Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Някои яко ще увиснете с глупостите, които пишете, когато Макарона свали маската и от там изкочи Мецана. 

Този път Деса ми звучеше на запис, но има 2-3 характерни нейни си извивки, които няма кал да ми убягнат при все, че и слушам 20 години лайфовете. 

 

Нямам търпение като свали маската да завре на мястото им онези дето много коментираха вокалните и възможности. Ще им затвори за дълго време човките. Не можела да изпее Две сърца, а пее най трудните и сложни песни евър😁

 

Направи ми впечатление, че Азо не каза, че му е приятелка, а любима колежка😁

  • Like 4

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Blueberry каза:

Умирам с тоя форум. Първо линка беше Куршум, сега виждам "Полудяваш" на Малката и Теофиков, в цитата на SG е "Нереално" на V:RGO и TRF, а сега като те цитирах е "Майната ти, свети Валентин" :roll1: 

Мда, тоя номер го забелязахме още при зайка преди известно време - като се поства линк от плейлиста, вместо на клипа. 

преди 1 час, asylum каза:

Заради това беше. :D 

Май никой не разбра коя песен съм открил! Не, не е и на Марго! 

image.png.41dc2ada202c126cf5f05ac933e279a3.png

Аз съм бил най-близко значи - на мен ми излизаше тази на Ивена :) 

 

 

Screenshot-20200429-141904-Chrome2.jpg

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , DarkChild каза:

Поправка

То хубаво поправка, но предполага Либия и в момента да има кариера? Рашия/Донка  се справя по успешно на тоя етап, то да ходиш с другите чавки Горгона и най-прясна Деса групове по участия да пеят чужди песни е всичко други, но не и кариера. Пародия по-скоро. Чакам да ги видя като затворят шмъркотеките дали пак ша ходят да протестират или просто ша си намерят подходящи плочки някъде между Македония и Министерство на земеделието. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, ENJOY каза:

След 5 годишно творческо затишие се завръщам, за да кажа, че е Деси Слава!
 

Я, кажи к'во мислиш за новото ѝ маане. 😀 Също и за хода ѝ отново да напусне "Пайнер".

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, ice_hot_sm каза:

Я, кажи к'во мислиш за новото ѝ маане. 😀

Ами тя си го харесва, не може само "В друг живот" :D :D :D
Не е крайно зле, но можеше да барне малко текста, иначе за еднодновките е доста добре даже.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Kriminal каза:

Сега е правилния момент да пак почна да бутам космическия хит ЯЛА ЯЛА ХАБИ

 

На Джена й свалиха клип и почна да флопва.
На Ваня й свалиха клип и почна да прави хит след хит. И то по нейни музика и текст!

Разликата в класите е очевадна. Едни провалът ги срива, на други им дава сили за ново начало.

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, ENJOY каза:

Ами тя си го харесва, не може само "В друг живот" :D :D :D
Не е крайно зле, но можеше да барне малко текста, иначе за еднодновките е доста добре даже.

Аз съм ок с текста. Въпреки че е семпъл, да не кажа клиширан, звучи добре, изпян от нея. Дори има готини моменти. Дразнещи са ми мазните части в музиката. 😀

Десови, я, ударете по някое друго гледане на тази класика. Още малко и 2 млн. ❤️ 

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Blueberry каза:

На Джена й свалиха клип и почна да флопва.
На Ваня й свалиха клип и почна да прави хит след хит. И то по нейни музика и текст!

Разликата в класите е очевадна. Едни провалът ги срива, на други им дава сили за ново начало.

Сега като се замисля, Джена от 2016 до сега има само три хита? Всичко друго е флоп :o А каква сила беше едно време, но така става. Не може всички да са като Преслава, Галена, Анелия и Емилия.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, gabbati каза:

Сега като се замисля, Джена от 2016 до сега има само три хита? Всичко друго е флоп :o А каква сила беше едно време, но така става. Не може всички да са като Преслава, Галена, Анелия и Емилия.

И Десислава. От мъжете май само Константин е актуален вече сума години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, gabbati каза:

Сега като се замисля, Джена от 2016 до сега има само три хита? Всичко друго е флоп :o А каква сила беше едно време, но така става. Не може всички да са като Преслава, Галена, Анелия и Емилия.

Боже,каква сила е Емилия??

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, xroflx9 каза:

Боже,каква сила е Емилия??

20 години е все актуална, миналата година имаше двата най-големи хита, през годините постоянно е била актуална. Колкото и да не харесвам Анелия, тя също е така. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Olay каза:

Има третия най-голям хит за последните 365 дни, след 100 живота и Проблем (поне според Ютуб).

С Теофиков дори Ашли би имала хит.

Току що, Blueberry каза:

20 години е все актуална, миналата година имаше двата най-големи хита, през годините постоянно е била актуална. Колкото и да не харесвам Анелия, тя също е така. 

Актуална е само в Рамания. Реално погледнато е на едно ниво с Джена,дори по-зле,тъй като хитовете на Джен са поне самостоятелни,а на Башурка само дуетни след "Специално за всяка".

