Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 18 часа , plambata каза:

На "100 живота" как вървяха гледанията в първите 10 дни? Нека някой, който има достъп, да сподели. Лично за мен поддържането на повече от 200к при Праса е много, много странно. Лайковете и коментарите ѝ в същото време едва-едва се променят. Отделно не съм видял някой да я поства тая песен или да има макар и минимална истерия по нея. Как пък все при песните на Праса не се следва нормалната логика....

Ден 1 - 486

Ден 2 - 457

Ден 3 - 417

Ден 4 - 349

Ден 5 - 353

Ден 6 - 324

Ден 7 - 302 + 29 от фен клип

Ден 8 - 279 + 19

Ден 9 - 270 + 20

Ден 10 - 279 + 22 

За първите дни не знам колко е правил фен клипа, защото не беше добавен в нейбъла. Има 600К още от фен клипчета. 

  • Like 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 11 минути, devotioner каза:

Говорех за Галена и Криско, Глория общо ще има 10к.

Боклук е песента. Сега нека погледнем към сериозните теми! ОЧАКВАМ ИДЕИ И МНЕНИЯ И ПРЕДЛОЖЕНИЯ:

https://signal.bg/галин-разкри-каква-жена-си-търси/

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

"100 живота" - 80К лайка за почти 2 месеца

"Пиян" - 84К лайка за почти ГОДИНА 

"Да гори в любов" - 81К лайка за близо 2 години.

Днес Галя прави 81К лайка и минава тези на "Да гори". Едната ги направи за 2 месеца, другата за 2 години. :aj:

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

"100 живота" - 80К лайка за почти 2 месеца

"Пиян" - 84К лайка за почти ГОДИНА 

"Да гори в любов" - 81К лайка за близо 2 години.

Днес Галя прави 81К лайка и минава тези на "Да гори". Едната ги направи за 2 месеца, другата за 2 години. :aj:

2018 vs 2020. Различно е.

Иначе утре минава и тези на Феноменален и остават само Пиян и Ме густа с повече лайкове от самостоятелните в офишъла.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Willy каза:

2018 vs 2020. Различно е.

Иначе утре минава и тези на Феноменален и остават само Пиян и Ме густа с повече лайкове от самостоятелните в офишъла.

А "Ме густа" е закотвила на 16 милиона с 92К лайка. Много ми се виждат, но тя си беше хит за времето. Иначе съм сигурна, че Галя ще мине лайковете на "Пиян". Гледанията също. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, penakavalli каза:

Кайли Дженерал и сестрите Дженерал ви пожелават прекрасна неделя. Само Кейтлин Дженерал не ви пожелава.

 

Ivon commented: Мамооо спри да ме излагаш и ми вдигни

  • Like 1
  • Haha 5
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гъзарката на попфолка е отново в попнейбъла с мега хита си Зоопарк. Около 23милиона от всички клипове. Така и нищо от въпросната година не успя да я мине като гледания. Нито Да гори, нито Феноменален... 

Screenshot_20200628_144925_com.android.chrome.jpg

  • Like 1
  • Love 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Slavi каза:

По скоро абитюриентите я пердашат. Тя изпя точно 1 дума😁

 

@Willy, коментирай възхода на Зоопарк

Е тя още 2018 си мачкаше, показвайки се буквално след всяка нова песен. Страшен късмет изкара с тая песен. Останах с впечатления че Бръммм й беше по-големият хит, защоти съм я чувал и тук и то не веднъж.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000(29):

Въпросната 2018 се изказваха шумни негодования от броенето на гледания на няколко клипа, а сега същите броят и събират като луди... Не бяхте доволни от добавянето на фен клиповете в нейбъла, а сега самите вие добавяте такива. Не, че нещо, ама е твърде прозрачно и смешно. 

