Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 26 минути, Krislena каза:

Не обиждай така момичето, като я сравняваш с оня гущер бивша Оцковица. Съвсем обикновен кон си е, има големи шансове да успее в Холивуд ако не и тръгне с пеенето, главната роля на Кери в рибута на Секса и града и е гарантирана! 

 

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DevilWish каза:

Учудващо, една от любимите ми песни това лято.... Май само на Преслава и Райна ми харесват повече от това. На Ганев ли беше песента? 

Klinton Demirovski, македонец.

Пише го в описанието.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси вчера спомена нещо за "Дявола ме кара" на участието на Галена и сега гледам че има над 4.3М и продължава да прави стабилни гледания. Просто звучи модерно и днес. 😁

 

  • Like 3
  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, lucellent каза:

Klinton Demirovski, македонец.

Пише го в описанието.

Този, който е писал и музиката на Ламборгини. 😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първата Cally си я водеше за начало на ренесанса на Преси, а втората масово е приемана за флоп, въпреки че води с 13к лайкове и е балада.

Screenshot-20200824-152035-You-Tube.jpg

  • Like 1
  • Wow 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Willy каза:

Фокси вчера спомена нещо за "Дявола ме кара" на участието на Галена и сега гледам че има над 4.3М и продължава да прави стабилни гледания. Просто звучи модерно и днес. 😁

 

Да, така е. И не само модерно. Тя на участия го представя някак много по-концертно, в сравнение с монотонният саунд на самата песен. Доста добре и се получава. И приемът бе брутален, да не кажа най-добрия за вечерта. Може би се получи, защото децата ги нямаше, заради цената на входа и бяха предимно в групата 25-30 годишни, плюс такива като мен. За такава публика бозицата с Криско не е много интересна, но песни от преди 10 години, които никъде не могат да видят са ОК.

Иначе, това от днешните фаворити на децата ми се види слабо. Да, механата не е мястото за такива песни, но като не е, не ходят там да се излагат.

https://www.facebook.com/vodopaditesunnybeach/videos/632850654335643/

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, lucellent каза:

Klinton Demirovski, македонец.

Пише го в описанието.

Благодаря! Да, сега погледнах. Освен "Живее ми се" и "Ламборгини" има ли други негови песни за наши изпълнители? 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Willy каза:

Първата Cally си я водеше за начало на ренесанса на Преси, а втората масово е приемана за флоп, въпреки че води с 13к лайкове и е балада.

Screenshot-20200824-152035-You-Tube.jpg

И е излезнала година и половина по-късно. Нека не забравяме, че с всяка година гледанията и харесванията се правят много по-лесно!

  • Haha 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, foxy_vd каза:

Да, така е. И не само модерно. Тя на участия го представя някак много по-концертно, в сравнение с монотонният саунд на самата песен. Доста добре и се получава. И приемът бе брутален, да не кажа най-добрия за вечерта. Може би се получи, защото децата ги нямаше, заради цената на входа и бяха предимно в групата 25-30 годишни, плюс такива като мен. За такава публика бозицата с Криско не е много интересна, но песни от преди 10 години, които никъде не могат да видят са ОК.

Иначе, това от днешните фаворити на децата ми се види слабо. Да, механата не е мястото за такива песни, но като не е, не ходят там да се излагат.

https://www.facebook.com/vodopaditesunnybeach/videos/632850654335643/

По участия пее ремикс версията, ако не греша. 

Иначе колко е входа за Теофиков в същата дискотека?

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Hurricane каза:

И е излезнала година и половина по-късно. Нека не забравяме, че с всяка година гледанията и харесванията се правят много по-лесно!

И е излезнала 5 месеца по-късно... и двете песни са от 2017. 

"Изневериш ли ми" беше лийкната в нета с изпълнението от участие още от периода на Пада звезда.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Born to Die каза:

Галин тотално се е смахнал, чак да обикаляш по улиците или да снимаш хората в заведение и да им се подиграваш, някакъв човек яде в ресторант и съответно маската му е свалена, но виси на врата, този го зуумва от съдедната маса, подиграва се, вика му да си я слага по-бързо преди жена му да го е видяла и всичко това на 10 сторита. Честно, не знам за какъв се е взел, но някъде много лошо ще го изяде и като нищо и ще го изхвърлят като куче да стане за резил. Нали им отвориха бардаците, какво повече иска, светът се опитва да намери решение, колко медицински персонал почина и колко апелираха самите те на първа линия за маските, този взел да се подиграва на хора, дето на никой не пречат, просто се грижат за себе си и спазват закона в крайна сметка. Пълен боклук! И да, определено е някакъв агресивен станал, нещата не му се получават самостоятелно, но като продуцент му провървя доста, не схващам на кой се дърви. Наистина много изпростяло поколение, ненавиждам ги всички като него и е жалко, че такива изобщо успяват с нещо и са приемани от масите, този на никой никога не бива да е идол.

Този със свалената маска, на когото Галин му вика не е случаен, а Горан-собственикът на Алфа Мюзик. А който не го харесва, спокойно може да го отследва!

  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Hurricane каза:

Този със свалената маска, на когото Галин му вика не е случаен, а Горан-собственикът на Алфа Мюзик. А който не го харесва, спокойно може да го отследва!

Точно това направих току-що, благодаря за съвета.

  • Like 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Hurricane каза:

Този със свалената маска, на когото Галин му вика не е случаен, а Горан-собственикът на Алфа Мюзик. А който не го харесва, спокойно може да го отследва!

Е никой не я следва спинозката. То там спин и сифилис по Интернет може да хванеш. Но го ползваме за коректив, къде точно е тоталното дъно на човека.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...