Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

И всички нека кажат... ЛУДИЯТ ДОЙДЕ, ЦАК ЦАК! :D

 

@asylum защо си пропуснал да ни представиш този шедьовър? Чак се е охарчила за текст от Анастасия Мавродиева :o Интересното е, че няма нито един коментар за песента на Преслава.:huh:

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Gerganafen каза:

И всички нека кажат... ЛУДИЯТ ДОЙДЕ, ЦАК ЦАК! :D

 

@asylum защо си пропуснал да ни представиш този шедьовър? Чак се е охарчила за текст от Анастасия Мавродиева :o Интересното е, че няма нито един коментар за песента на Преслава.:huh:

Аз вчера щях да споделя мешъпа й с Рико Саша, който впрочем съдържа песни на Орнела и Нина Ара, готино се е получил. Сега ще я чуя, аз я познавам Криса, с гаджето й са готини и точни. А Настя им е аверка, може би за без пари й пише :D

  • Like 1
  • Wow 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , plambata каза:

За съжаление за хронично болните важи абсолютно същото, ако се заразят с който и да било вирус/грип. Но за никой друг грип не са ни правили на маймуни като сега. Нито вие сте ходили маскирани и сте ги пазили. Смъртността в България от ковид е изключително ниска, сравнено с който и да било друг вирус в годините. Аз живея в България и други статистики не ме вълнуват в такава степен. Тук нешата стоят така. И да - факт е, че в Гърция няма абсолютно нищо затворено, така че Галин не лъже. 

Говориш абсолютни глупости, което само потвърждава колко незапознат си. Грипа може да се лекува, има неща които могат да го потиснат и да спрат усложнения дори при по - деликатни случаи. Ковида е генно модифицирана пневмония, която се развива с пълна сила. Модификацията е, че е лесен за прихващане като грипа. Именно затова толкова много хора умират, организма не е подготвен за толкова бързо усложняване на болестта. 

Между другото и според мен това нещо е създадено в лаборатория. Това е бъдещето и бъдещите войни. Според мен дори те не са очаквали да хитне толкова силно. И като извод може само да заключим, че удари по най - слабото място на човечеството - здравната система.  И няма как да е иначе, докато има индивиди като цитирания по - горе, дето "не се е спрял". 

Относно това аз живея в БиДжи и  за другите не ме ебе, нали така дойде вируса умнико. Пренесе се от Китай. Ние сме част от света, и света не е Плаза.  И дори ти и Галин може да погледнете, че в Гърция не е затворено засега. Дай им малко време, плюс това при тях ситуацията беше много по - критична и мерките до скоро много по - строги. 

  • Like 6
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, THE IIconic каза:

Screenshot_20200709-200023.jpg

Права е!

Гледам коментара за Нежен рекет - тоя говори кат Галин, но пък е прав, че парчето е актуално. Трябва да се направи кавър или ремикс! 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, WindWalkerMonk каза:

Говориш абсолютни глупости, което само потвърждава колко незапознат си. Грипа може да се лекува, има неща които могат да го потиснат и да спрат усложнения дори при по - деликатни случаи. Ковида е генно модифицирана пневмония, която се развива с пълна сила. Модификацията е, че е лесен за прихващане като грипа. Именно затова толкова много хора умират, организма не е подготвен за толкова бързо усложняване на болестта. 

Между другото и според мен това нещо е създадено в лаборатория. Това е бъдещето и бъдещите войни. Според мен дори те не са очаквали да хитне толкова силно. И като извод може само да заключим, че удари по най - слабото място на човечеството - здравната система.  И няма как да е иначе, докато има индивиди като цитирания по - горе, дето "не се е спрял". 

Относно това аз живея в БиДжи и  за другите не ме ебе, нали така дойде вируса умнико. Пренесе се от Китай. Ние сме част от света, и света не е Плаза.  И дори ти и Галин може да погледнете, че в Гърция не е затворено засега. Дай им малко време, плюс това при тях ситуацията беше много по - критична и мерките до скоро много по - строги. 

Сто про си е разработен в лабатория, те дефакто си ги и хванаха тия изчадия китайски, ама отричат. Иска ми се с години да им се забрани да напущат страната си. Малко да се съвземе светът и дано им нахвърля бомбите1 

Какво мислиш за този хит?

 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам познат от Гърция и ми каза че и там ситуацията е страшна, и че по болниците има много болни. Манипулира се с бройката заразени за туризма, те от това живеят лятото, а не обратното т.е за пари от ЕС, както и се опитва да го изкара тъпата Емануелица.

@Denis ли живееше там. Нека каже и той от негова гледна точка.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, asylum каза:

Сто про си е разработен в лабатория, те дефакто си ги и хванаха тия изчадия китайски, ама отричат. Иска ми се с години да им се забрани да напущат страната си. Малко да се съвземе светът и дано им нахвърля бомбите1 

Какво мислиш за този хит?

 

Яка е!

преди 4 минути, Willy каза:

Имам познат от Гърция и ми каза че и там ситуацията е страшна по болницата и има много болни. Манипулира се с бройката заразени за туризма, те от това живеят лятото, а не обратното т.е за пари от ЕС, както и се опитва да го изкара тъпата Емануелица.

@Denis ли живееше там. Нека каже и той от негова гледна точка.

Te бяха много дълго затворени. И ние не сме затворени. Само дискотеките, защото са пълната дупка. Само тоя дето не е ходил не знае за какво иде реч. Пияндета, курвета и наркотици. Затова ги затварят, защото е идеално място за зараза. 

