Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Няма такъв негативен народ като вас обаче. Завиждате ли на изпълнителите, че си искат своето, че имат пари. Че повечето имат пари спечелени с много лишения и години наред с много труд, безсънни нощи. Много ви е лесно да приказвате само. И да имат пари, спечелили са ги. Всеки ден да си на път, да не спиш- от град в град и пак недоволни сте. Ще протестират, като ги лишават от работа месеци наред, така ще е. Като не работиш, откъде да има пари. Колкото пари и да имаш, все свършват. 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

Аз предлагам да отидем на протеста, да я наобиколим и да пикаем от горе и дорде се задави в урина мърлата. 

Много първично. Остави на мен, let me show you what I do best ❤️ Сега като наизпратя скрийновете как в пандемията разнася себе си и децата без маски и поства глупости й пожелавам gl hf на делото. 

  • Like 1
  • Haha 4
  • Love 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, zai4eto82 каза:

Толкова сте чели. Доста изпълнители пожелаха скорошно оздравяване на Галена в инстаграма й- Тони Дачева, Есил Дюран, Емрах, Тони Стораро, Фики и много други. 

За сметка на което, изпълнителите, които защитаваш като Емануелция, Гномин, неЧипса, Рокса, Юнона и прочее, не са. 

Почни да се замисляш в защита на кои хора се изказваш. И колко малко им пука за здравето на някой или нещо друго, освен да идат в кръчмотеката и между двете части на плейбека да се нашмъркат. 

  • Like 9
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, zai4eto82 каза:

Няма няма такъв негативен народ като вас обаче. Завиждате ли на изпълнителите, че си искат своето, че имат пари. Че повечето имат пари спечелени с много лишения и години наред с много труд, безсънни нощи. Много ви е лесно да приказвате само. И да имат пари, спечелили са ги. Всеки ден да си на път, да не спиш- от град в град и пак недоволни сте. Ще протестират, като ги лишават от работа месеци наред, така ще е. Като не работиш, откъде да има пари. Колкото пари и да имаш, все свършват. 

Виж сега, нека ти го кажа как си е душа. Колкото и да се пънеш, освен да те гушне за снимка Коцака друго няма да направи с теб извън майтапа. И причините за това са:

1. Той харесва 16 годишни момченца, ти си здряла жена.
2. Той обича дискретни извращения, ти много плямпаш

Общо взето си gg  в тази ситуация. 

  • Thanks 1
  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

А пък това да  искаш да  отнемеш детето на Емануела с какво право? Какви хора сте да се бъркате в живота на Емануела? Нещо важия живот ли е засегнала? Аз съм изумена просто. Който прави лошо, после му се връща стократно. Господ гледа отгоре. Не знам от какво сте изтъкани просто, откъде тази злоба. Ама иначе ходите на дискотеки, а плюете изпълнителите. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, zai4eto82 каза:

А пък това да  искаш отнемеш детето на Емануела с какво право? Какви хора сте да се бъркате в живота на Емануела? Нещо важия живот ли е засегнала? Аз съм изумена просто. Който прави лошо, после му се връща стократно. Господ гледа отгоре. 

Аз не й отнемам нищо, води се дело и аз просто пращам доказателства които показват какво и до колко тя е способен родител. В случая дори мисля, че действам отговорно. Извинявай но:

1. Тя се оплаква от липса на доходи, т.е. бащата ще има пари да се грижи за детето
2. Излага го на риск по време на пандемия

Това дете има нужда от стабилна семейна обстановка. 

  • Like 6
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

Аз не й отнемам нищо, води се дело и аз просто пращам доказателства които показват какво и до колко тя е способен родител. В случая дори мисля, че действам отговорно. Извинявай но:

1. Тя се оплаква от липса на доходи, т.е. бащата ще има пари да се грижи за детето
2. Излага го на риск по време на пандемия

Това дете има нужда от стабилна семейна обстановка. 

Не съм съгласна. Никой не ти дава право да се месиш в чуждия живот. Сигурно бащата й гледа детето, нали. Приказва се, пише се тука без да се знае. И да се води дело, тя си обича детето. Ти каква се явяваш на Емануела, че да й го отнемаш. Отвратена съм. Направо не знам какви хора има в тоя форум. 

Дано Емануела си вземе детето, защото бащата не става за нищо. 

И "стабилната' семейна обстановка ще му я дадат Диневи,а? Божеееееееееее. Нямам думи. Направо не знам що за мислене безумно. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, zai4eto82 каза:

Не съм съгласна. Никой не ти дава право да се месиш в чуждия живот. Сигурно бащата й гледа детето, нали. Приказва се, пише се тука без да се знае. И да се води дело, тя си обича детето. Ти каква се явяваш на Емануела, че да й го отнемаш. Отвратена съм. Направо не знам какви хора има в тоя форум. 

Дано Емануела си вземе детето, защото бащата не става за нищо. 

Ти свети ли им да видиш кой как го гледа ? Изглеждаш доста запозната със ситуацията гледам :) Аз просто пращам доказателства и спазвам гражданското си право да докладвам нередности. Уви, все още не се нуждая от разрешение. от друга страна, ти като достопочтена дама може да отидеш и да свидетелстваш в нейна полза, изнеси една пледоария и така! 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, zai4eto82 каза:

Не съм съгласна. Никой не ти дава право да се месиш в чуждия живот. Сигурно бащата й гледа детето, нали. Приказва се, пише се тука без да се знае. И да се води дело, тя си обича детето. Ти каква се явяваш на Емануела, че да й го отнемаш. Отвратена съм. Направо не знам какви хора има в тоя форум. 

Дано Емануела си вземе детето, защото бащата не става за нищо. 

И "стабилната' семейна обстановка ще му я дадат Диневи,а? Божеееееееееее. Нямам думи. Направо не знам що за мислене безумно. 

