Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Wild_Style каза:

Това е силно, признавам :laughing:

Не ме разбирайте грешно,две от най- добрите ми приятелко са циганки. Аз хпдя в тях, те идват в нас. Уважавам циганите, имам много приятели, но таа мирисалница е рядко противна?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 6 часа , Fast каза:

Прес е напомнила за това бижу от дебитния си албум.

Този дует също ми е от любимите. Песента е просто страхотна. Жалко, че вече не прави такива песни.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , pacho каза:

Какво ти е виновна Есил Дюран, че някаква селянка не може да си прецени възможностите? Такива в БГ с лопата да ги ринеш. Какъв идол можеше да бъде тая? Дошла от Испания да участва у нас и дори не си направила труда тесктът да научи, а иначе говори испански.... 

А защо, като тези предавания се водят за истински музикални реалитита, ги превръщат в цирк и се гаврят с напълно непознати хора? Защо не наблягат на музиката, а на простотиите? И откъде - накъде се очаква всички в България да знаем английски?

Лично на мен два пъти не ми позволиха да уча английски - в 3 и в 5 клас. Първия път не ми позволиха съучениците, втория - само отличниците имали право да учат английски, останалите трябваше да избираме между руски и немски. Завърших 4 клас с петица и се оказа, че не било достатъчно, за да уча английски! Ама не ни ги казаха тези неща в 4 клас!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Kitty каза:

Този дует също ми е от любимите. Песента е просто страхотна. Жалко, че вече не прави такива песни.

Ми тя Жулиета се отказа още тогава, къде искаш да прави нови песни? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Kitty каза:

А защо, като тези предавания се водят за истински музикални реалитита, ги превръщат в цирк и се гаврят с напълно непознати хора? Защо не наблягат на музиката, а на простотиите? И откъде - накъде се очаква всички в България да знаем английски?

Лично на мен два пъти не ми позволиха да уча английски - в 3 и в 5 клас. Първия път не ми позволиха съучениците, втория - само отличниците имали право да учат английски, останалите трябваше да избираме между руски и немски. Завърших 4 клас с петица и се оказа, че не било достатъчно, за да уча английски! Ама не ни ги казаха тези неща в 4 клас!

Ми като не е знаела английски, да не е пяла песен на този език! 

И ето, сама ша си казваш как не са ти дали да минеш от 4ти в 5ти клас, пък си била завършила 12ти ... 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия тук колко е сигурна, че Преслава е нямала нищо общо с Коко. Друга песен запя няколко години по късно🤣🤣🤣

 

А Пресли сякаш има фетиш към мъжете на приятелки и колежки. Жестока безсрамница. Чак си го изпя. Дори не се свени да го крие❤️

 

 

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Wow 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти не четеш. НЕ МИ ДАДОХА ДА УЧА АНГЛИЙСКИ! Трябваше да избера немския, защото не исках да уча руски.

Минала съм си всички класове.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Kitty каза:

Този дует също ми е от любимите. Песента е просто страхотна. Жалко, че вече не прави такива песни.

А и да правеше, каква файда, след като не можеш да ги чуеш😢

Тази щеше да ти е любима

❤️ 

  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Kitty каза:

Ти не четеш. НЕ МИ ДАДОХА ДА УЧА АНГЛИЙСКИ! Трябваше да избера немския, защото не исках да уча руски.

Минала съм си всички класове.

Ти първа почна да не четеш, аз защо да се кьора излишно с това червено дето постваш? 

Минала си ти. Покрай всички класове, на всички ни е ясно как още повтаряш 4ти клас, щото не са те пуснали в 5ти от много гледане на Фокс Кидс. И Планета. Затва си още в 2005та. 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, xroflx9 каза:

Очакваш ли новата й ера с мегахитове??

Очаквам с нетърпение продължението на платинения и мегахит Горкото момиче! 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Donatella каза:

😐

🤮

Не искам и да си представя ако пак реши да става Азия - стара, сбръчкана и захабена. 

 

А като го пита Мон Дьо за конкуренция сред колежките, как нагло се изсмя... 🤣 

  • Haha 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, Slavi каза:

4 участия за 10 дни. Започва мачкането! 

Е, ако трябва да ти напомня какво каза за Меди - очевидно е на хорорар от 600 лв. 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Vancho каза:

Тази повече се доближава до "бъдеща лидерка". С три песни е в тренда.

 

Кой реши, че е проява на добър вкус да изпееш кавър на Били Айлиш с текст за Исус Христос (който е супер повтаряем и дебилен) на финала? Разбирам защо не е спечелила.

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Wild_Style каза:

Тази :whistling:

 

Това ако наистина е от клипа Прес поне ще изглежда Топ. Ама защо пак сниман в мазето?

Като гледам все пак няма да излиза днес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...