Е сега бях на ресторант, хапнахме, пийнахме и всичко беше ок. За нормалните места в България си е ОК. 

 

  • Like 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Яка е!

Te бяха много дълго затворени. И ние не сме затворени. Само дискотеките, защото са пълната дупка. Само тоя дето не е ходил не знае за какво иде реч. Пияндета, курвета и наркотици. Затова ги затварят, защото е идеално място за зараза. 

Е сега бях на ресторант, хапнахме, пийнахме и всичко беше ок. За нормалните места в България си е ОК. 

Само мрънкотене, бе! В Бежето нищо не е спирало, нито вечерен час е имало. Представям си ги кво щяха да правят, ако бяха затворени 3 месеца вкъщи, без право на излизане. Ега се бяха наметкали през балконите, малко да се редуцира тая паплач!

 

  • Like 2
  • Love 1
  • Dislike 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Само мрънкотене, бе! В Бежето нищо не е спирало, нито вечерен час е имало. Представям си ги кво щяха да правят, ако бяха затворени 3 месеца вкъщи, без право на излизане. Ега се бяха наметкали през балконите, малко да се редуцира тая паплач!

 

Ами да, освен това ето ти пример: Ивана и Глория са били на ресторант да пеят на отворено. Който има репертоар може да го направи като едно време. Преслава и Галена, Деса/Кама да не говорим, те си имат от всичко и могат да подберат песни и за маса. Няма да пеят нали Точка червена, но имат. Галин, Емануела, Лидия, Скаридия и Курвомидия имат само за клубове песни и на тях им е тясно. Те искат да се таргетират само там, е за тях е малко по сложно.

Освен това, сега наемите на ВСИЧКИ зали са стотинки, така че на 40% капацитет могат да пеят по стадиончета по провинцията и на други места. Ако си голям и имаш топки ще го направиш. Сега нека не се смеем, и не фантазираме, че Галин може да направи концерт. Но Деса, Галош, Преса, Кама могат естествено. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, WindWalkerMonk каза:

Ами да, освен това ето ти пример: Ивана и Глория са били на ресторант да пеят на отворено. Който има репертоар може да го направи като едно време. Преслава и Галена, Деса/Кама да не говорим, те си имат от всичко и могат да подберат песни и за маса. Няма да пеят нали Точка червена, но имат. Галин, Емануела, Лидия, Скаридия и Курвомидия имат само за клубове песни и на тях им е тясно. Те искат да се таргетират само там, е за тях е малко по сложно.

Освен това, сега наемите на ВСИЧКИ зали са стотинки, така че на 40% капацитет могат да пеят по стадиончета по провинцията и на други места. Ако си голям и имаш топки ще го направиш. Сега нека не се смеем, и не фантазираме, че Галин може да направи концерт. Но Деса, Галош, Преса, Кама могат естествено. 

Естествено. Да се хванат да направят минитурнета. Тъкмо това ще покаже дали народът има нужда от тях. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, Gerganafen каза:

И всички нека кажат... ЛУДИЯТ ДОЙДЕ, ЦАК ЦАК! :D

 

@asylum защо си пропуснал да ни представиш този шедьовър? Чак се е охарчила за текст от Анастасия Мавродиева :o Интересното е, че няма нито един коментар за песента на Преслава.:huh:

Много оригинален клип, но с малко лошо качество. Идеята с автобуса е супер. Доста мяза на Палавото око Весела, особено между моторите. 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Dominatora каза:

Превъртях го набързо и го гледам с маска разправя как някакъв служител му взел картата без да си дезинфекцира ръцете - ама чакай бе, нали нямало Корона, какво ти пука? Тоя типаж са ми най-интересни - хем нямало коронавирус, хем треперят от страх.:scratch:

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин, Емануела и Диона им кажи и повече не ги обиждай, как може певицата с най-много участия да се зарази, да зарази и малкото си дете и ти да продължаваш да пишеш най-нагло, че трябва да се работи, че е измислица и т.н. Поне се видя кои ще са първите, дето ще отидат на шосето щом кариерката им бъде прекратена. Те какви протести предстоят и то от съвсем друго естество, боли го някой за сторитата на тези еднодневки. Седнали да смятат проценти, вадят, събират, ако ще и 50 заразени да има, скапаните дискотеки не трябваше да отварят тази година. Нали са големите певци с маси фенски, давайте на плажа, наемете някоя сцена, ей такава, дето и за селския събор общината може да си позволи, нали сте големи, съберете хора, пейте на живо, докажате се. Само че няма кой да купи фалшивия алкохол, да шмърка, че и това да прави, трябва да дойде заради вас, а те не идват, колко е жалко всичко в тази държава. Напънала се планината и родила мишка.

  • Like 6
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Alter Ego каза:

Цурето как ли се справя в тези трудни времена без участия. Дали има парички за клип? :1000(9):

 

Вместо да й издаде албума + клипове на всички песни и лайв концерт (дори и в празна зала да е), оня тъпак прави дарения за коронавируса - дано го напусне! 

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кои личности са окончателно cancelled в моите очи след последните им изцепки:

- Галин

- Диона

- Лидия

- Десита

- Емануела

- Меди

- Ариа

- Данна (да, знам, че е на 16, реших колкото и да я харесвам, да не й го прощавам)

Кажете, ако има и други, които се вдигнаха на "протест", че им затвориха дискотеките.

И евала на Ники Пашев, че не дава на протежетата си да говорят. Ясно им е, че ако не идваше от него, отдавна щяха да са се изказали, ако го направят, спирам да подкрепям и тях.

  • Like 3
  • Haha 1
  • Love 1
  • Sad 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...