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

С Теофиков дори Ашли би имала хит.

 

Така е, но все пак тези песни са си за Емилия, нейния мъж е дал идеите за клиповете и т.н., не е като Пашев да се е чудил на коя да ги даде. Нека не омаловажаваме нейния принос. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:
 

Така е, но все пак тези песни са си за Емилия, нейния мъж е дал идеите за клиповете и т.н., не е като Пашев да се е чудил на коя да ги даде. Нека не омаловажаваме нейния принос. 

Не омаловажавам нейния принос дори миналата година я защитавах когато разни индивиди /скритата фенка на Преслава например/се опитваха да подценяват Акула и Тръгвай си. Мисълта ми е,че Емилия нито всяка година има големи самостоятелни хитове като Преслава и Галена,нито пък мегахит като Дай ми още,че да се брои като една от големите в чалгата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, xroflx9 каза:

Не омаловажавам нейния принос дори миналата година я защитавах когато разни индивиди /скритата фенка на Преслава например/се опитваха да подценяват Акула и Тръгвай си. Мисълта ми е,че Емилия нито всяка година има големи самостоятелни хитове като Преслава и Галена,нито пък мегахит като Дай ми още,че да се брои като една от големите в чалгата.

Да, нямала е всяка година мегахит, но Емилия за мен има по-стойностно творчество от Анелия. Тексовете й са доста по-смислени и дори и да е нямала всяка година хит, за последното десетилетие има Смелите си имат всичко, Грешница, Да бях от гадните, Как да изтрезнея, Обичай ме, дуетите с Денис, Джале и да не забравяме, че тя беше една от първите, които започнаха да възраждат стари хитове.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, xroflx9 каза:

Не омаловажавам нейния принос дори миналата година я защитавах когато разни индивиди /скритата фенка на Преслава например/се опитваха да подценяват Акула и Тръгвай си. Мисълта ми е,че Емилия нито всяка година има големи самостоятелни хитове като Преслава и Галена,нито пък мегахит като Дай ми още,че да се брои като една от големите в чалгата.

Изброявахме кои са актуални години наред. Емилия няма размазващи брутални хитове, но има много качествена дискография и като цяло е по-стабилна от Анелия, която е имала и огромни хитове, и огромни флопове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, gabbati каза:

Да, нямала е всяка година мегахит, но Емилия за мен има по-стойностно творчество от Анелия. Тексовете й са доста по-смислени и дори и да е нямала всяка година хит, за последното десетилетие има Смелите си имат всичко, Грешница, Да бях от гадните, Как да изтрезнея, Обичай ме, дуетите с Денис, Джале и да не забравяме, че тя беше една от първите, които започнаха да възраждат стари хитове.

Това пък с възраждането на стари хитове с цел да видиш хит е още по-долно и ми я прави още по-дразнеща.Половината от гореизброените песни никой не ги помни за разлика от Да-тата на Джена и Моли се да не почна,така че за миналото десетилетие Джена определено е над тази смотла макар и сега отново да е в слаб период.

преди 6 минути, Blueberry каза:

Изброявахме кои са актуални години наред. Емилия няма размазващи брутални хитове, но има много качествена дискография и като цяло е по-стабилна от Анелия, която е имала и огромни хитове, и огромни флопове.

По-стабилна пред кого? Пред 5 й фена тук? Може да си хитов с хубава дискография и без да пееш пошлотии,така че това не е оправдание,че тази просто не става и се мъчи вече 20 години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Това пък с възраждането на стари хитове с цел да видиш хит е още по-долно и ми я прави още по-дразнеща.Половината от гореизброените песни никой не ги помни за разлика от Да-тата на Джена и Моли се да не почна,така че за миналото десетилетие Джена определено е над тази смотла макар и сега отново да е в слаб период.

По-стабилна пред кого? Пред 5 й фена тук? Може да си хитов с хубава дискография и без да пееш пошлотии,така че това не е оправдание,че тази просто не става и се мъчи вече 20 години.

Личи ти, че и ти не понасяш Овните, пишеш със същата ненавист и субективност за Емилия, както аз за Десита :laughing:

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Личи ти, че и ти не понасяш Овните, пишеш със същата ненавист и субективност за Емилия, както аз за Десита :laughing:

Тая Телец или Овен е? Ако да-ето защо не мога да я дишам.

ПП: точно 300 реакции те делят да ме стигнеш. Цун ;*

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, xroflx9 каза:

Тая Телец или Овен е? Ако да-ето защо не мога да я дишам.

ПП: точно 300 реакции те делят да ме стигнеш. Цун ;*

Емилия си е Овен, 21 март (20 март е границата между Овен и Риби, тя си е категоричен Овен).

Тази със спорната зодия е Галена (21 май - граница между Телец и Близнаци и се определя от часа коя зодия си). Но тя си е казвала, че е Близнаци.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Blueberry каза:

Емилия си е Овен, 21 март (20 март е границата между Овен и Риби, тя си е категоричен Овен).

 

Вече всичко е ясно. Дразни ме не само щото е противна,а и защото е най-гадната зодия.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...