Изтрили са клипа на "Шефката", който гонеше 10 милиона. С изтритите клипове отдавна беше минала "Зоопарк". Така или иначе, Анелия си остана с успеха на "Зоопарк". След това няма песен с кой знае какви гледания. Само дуета с Джулия. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , WindWalkerMonk каза:

Боклук е песента. Сега нека погледнем към сериозните теми! ОЧАКВАМ ИДЕИ И МНЕНИЯ И ПРЕДЛОЖЕНИЯ:

https://signal.bg/галин-разкри-каква-жена-си-търси/

Че той мен описал. Галче, може да ми пишеш да измислим нещо :* 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Willy каза:

Ъъъъ окей

 

Предвидливо е облякла рокля подходяща за кючеци. :lol: Защо продължава да се носи като Мерилин Монро? Зорлян се състарява. Да потъмнява косата мигом!

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Съседи събират подписка за изселването на Джена и „Канарите” от Катунца

„Събираме подписка да изселим най-накрая „Канарите” от Катуница! Тъкмо си отдъхнахме, след като прокудихме Цар Киро, а сега те ни побъркват”, признаха пред „Уикенд” съседи на музикалната фамилия, която е сред най-шумните в селото. Хората недоволстват от наглото поведение на клана Стоеви, както и от вечните им и неспирни купони.

Фамилията от години е недолюбвана от бедните си съседи, които се дразнят на парадирането на възможности от „Канарите”. Палатът в селото на Цар Киро е известен с кичозния си вид. Преди години музикалната фамилия показа дома си в Катуница, тогава Джена и съпругът й Наско дадоха първото си интервю като семейство именно от бащиния дом, а зрителите се потресоха от безвкусицата, златните окраски и 20-те безвкусни картини, наредени в стаята асиметрично. Още тогава съседите се подразнили на кичозното, но скъпо обзавеждане в Стоеви, които имат в дома си няколко столове, по-известни още като „кралски трон“.

Имотът на „Канарите” в Катуница, с големината на прогимназия, отдавна е обект на подигравки сред съселяните на музикантите. Старият Канар често може да бъде видян как внася в дома си поредната картина, стойка или пък фонтанче за вода за двора, а сред разсадите им с домати в градината има безброй пикаещи джуджета. Вратата им, естествено, е охранявана от два огромни гипсови орела, на единия от които е счупено едното крило.

Освен Стария Канар – акордеониста Наско Стоев, и съпругата му Надя, в дома от време на време живеят и Джена с младия си съпруг Наско. Именно в този дом изкараха карантината фолкаджийката и Атанас Стоев-младши, които се бяха прибрали при родителите на музиканта. Именно това преляло чашата на търпението за съседите им. От имението непрекъснато се носел невъобразим шум.

„Не стига, че търпим фръцкането и претенциите на Надя, но вече и Джена ни дойде в повече. Доколкото знам, тя има проблеми и със съседите си в София. Сега тук ни побърква с претенциите си”, коментира комшия на музикалния клан, който е сред инициаторите на подписката.

https://www.flagman.bg/article/217841

😂😂😂

  • Haha 6
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Преслава стъпи на лидерската позиция ❤️ 

https://signal.bg/преслава-стъпи-на-лидерската-позиция-2/

Преслава - Беден в сърцето

Преслава стъпи на лидерската позиция

Преслава записа първа победа в 50-те Най… с новия си сингъл „Беден в сърцето“. Песента получи най-силна подкрепа от читателите на Signal.bg и стъпи на лидерската позиция.

 

След шест поредни победи в чарта за попфолк Галена отстъпи призовото място и финишира втора с актуалното парче „100 живота“.

Отново третата позиция е за Данна с парчето „Той“.

  • Like 1
  • Haha 2
  • Sad 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Willy каза:

Коце и Софка мачкат като луди! Трети ден: 387к.

Брутална песен и топ хитачка! Не като тъпата песен на Прилепа, която е скучна и незапеваема и феновете на Пепа се молят ден и нощ да е първа в Spotify, но ще види номер 1 през крив макарон, защото вече падна на 3-то.. и ще духа супата до няколко дни. Гледанията в тубата са мизерни и Софка и Коце скоро ще я минат.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...