Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 минути, pechenko каза:

Смешна мумия. Не стига, че се обезобрази, ами има и наглоста да се прави на жертва. Щом си легнала един път под ножа, цял живот ще пишат, че лягаш под ножа! Мумия.

Аз не се сещам за друга подобна трансформация. При Ася, Бонка и Малина беше постепенно. 

  • Like 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Пишат далеч по-брутални статии и за колегите и за нея, но преситУ ни тръгнало да говори за корекциите. Явно още мечтае и жали за естествената си красота. Една истинска звезда на жълтите медии ще им бие игнора или ще ги осъди, без да се прави на ощипана по мрежите.

  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Willy каза:

"Това че не ви навирам в лицето тоалетите си"

Ще се изяде от завист!

 

Написала е “Това, че не ви ги навирам в лицето с тоалетите си”, т.е визира, че не си показва/натрапва циците. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Fast каза:

Жълтурите наистина пишат произволни глупости и нямат филтър. Хубаво е, че някой ги поставя на мястото им.

Защо не ги постави на място, когато писаха за мутренските и наркомански изцепки? Да ги приемем за потвърдена истина. Благодаря за прозрението. 

  • Like 5
  • Haha 3
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пресила харесва това със сигурност. 

Мумислава никога скоро май не е изглеждала по-жалка. 

Явно никой не се вълнува от флопа, и явно много и се иска жълтите медии да се сетят за нея.

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Fast каза:

1j6yaTY.png

Пуснаха участията и обърна палачинката.

Пожелавам им да отменят всички участия.

Явно някой му е казал, че се излага. 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Fast каза:

1j6yaTY.png

Пуснаха участията и обърна палачинката.

Ако трябва да спре да си противоречи, трябва да не качва никакви сторита...

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава е толкова тъпо създание.

Самата тя преди години се хвалеше, че най-мъдрото поведение спрямо жълтата преса е да не й се обръща внимание и даваше примери колко много се пишело за нея, но тя ги игнорирала. Какво стана години по-късно? Усещаш, че залязваш или вместо да ставаш по-умна и опитна, мозъкът ти дава фира? Не ми отговаряй!

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

И сега почва да вади някакви статии от преди 10 години, че е любовница на Коко Динев и пише "Не е вярно. Мъжът до мен се казва Павел!". 🤣

И Фаст пише отдолу "Така е! Имат и дете на име Палома. Жълтите медии са фашисти!"

  • Like 1
  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

И сега почва да вади някакви статии от преди 10 години, че е любовница на Коко Динев и пише "Не е вярно. Мъжът до мен се казва Павел!". 🤣

И Фаст пише отдолу "Така е! Имат и дете на име Павлинка. Жълтите медии са фашисти!"

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Donatella каза:

:roll1::roll1::roll1::roll1:

Преслава спала и с бедни мъже

"Ех, защо ли всички жени не бяха като Преслава?!", вероятно ще възкликнат представителите на силния пол, които не наричат себе си милионери. Сексбомбата на фолка не си избирала мъжете по портфейл, ами завързвала любовни връзки и още нещо и по-беднички.

 

Преслава не била въобще материалистка. Хитовата изпълнителка твърди, че парите не били водещ фактор в отношенията й с противоположния пол.

 

"Била съм и с бедни мъже", уверила свои колежки Преслава, но никой никога не е виждал въпросните господа.

 

"Мургавите мъже са ми слабост, но в последно време все с по-бели мъже имам отношения", добавила Преслава

"Мургавите мъже са ми слабост, но в последно време все с по-бели мъже имам отношения", добавила Преслава

Веднага да почне да опровергава!

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, VulkoIsTheBest каза:

И сега почва да вади някакви статии от преди 10 години, че е любовница на Коко Динев и пише "Не е вярно. Мъжът до мен се казва Павел!". 🤣

И Фаст пише отдолу "Така е! Имат и дете на име Палома. Жълтите медии са фашисти!"

Коко Динев купил жилище на Преслава

https://hotarena.net/koko-dinev-kupil-jilishte-na-preslava

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Гальо каза:

Само докато прочетеш, че Преслава залязвала и се отказваш да продължиш да четеш напред :D 

Да, така е. Затова чети нейните умотворения, тя е доказан интелигент. И ти пожeлаваме същия акъл като нейния. :D

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, Гальо каза:

Само докато прочетеш, че Преслава залязвала и се отказваш да продължиш да четеш напред :D 

Но най големия кеф е да гледаш как я коментират хора,които се пишат за фенове на Галена. Пък нека 100 живота да прави повече гледания. Топ!:mbounce:

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Willy каза:

 Ако пробие и в латино държавите 

Там пък нея чакат и разваления ѝ испански.

Това Джале за мен не е музика, а някакво извращение. Не мога да го слушам.

  • Haha 6
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Fast каза:

1j6yaTY.png

Пуснаха участията и обърна палачинката.

Преписал го от някъде. Това се отнася за някой американец. Нищо общо с българската действителност.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...