Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 23 часа , THE IIconic каза:

От пайнерския период най- много ме кефят "Няма страшно" и "Копие"

А  "Копие" и на мен ми харесва много. "Хайде, вдигни й", "Така ми говори", "Недей, сърце", "Устни"..... имаше песни които много ми харесваха там! Обаче като се сетя за последните, не съм особено очарован, нито пък са нещо особено.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, Alter Ego каза:

По-умна чалгарка от Кама в поп-фолка няма!

 

Кама е с толкова бедна музикална култура, че не съм убеден този пропуск дали я прави най-умната.

Тя е интуитивна и рационално мислеща, което ѝ изигра добра роля в кариерата.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, Амброжка. каза:

Луна! 
Подкрепете ме @asylum и @Lelqtian! 🖤

Още не съм прочел предходните мнения, но веднага подкрепям!

Само тя може да излезе от всяка ситуация, бидейки винаги остроумна и шегувайке се със себе си. Чалгарите не разбират хумора й, но интелигенцията я одобрява. Никога не се е излагала в интервю. И в Капките е доста на място. Кама е готина, но дрънка едно и също от 15 години. Есил също е зациклила. Луна израства постоянно! 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , penakavalli каза:

Явно Андреа по това време на година все изпада в някакви Стурнови дупки и преживява катаклизми. 

Не, просто през месец май се обострят психическите разстройства. 

преди 2 часа , Beat. каза:

 

Тая па - едва ли някой я е питал, но удобен момент да си направи и тя малко ПР. 

  • Like 2
  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, THE IIconic каза:

Зайка  не беше ли уволнена?

IMG_20200517_185617.jpg

Намерила работа

От 13.05.2020 г. от 22:42, zai4eto82 каза:

Маска е само на затворени места. Ами аз излизах. Работа си имам. 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , pacho каза:

Кама е с толкова бедна музикална култура, че не съм убеден този пропуск дали я прави най-умната.

Тя е интуитивна и рационално мислеща, което ѝ изигра добра роля в кариерата.

Точно така. Сметкарка е и знае кое как, но винаги си проличава липсата на каквато и да е класа, образование и познания. Винаги простее страшно много на фона на попаджиите, до които попадне. Не знам как става този номер, че и най-смотаните попаджии стоят по-тежко от нея.

Липсата на музикална култура при нея е крещяща. Освен Лепа Брена и сие милата няма понятие от нищо друго.

  • Like 3
  • Haha 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, DarkChild каза:

Точно така. Сметкарка е и знае кое как, но винаги си проличава липсата на каквато и да е класа, образование и познания. Винаги простее страшно много на фона на попаджиите, до които попадне. Не знам как става този номер, че и най-смотаните попаджии стоят по-тежко от нея.

Липсата на музикална култура при нея е крещяща. Освен Лепа Брена и сие милата няма понятие от нищо друго.

https://www.tiktok.com/@albenavuleva?source=h5_m&loginType=google

Link to comment
Сподели в други сайтове

20 години все на "кралските" поданици и на "десовите" гласови аналитици им липсва музикалната култура на Кама! Ама иначе и двете им фаворитки едни пращат от компетентност, че даже и нотите не познават. Иначе не е лошо да се види, че нищо друго в чаалгата не мърда, освен Камелия по БТВ, разбира се. Но нема лошо, нека върви приказката.

:next_guitar:

  • Like 2
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Gentleman. каза:

Не знам защо, но имам чувството, че само в България не уважават по старите изпълнители или се бъркам? 🙁

И изпълнителите не уважават феновете си и пускат само бози. Виж Брена след повече от 30 години на сцена какъв албум, какви песни и клипове пусна.

 

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

И изпълнителите не уважават феновете си и пускат само бози. Виж Брена след повече от 30 години на сцена какъв албум, какви песни и клипове пусна.

 

Е, нашите дъртофели откъде пари? Продуцент ги е грабил 20 години, после захвърлил, как не са се отказали не знам. Тука няма шоубизнес. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, foxy_vd каза:

20 години все на "кралските" поданици и на "десовите" гласови аналитици им липсва музикалната култура на Кама! Ама иначе и двете им фаворитки едни пращат от компетентност, че даже и нотите не познават. Иначе не е лошо да се види, че нищо друго в чаалгата не мърда, освен Камелия по БТВ, разбира се. Но нема лошо, нека върви приказката.

:next_guitar:

Глора и Деса са неграмотни. От чалгарките само Есил, Луна, Фики и още няколко сигурно, евентуално Рени, но и те замръзнали в миналото, имат някаква музикална култура. Не говорим за интелигентност. За съвремие да не говорим. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, foxy_vd каза:

20 години все на "кралските" поданици и на "десовите" гласови аналитици им липсва музикалната култура на Кама! Ама иначе и двете им фаворитки едни пращат от компетентност, че даже и нотите не познават. Иначе не е лошо да се види, че нищо друго в чаалгата не мърда, освен Камелия по БТВ, разбира се. Но нема лошо, нека върви приказката.

:next_guitar:

Е, и Фикрет мърда по Нова. Даже смятам, че се справя доста добре.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, Gentleman. каза:

Не знам защо, но имам чувството, че само в България не уважават по старите изпълнители или се бъркам? 🙁

Факт. Не познавам човек, който поне веднъж не се е пошегувал с възрастта на Лили Иванова например.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кама е А листерка от звезите на поп-фолка, а Луна е А листерка но в карикатурите на поп-фолка. Кама не е била само певица, а и фигура в чалгата която е имала позиции и е знала точко кога, как и къде да си изрази мнението - хитра е. Най-талантливата не е, но най-добре си изигра картите като би казала Анче.

Кама да направи remake на тази песен. :heart:

 

  • Like 4
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Jouey каза:

Тая верно не я слуша главата 😂

 

Лов, лов, пак излязла е на лов... Трябва някак да забрави Курбан Пулев. 😁

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...