Jump to content



Коронавирус / COVID-19 - общи приказки


Препоръчани коментари

преди 12 часа , Lelqtian каза:

Най-общо аз го смятам така - точно ми се губи дата, когато китайците обявиха пълно затваряне на Ухан, ма най-грубо казано беше някъде януари, а го отвориха едва тия дни. Два месеца, по груби сметки, и то от най-твърдата каранатина, с най-силни мерки. Засега никой не е вкарал такива репресивни мерки за наше добро, включително Италия се помотвоха, два месеца не ни мърдат като цяло, вероятно и повече. 

Освен ако не си в Щатите, щото там се очертава да е мътно и кърваво, в който случай си дигай чукалата по най-спешен начин ;) И изобщо като гледам/слушам/чета какви ги "мислят" там, в световен мащаб всички мерки може да се проточат много по-дълго, отколкото трябва. Ама дано не съм прав. Като оживеем, ще видим. 

Летището е затворено от две седмици, което всъщност ме кефи. Никой не може да ме натири 🤣 ще си надувам Клеа в нас и из плажа, дорде мине чумата.

Но кел файда от мерки, като у всяка страна са различни. Да вземат да решат нещо на глобално ниво. Това по-гадно от война.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , zai4eto82 каза:

Кмета ни раздига пейките, за да не могат хората да сядат и да се събират и струпват. 

Има някакъв случай в Руен цяло семейство но не разбрах от кое село

близо са до мен така както е тръгнало навсякъде ще се разнесе не знаеш кой е здрав и кой не е

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Olay каза:

Ти от Аспарухово ли си? Много пъти съм минавал от там, Чудните скали ❤️

Иначе се очакваше ... с толкова завръщащи се от чужбина.

право в десятката

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това, който каже, че не му било важно фризьор, козметик в това положение не му вярвам. Естествено, че са ти нужни тези неща- най- нормални нужди. Дай да се занемарим като сме затворени и да не се грижим за себе си. Моята козметичка днес отвори за първи път след като от 2 седмици не беше отваряла. Имаше един клиент, който й звънял от 2 седмици и тя го оправи, но беше с маска. После и аз минах при нея и след мен затвори. Евала, че се отзова тя. Фризьорката ми и тя вече мисли да отваря, ще работи с маска. Не може да се седи. Ама ходенето при фризьорката ми ще го отложа засега макар, че косата ми има спешна нужда от освежаване- едно подрязване, боядисване. Не съм я правила още от Коцето още- от 20 декември. Само подстригване и измиване, и маска досега. Ама заради вируса да не се поддържаме, не го разбирам. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , zai4eto82 каза:

Това, който каже, че не му било важно фризьор, козметик в това положение не му вярвам. Естествено, че са ти нужни тези неща- най- нормални нужди. Дай да се занемарим като сме затворени и да не се грижим за себе си. Моята козметичка днес отвори за първи път след като от 2 седмици не беше отваряла. Имаше един клиент, който й звънял от 2 седмици и тя го оправи, но беше с маска. После и аз минах при нея и след мен затвори. Евала, че се отзова тя. Фризьорката ми и тя вече мисли да отваря, ще работи с маска. Не може да се седи. Ама ходенето при фризьорката ми ще го отложа засега макар, че косата ми има спешна нужда от освежаване- едно подрязване, боядисване. Не съм я правила още от Коцето още- от 20 декември. Само подстригване и измиване, и маска досега. Ама заради вируса да не се поддържаме, не го разбирам. 

ако прехванеш короната дали ще мислиш за прическата си

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Brian каза:

ако прехванеш короната дали ще мислиш за прическата си

Аз се грижа за себе си пък. И упражнения си правя, и ям малко и съм свалила 3 кг. Не като другите дето се тъпчели само като са затворени сега като ги чета. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, zai4eto82 каза:

Аз се грижа за себе си пък. И упражнения си правя, и ям малко и съм свалила 3 кг. Не като другите дето се тъпчели само като са затворени сега като ги чета. 

