Jump to content


Мелинда - Не и с мен


Препоръчани коментари

Музика: Мелинда Хари Христова, Аранжимент: Велислав Драганински , Текст: Мелинда и Мариета Ангелова 

Оператор и режисьор: Николай Скерлев

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен също, защото гласът й е някаква груба смесица от Даяна, Деси Слава и Цветелина Янева в едно, песента и клипът също напомня за техния начин на работа..... Самия проект е хубав, но би подхождал повече на тях. Иначе е похвално, че музиката е нейна. Тя самата обаче не е индивидуална, открих 3 изпълнителки в едно.... 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, THE IIconic каза:

Още от Гласът на България не мога да я гледам и слушам. Напомня ми за Цветелина Янева.

О, не, това е ужасна реклама. Страх ме е да чуя. Повръща ми се от гласа на Цура. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Все ми е тая за тука мнения, аз искам да питам...

 

what the fu*k just happened?

От Цветина насам не съм чул такъв уникален дебют. Семпъл, но супер ефектен клип със замисъл, брутални визии, красива и ПЕЕЩА певица със смислен текст. 

 

ДА - Песента крещи ЯНЕВА. Но лошо НЯМА. Оставете Шиши на страна. Като изпълнител Янева е красива и супер пееща. А и гласа и го е дал Господ , не Янева. Външния вид- също. А и дори да има опит за имитация - няма лошо, Янева е голямо име и не виждам защо да няма подражатели. Пее ли? ПЕЕ. Изглежда ли уникално? Изглежда. 

"Гласът на България" не съм гледал и може би за това ефекта ми беше засилен - върна ме години назад, слушам я над 10-ти път, към края ориенталския отсвир е брутален, гласа е 6...

 

БЕ ТАЯ ПЕСЕН, КЛИП И ИЗПЪЛНИТЕЛКА Е ТОП! ЕВАЛА НА ЦЕЛИЯ ЕКИП! ЕЙ ТОВА ИСКАМ ДА ЧУЯ! ПЕСЕН НА 2020!!! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен много ми харесва песента. Ясно е че се е вдъхновила от Янева, но не виждам нищо лошо да следва стила на някой друг в първите си песни, тук не става въпрос за имитация. Смятам че с малко повече реклама публиката ще я забележи и хареса. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми прилича повече на Даяна и на визия, и като глас, хубава е, но в текста има проблеми, на повечето места няма рими и убиват хубавата емоция и наистина зверско пеене. Но ми харесва като цяло.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...