях сигурно 1к не са от малцинствата. Кой да го коментира? Аз виждам, че и попнабле редовно има негови песни, но освен там оная песен за Коронавируса, друго не знам за него.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, meleto каза:

Джена от 2018 няма хит, а пусна не малко флопове. Не вярвам да направи нещо повече от Райна. То и тя направи 2 последователни тупалки  и после пак в дъното. Татяна също имаше такава година. Така, че пропадането им е трайно. 

Сега ще видим Яница как ще мине през тая ситуация с последната песен. Тя поне има добър нюх за мелодии. Но може би и нейното време е изтекло, както при Джена.

 

Да, преди години тук се правеха скандали, щото многомилионните песни били със слаб прием. А какво да кажем за последната песен на Камелия. С тия темпове, вече трябваше да пръска в дискотеките. 

От клипчето дето е постнато по-рано се вижда, че никой не се вълнува от последните й песни.

 

Попаднах на това

 

Защо не се обсъжда тук. Тоя пич има 124К последователи.

Защото никой извън махалите не го знае. 124к и от тях сигурно 1к не са от малцинствата. Кой да го коментира? Аз виждам, че и попнабле редовно има негови песни, но освен там оная песен за Коронавируса, друго не знам за него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...