Мани тва. Кажи колко маски уши неска? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знаех, че има маски, които струват 15 лв с филтър- луди ли са. Мутафчийски много си противоричи- преди дни маските не били задължителни- само болни да ги носят, не предпазвали. Сега били задължителни- нещо, което сме задължени да носим, нищо, че не предпазва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, zai4eto82 каза:

Не знаех, че има маски, които струват 15 лв с филтър- луди ли са. Мутафчийски много си противоричи- преди дни маските не били задължителни- само болни да ги носят, не предпазвали. Сега били задължителни- нещо, което сме задължени да носим, нищо, че не предпазва.

Задължението за носене на маски не идва от Муфтафчийски, а от Министъра на здравеопазването.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Olay каза:

Задължението за носене на маски не идва от Муфтафчийски, а от Министъра на здравеопазването.

Знам. Преди 30 мин го каза. Държавата ни е много зле и управляващите. Правят с нас каквото си искат. 

Трябва да вземем управляващите и в контейнера да ги хвърлим буквално както са направили в Украйна и Емануела го беше споделила вчера:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Офф..... тука, майка ми се е вманиачила. По сто пъти си мие ръцете, храни, плочки, дрехи.... постоянно отваря прозорци след всяка моя цигара... направо е трагедия и не се търпи. Колкото до маски, и тя взе, че купи, кръсницата ми е дала. Като луда пазарува през ден.... А аз където и да влезна, навсякъде пише и се говори САМО за това. Сериозно е, гадно е, ужасно е и аз съм в някаква депресия, освен цигари, кафета, филми, легло, компютър и едно рисуване .... друго не ме вълнува. Това не е било да ми е все тая за всичко от години сигурно.... ама все тая, повтарям го през две думи! :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , zai4eto82 каза:

ДЕЛЯН ПЕЕВСКИ ДАРИЛ НАЙ-МНОГО ЗА БОРБАТА С КОРОНАВИРУСА - НАД 2 МЛН. ЛВ

https://thevoice.bg/news/delyan-peevski-daril-nai-mnogo-za-borbata-s-koronavirusa-nad-2-mln-lv-n17550.html

Тоест всички данъкоплатци са дарили над 2 милиона лева. Пък и нали тряя да се експоатира и краде и след епидемията, нормално. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пир по време на COVID-19: Министри и депутати с по-високи заплати от днес:

https://fakti.bg/bulgaria/460962-pir-po-vreme-na-covid-19-ministri-i-deputati-s-po-visoki-zaplati-ot-dnes?fbclid=IwAR0lQV0tFoTtWAUMzuSUkqeyEh3FS_4uzxXFijwvTyDhemOO-ihfCv48ZVU

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, zai4eto82 каза:

Пир по време на COVID-19: Министри и депутати с по-високи заплати от днес:

https://fakti.bg/bulgaria/460962-pir-po-vreme-na-covid-19-ministri-i-deputati-s-po-visoki-zaplati-ot-dnes?fbclid=IwAR0lQV0tFoTtWAUMzuSUkqeyEh3FS_4uzxXFijwvTyDhemOO-ihfCv48ZVU

 

Как беше оня мохабет ... Ти ядеш картофи, Боце набива кюфтаци, средностатистически народа яде мусака. 

Те така и таз история. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето какъв се оказа генерала- един изрод:

UNCATEGORIZED

„Вие си изберете къде е по-добре да умре баща ви у вас или в болница” ми каза генерал Мутафчийски

https://edinnabulgaria.com/vvie-si-izberete-kade-e-po-dobre-da-umre-bashta-vi-u-vas-ili-v-bolnitsav-mi-kaza-general-mutaftchiyski/?fbclid=IwAR0jvbKIZ_cmxDQD_VurQvEV28N2rrgdlpbtVrF-3O0d4gil40l92unxnYQ

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...