Нейното мислене в момента също е безумно. Останала била без работа, не можела да си го гледа - ма можала да брои миналия месец полвин милион за апартаменти. 

Твоето също - в момента Емануелция се показва като напълно безотговорна личност, не само като родител. Ако си обича детето, ша му сложи маска като го води навънка. 

 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Ти свети ли им да видиш кой как го гледа ? Изглеждаш доста запозната със ситуацията гледам :) Аз просто пращам доказателства и спазвам гражданското си право да докладвам нередности. Уви, все още не се нуждая от разрешение. от друга страна, ти като достопочтена дама може да отидеш и да свидетелстваш в нейна полза, изнеси една пледоария и така! 

Запозната съм със случая й детето й и не знам с какви очи ти искаш да й навредиш., чак детето й намесваш. Не харесваш Емануела- ок. Ама чак пък да искаш да й отнемеш детето, дето си никоя буквално е вече прекалено и откачено. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Нейното мислене в момента също е безумно. Останала била без работа, не можела да си го гледа - ма можала да брои миналия месец полвин милион за апартаменти. 

Твоето също - в момента Емануелция се показва като напълно безотговорна личност, не само като родител. Ако си обича детето, ша му сложи маска като го води навънка. 

 

Маски навън не се носят, само на закрито. Айде стига глупости вече. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Пламба, нали щеше да ни напускаш?

 

Току що, zai4eto82 каза:

Запозната съм със случая й детето й и не знам с какви очи ти искаш да й навредиш., чак детето й намесваш. Не харесваш Емануела- ок. Ама чак пък да искаш да й отнемеш детето, дето си никоя буквално е вече прекалено и откачено. 

Кога намери време и затова ? Ти си направо машина: миеш, четеш за рики, за Коцето, висиш тук, ходиш да се сношаваш, че и семейна приятелка на Емануела. Аз не й отнемам детето драга, аз предоставям доказателства съда да реши. 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, zai4eto82 каза:

Маски навън не се носят, само на закрито. Айде стига глупости вече. 

И ква ти е драмата тогава, че са затворили едната дискотеката във ваше село, в която така или иначе ходеше веднъж на половин година? 

  • Like 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Кога намери време и затова ? Ти си направо машина: миеш, четеш за рики, за Коцето, висиш тук, ходиш да се сношаваш, че и семейна приятелка на Емануела. Аз не й отнемам детето драга, аз предоставям доказателства съда да реши. 

Същото е. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Lelqtian каза:

И ква ти е драмата тогава, че са затворили едната дискотеката във ваше село, в която така или иначе ходеше веднъж на половин година? 

Тя е малко като Емануела наша Туца. Няма пари, няма работа, оплаква се из цял форум, ма търчи като изоглавена по дискотеките. 

  • Like 2
  • Haha 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото в момента съм на почивка в Турция, няма да ви казвам какви мерки имат хората. На всяко влизане в ресторанта ти мерят температурата, дават ти маски докато обикаляш за храна, навсякъде е направено така, че да има дистанция между хората. Постоянно минава един и пръска всеки свободен шезлонг, всички без значение барове отвън или вътре от персонала са с ръкавици и маски. Дори спасителите имат ръкавици и шлемове, а са качени отгоре изолирани и е 40градуса жега. Хотела не трябва да превишава 50% заетост, нещо което ме съмнява да направят българските примерно. И всяка вечер пеят някакви. В програмата им има Inna, Akcent, разни известни там Dj, снощи пя някакъв известен техен певец мъж, драха се да пеят всички и да се кефят. Като искат, да ги включат и нашите чалгаджйки в анимацията по бг хотелите. Ама кой ли ще ги иска да се излагат с тях 😀 като цяло и аз смятам, че малко повече се преувеличава за вируса, но си спазвам всички мерки и съм предпазлива, но в същото време си живея и живота. И тук в Турция са затворени дискотеките, освен тези на открито. 

  • Like 8
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, WindWalkerMonk каза:

Тя е малко като Емануела наша Туца. Няма пари, няма работа, оплаква се из цял форум, ма търчи като изоглавена по дискотеките. 

Бе уж имаше работа последно, ма явно гроздето е кисело - освен да е почнала била в някоя кръчмотека и сега да е останала пак без. Пък и явно липсата на подходящия Близнак из Бургаско си дава думата ... 

 

  • Haha 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Lelqtian каза:

Бе уж имаше работа последно, ма явно гроздето е кисело - освен да е почнала била в някоя кръчмотека и сега да е останала пак без. Пък и явно липсата на подходящия Близнак из Бургаско си дава думата ... 

 

Бтв, няма нужда да давам нищо за Емануела. Таня бъди спокойна, бившия й вече е свършил тази работа. Аз само пуканки искам и да гледам. Наистина харесвах я тая простакеса, ама вместо да си гледа децата, да мисли за делото тя тръгнала с глупости да се занимава. Толкова й дреме на пичката.

Таня стана на 100 години и не й дойде акъла. Наивна е, факт, но не очаквах да е толкова безотговорна. А нашите чалгаджии какво са правили досега, не може всеки месец с нова кола, трябва и малко да пестиш. Една Лили Иванова вижте какво прави:

https://www.bnt.bg/bg/a/lili-ivanova-s-zhest-km-meditsite-v-aleksandrovska-bolnitsa

А на нея цялото й турне може да пропадне, нещо което тя плаща от джоба си, мащабно е, има кой да плати. 

@plambata сега се замислих, че ти си супер бой. Радето Куршума май за теб пееше. тва в клипа ти ли си ? Ходиш по клубовете цяла вече, не си се спрял, през деня си тук да ни даваш минуси, кога спиш ? 

 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...