Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 20 минути, Gerganafen каза:

Всъщност е страшен автогол това видео, само показва пред 2-та им милиона абонати колко пее на живо Преси по участия. Да си го бяха спестили. Вярно, че й е било празник, но поне за пред камерите можеше да изкара някоя песен лайв...

Това клипче ако направи и 100к... освен това масово хората не се интересуват от живо пеене или от концерти.

По-скоро се мазнят на Преслава. Хитра е тя. Отдели се с канал и най-вероятно прибира приходите от него. Но пък като оборотна изпълнителка все още е в Пайнер. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 5 часа , Senhor каза:

“Бензин” излезе два дни преди извънредното положение, на никой не му беше до музика тогава, пък и беше секнат главния източник на популярност, а именно дискотеките. “Късай”, колкото и потенциал да имаше, има може ни най-ужасното вокално изпълнение, което се сещам на чалга песен.

Просто изкара яка песен, свежа и ненатоварваща, перфектна за лятото, отделно и започва да гради име. А големите ъпдейти на гледаноята винаги стават след 1-2, това е така от години. Не знам някои хора как постоянно коментират гледания, а такива неща им убягват.

Да има едно изравняване през нощта, но това е на оборотни клипове, които трупат сериозни гледания и през деня. В случая на Ариа е твурде очевидно, че купува и няма интерес към трака и. 

За 5 часа няма и 2000 гледания. И вероятно утре като се събудим отново ще е скочила с 50-100ка...

В този случай е твърде очевидно и точно щото следя как се развиват по принцип новите песни, прави още по силно впечатление

 

Screenshot_20200701_131756_com.google.android.youtube.jpg

Screenshot_20200701_184829_com.google.android.youtube.jpg

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, THE IIconic каза:

Снощи Луна е спечелила награда "Мегахит".

То при Луна всичко е мегахит! За коя песен - Леко или Да те пусна ли? Всички на крака! 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

ДА, Ариа помпа фейк гледания... за да предизвика ефект тип "Данна". Само, че песента не е силна. Същото правеше и Татяна по едно време.

При големите изпълнители вероятно също плащат и имат фейк гледания, но при тях не е съмнително, защото се правят без да будят съмнение, а самите песни се налагат в дискотеките.

На теория, видеата с купени гледания са с изключено монетизиране. Явно при Ариа е спряло купуването, защото монетизирането не е изключено (появяват се реклами). Съмнявам се някой от Пайнер да изключва монетизирането през нощта. 

Също така може да купуват реални гледания от държави от Азия. Но случаят не изглежда такъв след като се генерират в определен времеви период, а не са разпръснати в денонощието.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Danger. каза:

Не му отива руса коса на Теофиков - мяза тотално на Джъстин Бийбър. 

А и след цяла година ревливи песни изведнъж го раздава нахакан гъзар - твърде рязка промяна и ще му изиграе лоша шега според мен. Като цяло от цялото това нещо ми е интересен само новия да го чуя.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Gerganafen каза:

А и след цяла година ревливи песни изведнъж го раздава нахакан гъзар - твърде рязка промяна и ще му изиграе лоша шега според мен. Като цяло от цялото това нещо ми е интересен само новия да го чуя.

Е нахакан гъзар го раздаваше и още в "Тръгвай си" като забогатя. :unsure:

Да не говорим, че ако съдим по всякакви участия и интервюта, си е такъв, нищо че пее ревливи песнички.

Get you a man who can do both

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, meleto каза:

ДА, Ариа помпа фейк гледания... за да предизвика ефект тип "Данна". Само, че песента не е силна. Същото правеше и Татяна по едно време.

При големите изпълнители вероятно също плащат и имат фейк гледания, но при тях не е съмнително, защото се правят без да будят съмнение, а самите песни се налагат в дискотеките.

На теория, видеата с купени гледания са с изключено монетизиране. Явно при Ариа е спряло купуването, защото монетизирането не е изключено (появяват се реклами). Съмнявам се някой от Пайнер да изключва монетизирането през нощта. 

