Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 4 минути, Willy каза:

По-малко от 200к делят Пей сърце и Горе-долу. Юли ще е жесток месец за Галче!

- Най-гледана песен в канала на планета

- Най-гледана поп-фолк песен за 2020

- Дует с Криско

+ Песента с Меди и Доника. 

За 1 месец ще ги приключи.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Обаче всичко може да се случи. Галена 2018 първата половина от годината беше само с Дай ми любов, а втората изкара най-големият самостоятелен и най-големият дуетен хит от 2018.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Dislike 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Donatella каза:

как разбра ?

След като я качиха в поп фолк нюз се опитах да намеря източника в инста. Снимката беше качена и от този фен профил и излизаше в профила на Галена с таг.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , Donatella каза:

 

 

 

Цитат

От снимиките личи, че Софка много си е харесала малката принцеса, даже се шушука, че я е припознала. Дъщерята на Преслава вече официално може да щрака с пръсти. Може смело да кажем, че звездната щерка вече тръгна по стъпките на известната си майка и на ромската перла - кръщелницата ѝ Софи Маринова.

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе факт е, че Преслава не направи фурора, който очакваше, но за флоп не може о да се говори. Вие очаквахте, че на третия ден ще падне под 200ла,а това не стана. А и се вижда, че по стрийминг платформите има сериозен интерес към трака, какъвто засега само към 100 живота е имало. Не, че могат да се сравняват, но и определението флоп или провал не е на място. 

 

Как са Коце и Софка по стрийминг платформите? 

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Slavi каза:

Абе факт е, че Преслава не направи фурора, който очакваше, но за флоп не може о да се говори. Вие очаквахте, че на третия ден ще падне под 200ла,а това не стана. А и се вижда, че по стрийминг платформите има сериозен интерес към трака, какъвто засега само към 100 живота е имало. Не, че могат да се сравняват, но и определението флоп или провал не е на място. 

+1 и поне е песен, а не виене като Коца и Софа дето се бута са страхотно нещо.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, xroflx9 каза:

Клетата ДЖЕН. Май на втория ден няма да направи и 100к :((. Дано се случи чудо като при "Хулиган" и се оцени по-късно.

Ще се оцени, само дето оценката ще е 2/10 :D 

Чак сега обърнах внимание на това "Обществото", не е зле. Персонажът на Десита кефи, много е забавна. :D Лидия пък се казва Ема в сериала, някой май се мазни за Айфонче:3fdb8960598fa63e:

 

 

 

  • Haha 5
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Gerganafen каза:

Ще се оцени, само дето оценката ще е 2/10 :D 

Чак сега обърнах внимание на това "Обществото", не е зле. Персонажът на Десита кефи, много е забавна. :D Лидия пък се казва Ема в сериала, някой май се мазни за Айфонче:3fdb8960598fa63e:

 

15C939D7-5C94-43E0-B49E-69B07F3D5B3D.jpeg

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Fast каза:

Прави разлика между купена и изкарана. Или сериозно мислиш, че най-голямата скрънда в попфолка би дала и стотинка за някакво желязо? Нелогично е.

Разлика правя. Но пък е логично да е вкарала най-много мънги във касата, след като снася най-голям процент от хонорара си и съответно приоритетно и дават участия. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава не би си купила награда с пари, освен това нейните заслуги във фирмата са такива, че като поиска нещо й се дава, защото им е най - голямата звезда евър и топ 2 за последното десетилетие. Освен това са мислили, че Галош ще е доволна и на другата голяма награда + още 100 по - малки. 

Иначе какво нещо е живота, миналата година по тва време Преслава смаза Галена с лятното си предложение. Сега е точно обратното. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Преса с роднината й - гледачка. Галена да знае към кого да се обърне следващия път, когато има проблем :D 

"Кажи ма, Софке, ще заприлича ли поне малко Палома на мене като порасне или все тъй ще мяза на другата рода? А носът й като старият или новият ми ще бъде?"

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , WindWalkerMonk каза:

Джена никога не е била голяма певица като име. Имаше големи хитове, което е различно. Те свършиха и тя си остана на ниво средна чалгурана.

Друго разправяше, когато щеше да режеш вени на "Да видя какво е", когато получаваше тахикардия на "Обичам те и толкова" и какво ли още не си ли получавала ти измеркярнице на нейни песни. Джена те кълне в момента за предателство.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Donatella каза:

Пиян отново в топ 50... 😱😱

Най-големият ХИТ на Преса от 2010-2020

 

20200627_143445.jpg

Според мен не заслужава да мине успеха на "Да гори в любов". 4 млн. ги делят. Има ли шаснове?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Willy каза:

Някой да светне Преси че 220к на 8мия ден не се правят с по-малко от 1к лайкове. Коце и Софка още утре й минават харесванията.

And your point is...?

Вчера беше петък.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Donatella каза:

вчера в The 1 (Преслава имаше участиие)

2x Ламборгини

2х Добре ли си

2х 100 пъти

Паника

Стара Каравана

В ТВОИТЕ ОЧИ 

Феноменален

6 пъти Тихо ми пази

8 пъти Чупката

12 пъти Дай ми

20 пъти Навътре в мен

  • Haha 8
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, Гальо каза:

6 пъти Тихо ми пази

8 пъти Чупката

12 пъти Дай ми

20 пъти Навътре в мен

Паника

В твоите очи!!!!

Добре ли си

Ламборгини

 

 БОНУС:

ох извинявай забравил съм "ПЕЙ СЪРЦЕ" !!!

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ариа и Алекс Робов се следват и си харесват снимки. Очаквам дуетът и с мъж, за който разправяше в един лайв, да е с него.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...