Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 15 минути, Blueberry каза:

 

И кои са единствените две, които правят песни, които не са задължително дискотечни терминатори?

Галена и Емилия.

 

Коя песен на Галена от последните години не е дискотечна? И имам предвид наистина да не е такава. Защото ми се струва, че тук само ако песента е много бърза, бясна или кючекчийска се смята за дискотечна.

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 4 часа , Donatella каза:

защо не е  потвърден Планета Офишал ?

Апропо PlanetaOfficial: Ударили са 2 милиона абонати тези дни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DarkChild каза:

Коя песен на Галена от последните години не е дискотечна? И имам предвид наистина да не е такава. Защото ми се струва, че тук само ако песента е много бърза, бясна или кючекчийска се смята за дискотечна.

"Сърце", оня умрял дует с Фики с черно-белия клип, "Да ти олекне"... 

Всъщност и Деса има няколко песни, които не са за дискотека.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

"Сърце", оня умрял дует с Фики с черно-белия клип, "Да ти олекне"... 

Всъщност и Деса има няколко песни, които не са за дискотека.

Сърце си звучи добре и в дискотека, средно положение е тя, но другите две не са ли вече на 3-4 години :D

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, PHILIPP PLEIN каза:

Изненадаааа! 🥳

Доника & Меди ft. Галена 🔜🔜🔜

Pics-Art-06-22-08-20-52.jpg

Че каква е изненадата? То се знае от 3 месеца вече. 

  • Like 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, AysheYaneva каза:

Чакам включване от Галин. Vision също няма да отваря това лято.

E632084E-E373-4006-8B7C-FD87B57D2FF6.jpeg

Вече става интересно. Очаквам шоу на световно ниво от Галин и Емануела тази вечер. Тъкмо им отвориха бардаците, а те горките пак с пръст, или нещо друго, в уста ще си останат. 

F5DAF7E3-D825-40CA-BBD8-C162D1AA37FD.jpeg

E72DB00B-6CDC-457B-8779-CF47795B9277.jpeg

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, asylum каза:

Аз не знаех.

Дано излезе при Оцко. 

В хит микс е. Смятайте колко харесва компанията си, щом набута Лорена и Доника в хит микс. Крайни време е и тя да напусна Пайнер.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Язък, че се напъват да изкарват мазнотии за пияници - сега може и да им ги пускат в дискотеките, но с нулева полза за тях:roll1:Голям кеф, ще им използват комерсите, ама никой няма да се изръси за хонорар за да си разкарват микрофона из заведението.:1000(33): Честито на Галин, Емануела и Преса!

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега Меди, Теофиков и Ариа ще станат с най-много участия, защото хем са евтини, хем е пълно. Но според мен тези мерки ще са за не повече от 2 седмици, то гледам хората масово са настроени срещу всякакъв вид мерки и каквито и ограничения да се наложат, много трудно ще бъдат спазвани от масата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Fast каза:

Това показва колко ги ценят тези долни пушилни, които доскоро издигахте в култ. Време е за намиране на спонсорства и концерти.

Ма за какво да им пука - за високите им хонорари срещу плейбек ли? Я всички на село! Истинският купон е преди и след певицата. Аз не познавам човек, който да се кефи на участие на певица. Обикновено казват - о, не, не мога да слушам песни само на един изпълнител, по-готино е диджеят да пуска различни. Може да забележиш и колко по-голям купон става по време на паузите. 

преди 20 минути, Gerganafen каза:

Язък, че се напъват да изкарват мазнотии за пияници - сега може и да им ги пускат в дискотеките, но с нулева полза за тях:roll1:Голям кеф, ще им използват комерсите, ама никой няма да се изръси за хонорар за да си разкарват микрофона из заведението.:1000(33): Честито на Галин, Емануела и Преса!

Клетвите ми хванаха дикиш :D 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, devotioner каза:

Сега Меди, Теофиков и Ариа ще станат с най-много участия, защото хем са евтини, хем е пълно. Но според мен тези мерки ще са за не повече от 2 седмици, то гледам хората масово са настроени срещу всякакъв вид мерки и каквито и ограничения да се наложат, много трудно ще бъдат спазвани от масата.

Чак толкова ли са прости сънародниците ни? 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Willy каза:

В хит микс е. Смятайте колко харесва компанията си, щом набута Лорена и Доника в хит микс. Крайни време е и тя да напусна Пайнер.

Оцко също май не е цвете за мирисане. Някъде бях чел, че Лорена получавала някакви призовки заради шефа си.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Runevski каза:

Запознай се с още едно вълшебно парче от същия албум! И последния клип в Пайнер:

 

 

Ама как, аз я знам тази песен и ми е любима дори. Ренка правеше много големи хитове, но след 2001-2-3 като че ли някъде се изгуби и започна да предлага наистина стойностна музика, която обаче остана непозната и неразбрана от масата. 

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, GSA каза:

Ама как, аз я знам тази песен и ми е любима дори. Ренка правеше много големи хитове, но след 2001-2-3 като че ли някъде се изгуби и започна да предлага наистина стойностна музика, която обаче остана непозната и неразбрана от масата. 

Аз бих заложил на това - май излязоха едновременно

 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, devotioner каза:

Сега Меди, Теофиков и Ариа ще станат с най-много участия, защото хем са евтини, хем е пълно. Но според мен тези мерки ще са за не повече от 2 седмици, то гледам хората масово са настроени срещу всякакъв вид мерки и каквито и ограничения да се наложат, много трудно ще бъдат спазвани от масата.

Ами, масата народ са пълни идиоти, откърмени с чалга, все пак.

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, GSA каза:

Ама как, аз я знам тази песен и ми е любима дори. Ренка правеше много големи хитове, но след 2001-2-3 като че ли някъде се изгуби и започна да предлага наистина стойностна музика, която обаче остана непозната и неразбрана от масата. 

"Искай ме" е доста изпипан албум. Клиповете на заглавната песен и на "Вик и зов" имат номинации за награда, а на втората има и кавър. В целия диск няма един кавър, всичко е авторско, и като цяло е баладичен, без 3-4 песни. Има и R&B парче. Дължа го на това, че го записва по време на бременност и след нея. Беше на хармонична и романтична вълна, пееше и се лирична и смислена музика, а тогава беше пика на кавърите, най-вече сръбските, и за това много форумци определят края на пика и с "Вик и зов". Освен нея и заглавната, и тази стана хитче тогава, дори в Биг Брадър я пускаха. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

В хит микс е. Смятайте колко харесва компанията си, щом набута Лорена и Доника в хит микс. Крайни време е и тя да напусна Пайнер.

Оцко поне им прави песните, а не като Пайнера да прибира правата на песни, които изпълнителите са си финансирали. 

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото тука 2 медеца говорихте за дует на Меди и Галена, а накрая се оказва, че Галя е фийт. А за реалния дует на Галена и Матео, който е тотален флоп и дума не обелвате. Сега ще кажете, че тя е била поканена да му сбъдне мечтата, но това няма значение. В Шефката също беше поканена, не участваше в клипа и дори я писаха като фийт, но извличахте дивидентите. 

Не, че флопа ще я направи по малка сила за 2020, но все пак е един от най големите и флопове в кариерата. 

  • Like 1
  • Haha 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...