Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 32 минути, zai4eto82 каза:

Dj Дамян изкарва пари по време на пандемия. 

Е па щом има хора да дават пари за да се поздравяват в такова време, значи народа да не се оплаква и да не чака помощ от държавата.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Като допълнение към горния коментар видях, че поздравите са между 4 и 40 лв.

Вместо да се кефят, че някав дядка ги поздравява по фейсбука, тези пари могат да ги заделят, защото след 1-2 месеца наистина ще им трябват.

Надявам се, Дамян да е казал, че събраната сума ще дари и ще ми се наложи да си взема думите назад. В противен случай сумата е излишно голяма за момента.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, zai4eto82 каза:

Всяка вечер онлайн парти с Dj Дамян в инстаграм от 19;30 с онлайн звезда. Днес беше онлайн Алисия. После партито на Dj Дамян се прехвърля във фейса му в 20;30 часа. Лукс Корона парти си кръстил партито. 

Поръчаха си Денис с Малката новата им песен. 

Поздравите са платени обаче. Dj Дамян изкарва пари по време на пандемия. 

изкарва доста пари хората пращат по 2,5,10 евро

Link to comment
Сподели в други сайтове


@Donatella, помня го този ден. Аз съм била на 27 години, когато в 18;30 часа влязох в профила му в Туитър и имаше линк към официалния му сайт с едно писмо там на испански и английски, в което си признава колко се е измъчвал  какво ще последва като натисне бутона за изпращане на писмото, а то после доста хора го поздравиха. Изсипа се един дъжд от любов както го каза той. Разбира се имаше фенове, които се отказаха окончателно от Рики тогава по форумите, казаха,че спират да го слушат, да купуват албумите му,че ще ги изгорят, че за тях той ги е лъгал през цялото време. Това беше във форума на Univision, ъдето Рики също си имаше папка там и се коментираше всичко за него. Аз много бях плакала от новината като прочетох писмото му. Няма да го забравя просто. Тогава се разбра кой е истински фен и кой не. 

За този ден Рики казва: 29 март 2010 е най- страхотния ден в живота ми след раждането на децата ми. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , Gerganafen каза:

 

Андреа и Кубрат да не са се събрали? :o :heart: 

 

Да,вече 2-3 месец,ако изобщо са се разделяли.

П.с Вижте сторито и дето стреля,в уникална форма е.😮

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, PHILIPP PLEIN каза:

Да,вече 2-3 месец,ако изобщо са се разделяли.

П.с Вижте сторито и дето стреля,в уникална форма е.😮

Супер! Наистина се радвам за Андри.:ba:Дано сега се амбицира да е по-активна в чалгата!

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , zai4eto82 каза:


@Donatella, помня го този ден. Аз съм била на 27 години, когато в 18;30 часа влязох в профила му в Туитър и имаше линк към официалния му сайт с едно писмо там на испански и английски, в което си признава колко се е измъчвал  какво ще последва като натисне бутона за изпращане на писмото, а то после доста хора го поздравиха. Изсипа се един дъжд от любов както го каза той. Разбира се имаше фенове, които се отказаха окончателно от Рики тогава по форумите, казаха,че спират да го слушат, да купуват албумите му,че ще ги изгорят, че за тях той ги е лъгал през цялото време. Това беше във форума на Univision, ъдето Рики също си имаше папка там и се коментираше всичко за него. Аз много бях плакала от новината като прочетох писмото му. Няма да го забравя просто. Тогава се разбра кой е истински фен и кой не. 

За този ден Рики казва: 29 март 2010 е най- страхотния ден в живота ми след раждането на децата ми. 

И аз помня, ти до последно отричаше.

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи и в тези дни можело да се предложи нещо интересно, че и на наболяла социална тематика. 

Единствената ми забележка е, че музиката е твърде комерсиална и позната, тъй като преди това очевидно са я гласяли да е песен за дискотеките и баловете. Точно в момента е време изпълнителите да се престрашат и да предлагат повече разнообразие в саунда.

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, SG каза:

Значи и в тези дни можело да се предложи нещо интересно, че и на наболяла социална тематика. 

Единствената ми забележка е, че музиката е твърде комерсиална и позната, тъй като преди това очевидно са я гласяли да е песен за дискотеките и баловете. Точно в момента е време изпълнителите да се престрашат и да предлагат повече разнообразие в саунда.

Дано пускат и оргиналния текст

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...