Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 8 минути, pechenko каза:

Защото на Анелия песента е с мъж, а на Малката е жена :P 

 

Помислих си и за Аня и Криско, ма явно ще е Теофика.

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, pechenko каза:

Може и да е Криско ;) Не знам защо всички веднага се хванаха за Галена и Криско :D 

Ми на Аня Криско й отива повече, отколкото на Галфон :D Да вземат да направят оная песен за ферарито, беше много яка. 

  • Haha 3
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, Vancho каза:

Преслава след като види интереса към песента на Митко с Галена

giphy.gif

Преслава:

giphy.gif

След като разбере, че новата песен е провал и 100, 100, 100

giphy.gif

ще бъде по-големият хит.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

Aйде Галче.🥰

Явно онзи ден, като излизах от плажа на Вила Чинка, са снимали клипа. Понеже и дваматс бяха пред хотела. Но не бяха още натокани. 

Дали Камелия и Меди ще пуснат песента лятото? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Сашо каза:

Явно онзи ден, като излизах от плажа на Вила Чинка, са снимали клипа. Понеже и дваматс бяха пред хотела. Но не бяха още натокани. 

Дали Камелия и Меди ще пуснат песента лятото? 

Може вече да са снимали. Не ми се вярва целият клип да е сниман в Чинка.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Сашо каза:

Явно онзи ден, като излизах от плажа на Вила Чинка, са снимали клипа. Понеже и дваматс бяха пред хотела. Но не бяха още натокани. 

Дали Камелия и Меди ще пуснат песента лятото? 

Верно, че ти беше споменал, че си ги видял заедно пършливи и неглижирани. 

 

Има ли такава песен със сигурност? За Медс и Кама питам. Тука печенкото обясняваше за дует на Галена с Меди, а се оказва, че ще е фийт. Някой го е изгъбаркал😁

  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Олеле мале. Ако Галс верно е издумкала дуети и с Криско, и с Меди,не ми се мисли за какво мачкотене ще става дума до края на годината. Трудни дни се очертават за Толбухин. И наср*ните памперси на Палома да пусне в Инстаграм,няма спасение. 

preslava6.jpg

  • Thanks 1
  • Haha 2
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, plambata каза:

Олеле мале. Ако Галс верно е издумкала дуети и с Криско, и с Меди,не ми се мисли за какво мачкотене ще става дума до края на годината. Трудни дни се очертават за Толбухин. И наср*ните памперси на Палома да пусне в Инстаграм,няма спасение. 

preslava6.jpg

С Меди няма да е дует, а или трио или фийт. 

Но доколкото я познавам не би пуснала за 2 месеца 3 проекта и то особебо като в момента е на върха със 100 живота. За какво да я затапва... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Mr. Greshen каза:

Да не забравяме и Емилия и Фики това лято.

Нееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееее :cry2:

преди 17 минути, Fast каза:

Няма да е той, но ще се разочароващ още повече. когато излезе. :D

Повече от Теофиков би ме разочаровала Емилия да й спасява кариерата, но това в тоя живот не го очаквам :D 

С Преслава първия дует ми харесваше, някак й балансира противната енергия. Преживях го веднъж, готова съм и за втори път.

Тая година определено любимите ми изпълнители са решили да се колаборират с най-противните.

  • Haha 2
  • Angry 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Наскоро пък, продуцентът на „Биг Брадър“ Нико Тупарев хвърли бомбата, че има вероятност „Големият брат“ да се завърне триумфално отново в ефир, тъй като моментът е най-подходящ за снимане на формата в условия на пандемия от коронавирус, а в Къщата участниците така или иначе живеят под пълна изолация.

  • Wow 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Slavi каза:

Наскоро пък, продуцентът на „Биг Брадър“ Нико Тупарев хвърли бомбата, че има вероятност „Големият брат“ да се завърне триумфално отново в ефир, тъй като моментът е най-подходящ за снимане на формата в условия на пандемия от коронавирус, а в Къщата участниците така или иначе живеят под пълна изолация.

Четох, че лицензът бил изтекъл, малко ме съмнява да го подновят. По-скоро някое по-евтинко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...