Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Потеглям за работа аз. Нямам търпение да додйе 30 април вече. :P

Косата дето ми е къдрава е от дифузера дето съм се правила. Като дойде Коце, ще я оправим косата, още по-яка ще я нарпавим както Коце я харесва. :P

175934358_3952905521427973_3315643520704230215_n.jpg

  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес на работа така изненадващо ни посети Лео Бианки. А той бил много близък приятел на шефовете. Преди много години шефовете ми са работили в заведение при Лео със същото име Гранд Италия, в каквото работя аз. Знаят се от 30 години и винаги Лео като идвал в Бургас се отбивал при шефовете ми. За първи път да го видя на живо.Шефовете ми са продължили името Гранд Италия като са взели заведение и са го кръстили със същото име.  Ето откъде идвало името на заведението, където съм аз.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Май като местоположение Инканто ти беше по-централно. Имате ли в този Лазур клиентела? Ноември като бях ми се стори много празен този Бургас, само тази зима ли е слабо?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, pacho каза:

Май като местоположение Инканто ти беше по-централно. Имате ли в този Лазур клиентела? Ноември като бях ми се стори много празен този Бургас, само тази зима ли е слабо?

Аз не съм в Лазур. В Лазур е на брат му на шефа. Инканто ми идва далече даже, защото е в центъра. По-близо ми е Инканто в Мола. В Бургас Плаза мола всичко повечето е затворило покрай пандемията като бях вчера. В Галерия същата работа- празно, няма хора. Като цяло няма хора заради тази пандемия навсякъде, 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поредната двойка, която се разделя. Вече е официално потвърдено: Карол Джи и Ануел са се разделили преди 4 месеца, а бяха и сгодени:
 
Link to comment
Сподели в други сайтове

Вчера Рики с Карлос Вивес трябваше да бъдат в Ню Йорк във Вечерното Шоу на Джими Фелън и да изпеят на живо Cancion Bonita. В момента в Ню Йорк е 1:30 сутринта и щом не е качено гостуването им значи с часовата разлика предстои. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Втори ден технически проблеми с новия клип на Миро- "Сам". Още ще го бавят. Дано днес си оправят проблемите.

 

Вече 9 милиона- 9,015,357 и най-купуваната латино песен в Билборд
 
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пробирам се от работа към 23:00 и на входа засичам тоя мъж дето ми казваше здрасти май. А,ма тоя път ми отваря вратата на входа и ми вика здравейте. и беше с едн осладко малко кученце. И аз го питах дали е нов тука, той вика, че не. Майка му живеела в нашия вход май на 2-я етаж и той идвал от време на време. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Отбелязваме 20 години кариера на Давид Бустаманте с новия му албум "20 години и една съдба"- песните през годините с нови версии изсвирени с живи инструменти:

ю

 

Cover.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стигнахме 10 милиона: 10,004,717
 
Рики Мартин наскоро снима документален филм по случай 30 години кариера. Предстои да бъде излъчен.
 
Kак години по-късно историята в клипа се сбъдна. Мъжът в клипа отне жената на Бустаманте. Сега Бустаманте и Паола вече са разведени с дъщеря Даниела, а Паола е с мъжа в клипа и наскоро му роди син. Ирония на съдбата:
 
Link to comment
Сподели в други сайтове

Как ни преметнаха от Вечерното Шоу на Джими Фелън. Изобщо Рики и Карлос Вивес не са били на живо в шоуто, а просто са пуснали клипа им. Ей, какво ли не правят за рейтинг от шоуто.

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Wild_Style каза:

@zai4eto82 информационната ти рубрика така като гледам не е интересна за никой. Може да ни я спестиш! И пак да питам - къде спят модераторите??

Ти хубаво и търсиш сметка на Туцето, ма що така нещо не се забелязва да предлагаш някъв алтернативен информационен бюлетин. 

А модераторите кво точно очакваш да направят? Да ти дадат тон в живота? Я земи си сипи едно блъди мери две три за отскок и тогава пак ела с някви прясни идеи. 

 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Wild_Style каза:

@zai4eto82 информационната ти рубрика така като гледам не е интересна за никой. Може да ни я спестиш! И пак да питам - къде спят модераторите??

Тази тема е създадена именно, за да се ограничи спама й в другите теми - момичето явно в главата си смята, че на всички ни е важно това което и на нея и има нужда да си излее инфото. Не си губи времето да спориш.

  • Like 3
  • Haha 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, omline каза:

Тази тема е създадена именно, за да се ограничи спама й в другите теми - момичето явно в главата си смята, че на всички ни е важно това което и на нея и има нужда да си излее инфото. Не си губи времето да спориш.

Спама и е навсякъде и във всички теми. Мен ми писна да виждам по n на брой нейни постове, в които се четат празноглавия. То това е проблема -  чат манията е станала zai4eto82 мания. 11 последователни поста пълни с ненужна информация, която всеки здравомислещ човек стига да иска и да е заинтересован може да си набави и сам. Всички имаме телевизори, всички имаме интернет.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Wild_Style каза:

Спама и е навсякъде и във всички теми. Мен ми писна да виждам по n на брой нейни постове, в които се четат празноглавия. То това е проблема -  чат манията е станала zai4eto82 мания. 11 последователни поста пълни с ненужна информация, която всеки здравомислещ човек стига да иска и да е заинтересован може да си набави и сам. Всички имаме телевизори, всички имаме интернет.

Може да прескачаш, егнорираш, пишеш друго... 

  • Like 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Може да прескачаш, егнорираш, пишеш друго... 

Като прескоча 5 поста и видя че има още директно напускам. Нямам време да прескачам постове на жена, при която очеизвадно нещо не е наред.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Wild_Style каза:

Като прескоча 5 поста и видя че има още директно напускам. Нямам време да прескачам постове на жена, при която очеизвадно нещо не е наред.

Ипа опция игнор - няма да виждаш нищо. 

  • Like 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , WindWalkerMonk каза:

Не, 11 последователни поста наистина не е ОК.

Не е Ок. От друга страна, за  поне 9 часовия период между първия и последния пост от тая поредица на Туцето, никой не е благоволил да напише и една запетайка нещо друго. 

Има опция игнор за всички желаещи да не виждат 8 от 9 поста от информационния бюлетин за всички Исмаил и всичките бездарници които са и любимци, но реално никой не я ползва, защото все пак чакаме онзи заветния 9ти пост ;) 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...