Също така може да купуват реални гледания от държави от Азия. Но случаят не изглежда такъв след като се генерират в определен времеви период, а не са разпръснати в денонощието.

Какво се хванахте за Ариа, при положение че целият кокошкарник купува... 

  • Like 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

По cringe промо не мисля че бях гледал в скоро време. Вижте ги какви са. Тъпанари рошави. Съвсем съм загубил надеждата в дебютите. По-зле са и от старите кокошки.

 

 

  • Haha 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоя Робов ми прилича на напомпана версия на Атанас Колев, не ме кефи. Пашев има нюх по принцип, така че да видим, може и да ме изненада. Със сигурност ще й възроди кариерата на Грахич, познато име е все още и с правилните песни може да се получат нещата.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

По cringe промо не мисля че бях гледал в скоро време. Вижте ги какви са. Тъпанари рошави. Съвсем съм загубил надеждата в дебютите. По-зле са и от старите кокошки.

 

 

Аз пък не мога да разбера защо си така негативно настроен към повечето нови имена. 

Мен само Ариа и Малката ми противеят. Десита и Лидия например ме очароваха още в първия си клип как се раздават пред камера. Сравнение с първите на Преслава, Анелуя Галена и много други дават вид на обиграни мацки. Освен това са талантливи. Грахич също е талант и заслужава да просперира поне до Б групата. Теофиков е сензация, каквато чалгата не е виждала от Андреа. 

Намирам ги за доста по интересни от дъртите чанти. От дъртите само Галена и Емилия могат да изненадат и впечатлят. 

 

  • Like 1
  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Willy каза:

По cringe промо не мисля че бях гледал в скоро време. Вижте ги какви са. Тъпанари рошави. Съвсем съм загубил надеждата в дебютите. По-зле са и от старите кокошки.

 

 

Ти си криндж! На мен ми е много epic.

Иначе на мен новите са ми по-интересни от старите патки. Кои да ги харесвам (Теофиков, Данна), кои да ги плюя (всички останали, но най-вече Алфичките).

А преди оная пародия на клип "Да мога да обичам" и всичките пандемични изцепки умирах за Лидия :( 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Blueberry каза:

Ти си криндж! На мен ми е много epic.

Иначе на мен новите са ми по-интересни от старите патки. Кои да ги харесвам (Теофиков, Данна), кои да ги плюя (всички останали, но най-вече Алфичките).

А преди оная пародия на клип "Да мога да обичам" и всичките пандемични изцепки умирах за Лидия :( 

Има надежда за презареждане в чалгата. Те и Теда плюеха в началото, а по едно време беше над Галя и Прилепослава. Така ще стане и с Ариела ;) 

  • Like 1
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Slavi каза:

Аз пък не мога да разбера защо си така негативно настроен към повечето нови имена. 

Мен само Ариа и Малката ми противеят. Десита и Лидия например ме очароваха още в първия си клип как се раздават пред камера. Сравнение с първите на Преслава, Анелуя Галена и много други дават вид на обиграни мацки. Освен това са талантливи. Грахич също е талант и заслужава да просперира поне до Б групата. Теофиков е сензация, каквато чалгата не е виждала от Андреа. 

Намирам ги за доста по интересни от дъртите чанти. От дъртите само Галена и Емилия могат да изненадат и впечатлят. 

 

Точно Малката е най-добре от тия. Хвана си някаква собствена ниша от еднакви яки и избухващи песни и я кара. Грахич съм я коментирал че за мен е само глас и нищо повече. Доста нелепи стои пред камера.

Тука се излагаш. Фики и Галин бяха много по-големи сензации. Фики от дуета с Тони до Блокиран и Галин две години напред от Момче без сърце постигнаха в пъти повече. Бяха над двете вечни лидерки итн...

