Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 17 минути, Starboy каза:

Преслава е Ариана, отдаваме го на факта, че са родени на една дата. А Джени е Гага, приличаха си силно в периода ѝ с перата в задника. Сега явно е в Джулан ерата ѝ.

И Джени както Гага беше на върха 3-4 години и сега е десета глуха. Наистина си приличат. 😱

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Гальо каза:

https://vm.tiktok.com/ZSP5jkGS/

Такова пеене..

Да и имам шоуто на световно ниво. Смея се с глас. Държи се като изтървана. Кой нормален се кефи на това... 🤣 

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Hurricane каза:

Най-доброто от Райна за последните 10 години!

 

За последните 10 години Райна има поне 10 убийствени проекта, кой от кой по-разнообразни и качествени. 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , BobiTo каза:

Какво стана с Таня? Вече 3 години няма нова продуция, отказала ли се е?

 

Да и аз това си мислех вчера. Започна да ми липсва и тя. Няма ли вече да пуска нова песен?
А на Райна най-доброто за последните 10 години, за мен поне е "Зле те чувам"! След нея "Направо ми заспа", "Бразилка", както и "Принцеса", "Сафари" които също са на Биолчев. От Оцко най-добрата й песен остава "Ако е, да е". "Вътре в мен", "Ще кажа да", "Няколко рокли" и "Тук и сега" също са попадения. Изобщо винаги е имала песни, които много са ми харесвали на мен. За това след Преслава и Глория, тя и Анелия също са любимите ми изпълнителки. 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия май най накрая си е наела някой да се грижи за профила и. Много хубави, подредени професионални снимки и сторита 😂 А преди само някакви полянки, градинки и гадни селфита

  • Haha 3
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Гальо каза:

Анелия май най накрая си е наела някой да се грижи за профила и. Много хубави, подредени професионални снимки и сторита 😂 А преди само някакви полянки, градинки и гадни селфита

Така са гъзарките на поп фолка. Ще ми липсват селфитата, снимани с beauty mode, включен на 20.

  • Haha 1
  • Love 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, penakavalli каза:

Така са гъзарките на поп фолка. Ще ми липсват селфитата, снимани с beauty mode, включен на 20.

Това е, когсто беше генерала на чалгата, но откакто стана гъзарка си е друго нещо

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена снощи в Слънчев изкара някакво момче, набор 01 и като започна да пее цялата дискотека остана в шок. Голям глас имаше, пяха сигурно около един час само народни и ретро песни. Тя го попита дали ще се занимава занапред с това и той нещо си замълча. Явно който няма връзки и пари, дори и с глас няма да му се получи...

  • Like 1
  • Wow 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Danger. каза:

Аксиния снощи в Слънчев изкара някакво момче, набор 01 и като започна да пее цялата дискотека остана в шок. Голям глас имаше, пяха сигурно около един час само народни и ретро песни. Тя го попита дали ще се занимава занапред с това и той нещо си замълча. Явно който няма връзки и пари, дори и с глас няма да му се получи...

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Danger. каза:

Галена снощи в Слънчев изкара някакво момче, набор 01 и като започна да пее цялата дискотека остана в шок. Голям глас имаше, пяха сигурно около един час само народни и ретро песни. Тя го попита дали ще се занимава занапред с това и той нещо си замълча. Явно който няма връзки и пари, дори и с глас няма да му се получи...

Ами вместо да подпомага само бездарни коври, би могла да финансира един проект на талантлив човек, за разнообразие.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, xroflx9 каза:

Значи е проблем когато тук се обижда Паола,а се намира за нещо нормално да се обижда майка на 2 деца,че е дебела?🤔

Не се коси, форума е замрял, трябва да внесем динамика.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...