Иначе Лидия и Десита тръгнаха доста добре и класи с дебютните си песни, които много ми харесват и ги заобичах. Изложиха се с първия си дует,  "простих" им и дадох още шансове, но останаха само с дебютните си песни и Излъжи ме.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Willy каза:

Точно Малката е най-добре от тия. Хвана си някаква собствена ниша от еднакви яки и избухващи песни и я кара. Грахич съм я коментирал че за мен е само глас и нищо повече. Доста нелепи стои пред камера.

Тука се излагаш. Фики и Галин бяха много по-големи сензации. Фики от дуета с Тони до Блокиран и Галин две години напред от Момче без сърце постигнаха в пъти повече. Бяха над двете вечни лидерки итн...

Иначе Лидия и Десита тръгнаха доста добре и класи с дебютните си песни, които много ми харесват и ги заобичах. Изложиха се с първия си дует,  "простих" им и дадох още шансове, но останаха само с дебютните си песни и Излъжи ме.

Всъщност на Галин му беше доста зор да пробие първата година две. Фики беше сензация, но по това пишлеме Денис сякаш повече откачат. Песните му с Емилия имат по 20 милиона за една година... Буквално предизвиква фурор след малките. При Фики изигра роля това, че е Стораров син и подигравките за доста неща. 

Иначе мен и гпс-а ме зариби... Въпреки, че не блести с оригиналност и качество. Ама те тепърва опипват почвата. Има какво да покажат. Ако Десита беше изпяла Той щеше да е на върха в момента. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Гальо каза:

Малката е звездата на Даймънд, Теофиков още няма подобен самостоятелен хит 

Малката без Теофиков е кръгла нула според мен. Гръм и фийта с Емрах са тотални флопове. На Теофиков и самостоятвлните му са с по 7-8 милиона поне. Има вече и фенска маса 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Гальо каза:

Малката е звездата на Даймънд, Теофиков още няма подобен самостоятелен хит 

Какво значение има самостоятелен или не? В днешно време е ясно, че за продуцентите е по-добре да дадат една песен на двама-трима изпълнители, за да намажат всички с еднократни разходи за песен, текст, клип. 

Денис има три по-големи хита от тази песен, независимо, че и трите са дуетни. Цели три, макар и дуетни, мисля, че са повече от 1? :) 

преди 13 минути, Willy каза:

Точно Малката е най-добре от тия. Хвана си някаква собствена ниша от еднакви яки и избухващи песни и я кара. Грахич съм я коментирал че за мен е само глас и нищо повече. Доста нелепи стои пред камера.

Тука се излагаш. Фики и Галин бяха много по-големи сензации. Фики от дуета с Тони до Блокиран и Галин две години напред от Момче без сърце постигнаха в пъти повече. Бяха над двете вечни лидерки итн...

Иначе Лидия и Десита тръгнаха доста добре и класи с дебютните си песни, които много ми харесват и ги заобичах. Изложиха се с първия си дует,  "простих" им и дадох още шансове, но останаха само с дебютните си песни и Излъжи ме.

Не е точно така за Фики и Галин. От призмата на времето ти се струва така, но Галин се забеляза на третата година от кариерата си и то въобще не беше на нивото на познаваемост на Теофиков.

Фики пък имаше доста popculture слава, заради лафовете, че не тренира крака, но не беше единствено с позитивен знак този хайп. Нещо като Сузанита в първите години.

Все пак Теофиков пее от 2 години и има точно 7 песни. Нека почакаме да видим и на петата година да коментираме кой е бил по-голям феномен от тримата.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Slavi каза:

Малката без Теофиков е кръгла нула според мен. Гръм и фийта с Емрах са тотални флопове. На Теофиков и самостоятвлните му са с по 7-8 милиона поне. Има вече и фенска маса 

Е Гръм гръмна много брутално на концерта. Хит си е, просто не събра гледания, защото е същата като предната. Тази с Емрах наистина не се получи, въпреки че е готина. Но според мен и тя се наложи доста вече 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...